Pirkimo gidai 59 įrašai

KIAULYTĖ PEPPA – LINKSMAS IR ĮDOMUS BŪDAS VAIKAMS SUSIPAŽINTI SU PASAULIU Nuo pat gimimo vaikams yra viskas įdomu ir tėveliai turi būti pasiruošę atsakyti į visus klausimus.
DETEKTYVINIS STALO ŽAIDIMAS „HASBRO CLUEDO“ Puikus laiko praleidimo būdas, suvienysiantis visą šeimą – klasikinis detektyvinis stalo žaidimas „Hasbro Cluedo“.Pažaiskite šį stalo žaidimą kartu su vaikais – ir tai bus bendro vakaro įdomi patirtis, kurią norėsis dar ir dar pakartoti.
INTERAKTYVI LĖLĖ BABY BORN Šiuolaikinės lėlės gali net vaikščioti, kalbėti, vaikščioti, tad puikiai palaiko kompaniją mergaitėms, kol šios laukia iš darbo grįžtančių tėvų. Būtent tokia yra interaktyvi lėlė Baby Born iš „Zapf Creation“.
HUAWEI P9 IR HUAWEI P9 LITE APŽVALGA 2016 metų Balandžio mėnesį Huawei į prekybą paleido du naujus flagmanus – Huawei P9 ir Huawei P9 Lite.Abu gražuoliai sulaukė beprotiško technologijų mylėtojų susidomėjimo – solidus dizainas, patrauklios funkcijos ir nuostabios techninės savybės.
FISHER PRICE IŠMANIŲJŲ LYGIŲ ŠUNIUKO SESUTĖ Kam teko susidurti su šio gamintojo produktais, tie žino, kad jų žaislai yra labai geros kokybės.Fisher Price kompanija įsteigta 1930 metais, Niu Jorke. Šis pavadinimas kilo iš dviejų įkūrėjų pavardžių, kurios buvo Fisher bei Price.
IPHONE 8 FUNKCIJOS – KAS NAUJO? Apple iPhone 8 – naujiena, kurios laukė didžiulė dalis technologijų entuziastų.Apple produktai visada buvo pažengę keliais žingsniais toliau nei kitos pasaulinio lygio kompanijos.
„YULU“ ŽAIDIMAI Jūsų vaikui sunkiai sekasi pralaimėti? Išmokti pralaimėti yra neįkainojama patirtis. „Yulu“ žaidimai – išskirtinai smagūs žaidimai, kurie orientuoti ne tik į rezultatą, bet ir į paties proceso malonumą. Šiems žaislams negalioja joks amžiaus cenzas.
ŠUNIUKŲ-PATRULIŲ LĖKTUVAS „SPIN MASTER PAW PATROL AIR PATROLLER PLANE“ Jūsų vaikas yra pametęs galvą dėl animacinio filmuko „Šuniukai patruliai“, kur šeši nuostabūs, ypatingų galių turintys šuniukai kartu su dešimtmečiu berniuku Raideriu atsakingai saugo vietos gyventojus? O gal tiesiog Jūsų atžala svajoja, kad užaugęs taps l
IPHONE 7 – AUKŠTA KLASĖ KELIEMS METAMS Į PRIEKĮ Phone 7 – aukščiausios klasės išmanusis telefonas. Ne paslaptis, kad daugelis, net ir Android, išmaniųjų telefonų vartotojų svarsto apie Apple produkto įsigijimą.Apple visada deda didžiausias pastangas būtent į savo išmaniuosius telefonus.
SAMSUNG GALAXY S6 – NAUJAUSIŲ FLAGMANŲ VEDLYS Jau nuo pat 2010 metų, kiekvienais metais Galaxy S serija pasauliui parodo, ką naujo Samsung išrado ir sugebėjo integruoti į telefonus. Kiekvienais metais yra nustatomi nauji standartai, kuriuos vėliau Samsung tobulina bei integruoja į kitus telefonus.
SONY XPERIA Z3 APŽVALGA „Sony“ – vienas palankiausiai vertinamų gamintojų, tad nieko keisto, kad šio gamintojo telefonai yra tikrai labai populiarūs. Įvairių modelių pasirinkimas yra ganėtinai nemažas, tačiau šį kartą pakalbėsime apie vieną populiariausių – Sony Xperia Z3.
HUAWEI P10 IR HUAWEI P10 LITE APŽVALGA P10 bei P10 Lite – du naujausi aukščiausios klasės flagmanai iš Huawei.
Rodoma: 1 - 1259