NAUJAUSI KOMPIUTERIAI ŽAIDIMAMS – AR VERTA?


Vaizdo žaidimai – be proto populiarus laisvalaikio leidimas vaikams, paaugliams, suaugusiems. Tačiau šiam pomėgiui reikia kompiuterio, ir dažniausiai ne bet kokio, o galingo, žaidimams skirto kompiuterio.

Patys naujausi vaizdo žaidimai atrodo įspūdingai, bet didžiulė dalis žaidėjų gali sau leisti ne daugiau kaip tik mėgautis žaidimo nuotraukomis bei prezentaciniais vaizdo įrašais. Kodėl? Todėl, kad norint mėgautis pačiu žaidimu dažniausiai reikia ypač gero kompiuterio.

Tad kokie kompiuteriai žaidimams geriausi? Tobulas pasirinkimas visada yra personalinis kompiuteris – puiki ventiliacija, mažesnė kaina, didesnė galia ir galimybė patobulinti. Tačiau didžiulis minusas – jokio mobilumo.

Tokiu atveju, nešiojamieji žaidimų kompiuteriai yra sekantis puikus pasirinkimas. Už atitinkamą kainą galbūt galėtumėte nusipirkti kiek galingesnį personalinį kompiuterį, bet galimybė mėgautis naujausiais žaidimais bet kur tikrai atperka neigiamas savybes.

Tad ar verta rinktis žaidimų kompiuterį ir kaip jį išsirinkti?

NEAPSIGAUKITE RINKDAMIESI ŽAIDIMŲ KOMPIUTERĮ

Apsilankę bet kurioje kompiuterių parduotuvėje rasite skyrių su žaidimų kompiuteriais. Tačiau turėkite omeny, kad ne kiekvienas žaidimų kompiuteris gali patenkinti jūsų poreikius.

Patys pigiausi „žaidimų kompiuteriai“ gali nebūti tinkamai optimizuoti būtent žaidimams. Kartais pardavėjai pasikliauja tik pagrindiniais parametrais, pagal kuriuos nustato kompiuterio tipą.

Pavyzdžiui, Intel i7 procesorius ir GTX 1070 vaizdo plokštė dar neparodo, kad tik tokių parametrų dėka sukuriami kompiuteriai žaidimams.

Labai svarbu yra aušinimas, jungčių kiekis, ekrano raiška, RAM kiekis bei daug kitų faktorių, kurios įvertina ne kiekvienas.

NAUJI IR DĖMESIO VERTI KOMPIUTERIAI ŽAIDIMAMS

Mes atrinkome keletą naujausių kompiuterių, į kuriuos rekomenduojame atkreipti dėmesį jeigu norite aukščiausios kokybės, bet kaina jums vis tiek lieka aktuali.

Veržlieji MSI GL72M bei GL62M
Užėję į nešiojamų kompiuterių skyrių internetinėje parduotuvėje ir pasirinkę MSI gamintojo produktus pamatysite, kad čia dominuoja tik žaidimų kompiuteriai.

Šis gamintojas nesuteikia didelio pasirinkimo, tačiau esami kompiuteriai žaidimams yra išties įspūdingi, o tarp jų ir GL72M bei GL62M modeliai.


Pagrindinis skirtumas tarp GL72M bei GL62M modelių yra dydis – pastarasis yra šiek tiek mažesnis, su 15.6 colio ekranu, tuo tarpu GL72M turi 17.3 colio ekraną.

Abu modeliai parduodami su galingomis GeForce GTX serijos vaizdo plokštėmis, SSD atmintimi bei įvairiomis žaidimų mėgėjams naudingomis funkcijomis.

Savybės:
* Gera kaina
* Išskirtinis dizainas
* Puikios papildomos funkcijos

Kuklusis Acer VX 15
Jeigu ieškote nešiojamo kompiuterio, kurį nusipirkę už ganėtinai prieinamą kainą neliktumėte nusivylę, Acer VX 15 gali būti jūsų išeitis.


Gamintojas kūrė žaidimų kompiuterį tiems, kurių biudžetas yra šiek tiek ribotas. Bet galutinis rezultatas tikrai stebina!

Intel i5/i7 procesoriai bei GeForce GTX serijos vaizdo plokštės dar ne viskas, ką gausite vos už 1000 eurų.

Savybės:
* Nepriekaištingas kainos ir galios santykis
* Klaviatūros apšvietimas
* Pagirtinas baterijos tarnavimo laikas

Patikimasis Asus FX503
Puikus pasirinkimas Asus kompiuterių mėgėjams. Gausite viską, ko reikia žaidimams – geras procesorius, GTX serijos vaizdo plokštė, klaviatūros apšvietimas, tvirtas korpusas ir, žinoma, Asus vardas.


Jeigu norite kompiuterį įsigyti dar pigiau, tada galite rinktis ir FX502 versiją. Pastarasis turi šiek tiek silpnesnį, 5 kartos Intel procesorių bei neturi SSD atminties.

Savybės:
* Stebėtina galia už prašomą kainą
* Tvirtas korpusas
* Labai patogus dizainas

Nepakartojamas Alienware 15/17
Naujausia Alienware kompiuterių serija atneša dar daugiau džiaugsmo.


Ši kompiuterių serija tikrai nėra pigiausia, kompiuteriai sveria apie 3-4 kilogramus, o baterijos tarnavimo laikas taip pat truputį nuvilia. Tačiau aukščiausia kokybė žaidžiant – garantuota ir nepakartojama.

Savybės:
* Didžiulė galia
* Galima ULTRA HD rezoliucija
* Kurtas būtent žaidimams

ŽAIDIMŲ KOMPIUTERIAI YRA GERIAU NEI BET KOKIE KITI KOMPIUTERIAI

Pirkdami patį pigiausią kompiuterį jūs negalite garantuoti sau užtikrinto darbo ateityje – silpnas procesorius vangiai įveiks jūsų užklausas, silpna vaizdo plokštė nesugebės „pavilkti“ net ir senų žaidimų, o pigi surinkimo kokybė jaučiasi vos paėmus kompiuterį į rankas.

Galingi kompiuteriai žaidimams, dėka aukštų parametrų, užtikrins sklandų darbą dar daug metų į priekį.

O šis, nors ir trumpas, kompiuterių sąrašas padės jums neapsigauti ir išsirinkti tik naujausius kompiuterius už pačią geriausią kainą.