Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 49 - 96 iš 148
Rūšiuoti pagal:
Amonio salietra sodo augalams Baltic Agro, birios, 15 kg
26,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,90 €
32,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 32,50 €
15.0 kg / 1 vnt.
2,17 € / 1 kg
Amonio salietra sodo augalams Baltic Agro, birios, 15 kg
  • Svoris: 15 kg
  • Trąšų tipas: Birios
  • Tinka sezonams: Pavasaris, Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos sodo augalams Baltic Agro, granuliuotos, 4 kg
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
4.0 kg / 1 vnt.
3,13 € / 1 kg
Trąšos sodo augalams Baltic Agro, granuliuotos, 4 kg
  • Svoris: 4 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Universalus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos gėlėms Baltic Agro Flower fertilizer, granuliuotos, 1 kg
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
6,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,29 €
6,29 € / 1 vnt.
Trąšos gėlėms Baltic Agro Flower fertilizer, granuliuotos, 1 kg
  • Svoris: 1 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Amonio salietra sodo augalams Baltic Agro, granuliuotos, 4 kg
7,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,49 €
9,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,39 €
4.0 kg / 1 vnt.
2,35 € / 1 kg
Amonio salietra sodo augalams Baltic Agro, granuliuotos, 4 kg
  • Svoris: 4 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Pavasaris, Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos vejoms Baltic Agro Lawn fertilizers, granuliuotos, 15 kg
39,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,99 €
47,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,99 €
15.0 kg / 1 vnt.
3,20 € / 1 kg
Trąšos vejoms Baltic Agro Lawn fertilizers, granuliuotos, 15 kg
  • Svoris: 15 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Pavasaris
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Amonio salietra universalios Baltic Agro, granuliuotos, 0.5 kg
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
3,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,19 €
Min. užsakomas kiekis – 1 vnt.
3,19 € / 1 vnt.
Amonio salietra universalios Baltic Agro, granuliuotos, 0.5 kg
  • Svoris: 0.5 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Universalus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos žydintiems augalams Baltic Agro, skystos, 1 l
3,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,99 €
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
1.0 l / 1 vnt.
4,99 € / 1 l
Trąšos žydintiems augalams Baltic Agro, skystos, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Trąšų tipas: Skystos
  • Tinka sezonams: Universalus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Organinės trąšos daržovėms, vejoms, daigams Baltic Agro Humistar, skystos, 0.2 l
3,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,49 €
4,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,39 €
4,39 € / 1 vnt.
Organinės trąšos daržovėms, vejoms, daigams Baltic Agro Humistar, skystos, 0.2 l
  • Tūris: 0.2 l
  • Trąšų tipas: Skystos
  • Tinka sezonams: Pavasaris
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos avietėms Baltic Agro, granuliuotos, 1 kg
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
6,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,29 €
1.0 kg / 1 vnt.
6,29 € / 1 kg
Trąšos avietėms Baltic Agro, granuliuotos, 1 kg
  • Svoris: 1 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos pušims Baltic Agro, granuliuotos, 1 kg
4,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,49 €
5,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,69 €
1.0 kg / 1 vnt.
5,69 € / 1 kg
Trąšos pušims Baltic Agro, granuliuotos, 1 kg
  • Svoris: 1 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos rododendrams Baltic Agro, granuliuotos, 1 kg
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
6,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,29 €
1.0 kg / 1 vnt.
6,29 € / 1 kg
Trąšos rododendrams Baltic Agro, granuliuotos, 1 kg
  • Svoris: 1 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos kambario augalams Baltic Agro, skystos, 1 l
3,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,99 €
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
4,99 € / 1 vnt.
Trąšos kambario augalams Baltic Agro, skystos, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Trąšų tipas: Skystos
  • Tinka sezonams: Universalus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kalkės sodui/vejai Baltic Agro, 7.5 kg
7,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,99 €
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
9,99 € / 1 vnt.
Kalkės sodui/vejai Baltic Agro, 7.5 kg
  • Svoris: 7.5 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos vejoms Baltic Agro Summer, granuliuotos, 7.5 kg
19,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,99 €
32,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 32,50 €
7.5 kg / 1 vnt.
4,33 € / 1 kg
Trąšos vejoms Baltic Agro Summer, granuliuotos, 7.5 kg
  • Svoris: 7.5 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Insekticidas Baltic Agro, 100 g
3,99 € / vnt.
3,99 € / 1 vnt.
Insekticidas Baltic Agro, 100 g
  • Svoris: 100 g
  • Kenkėjų priemonės poveikis: Naikinti
  • Kenkėjų tipas: Skruzdėlės
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Amonio salietra augalams Baltic Agro, birios, 1 kg
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
3,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,19 €
3,19 € / 1 vnt.
Amonio salietra augalams Baltic Agro, birios, 1 kg
  • Svoris: 1 kg
  • Trąšų tipas: Birios
  • Tinka sezonams: Pavasaris, Vasara
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Organinės trąšos daržui Baltic Agro, granuliuotos, 8 l
6,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,99 €
8,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,79 €
8,79 € / 1 vnt.
Organinės trąšos daržui Baltic Agro, granuliuotos, 8 l
  • Tūris: 8 l
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Pavasaris, Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos rododendrams, azalijoms, hortenzijoms Baltic Agro, miltelinės, 0.200 kg
3,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,99 €
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
4,99 € / 1 vnt.
Trąšos rododendrams, azalijoms, hortenzijoms Baltic Agro, miltelinės, 0.200 kg
  • Svoris: 0.200 kg
  • Trąšų tipas: Miltelinės
  • Tinka sezonams: Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos visžaliams augalams, spygliuočiams Baltic Agro, granuliuotos, 1 kg
3,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,99 €
6,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,29 €
Min. užsakomas kiekis – 1 vnt.
1.0 kg / 1 vnt.
6,29 € / 1 kg
Trąšos visžaliams augalams, spygliuočiams Baltic Agro, granuliuotos, 1 kg
  • Svoris: 1 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Galvijų mėšlas šilauogėms Baltic Agro, granuliuotos, 2.5 kg
4,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,79 €
5,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
5,99 € / 1 vnt.
Galvijų mėšlas šilauogėms Baltic Agro, granuliuotos, 2.5 kg
  • Svoris: 2.5 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Universalus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos agurkams Baltic Agro NPK 6-10-32, granuliuotos, 0.2 kg
3,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,49 €
4,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,39 €
4,39 € / 1 vnt.
Trąšos agurkams Baltic Agro NPK 6-10-32, granuliuotos, 0.2 kg
  • Svoris: 0.2 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Pavasaris
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos braškėms Baltic Agro, granuliuotos, 1 kg
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
6,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,29 €
1.0 kg / 1 vnt.
6,29 € / 1 kg
Trąšos braškėms Baltic Agro, granuliuotos, 1 kg
  • Svoris: 1 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos braškėms Baltic Agro, granuliuotos, 4 kg
10,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,99 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
4.0 kg / 1 vnt.
3,38 € / 1 kg
Trąšos braškėms Baltic Agro, granuliuotos, 4 kg
  • Svoris: 4 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos vejoms Baltic Agro, granuliuotos, 7.5 kg
20,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,29 €
28,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,99 €
7.5 kg / 1 vnt.
3,87 € / 1 kg
Trąšos vejoms Baltic Agro, granuliuotos, 7.5 kg
  • Svoris: 7.5 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Pavasaris
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos universalios Baltic Agro, miltelinės, 0.5 kg
4,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,49 €
5,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,69 €
5,69 € / 1 vnt.
Trąšos universalios Baltic Agro, miltelinės, 0.5 kg
  • Svoris: 0.5 kg
  • Trąšų tipas: Miltelinės
  • Tinka sezonams: Universalus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos samanotoms vejoms Baltic Agro, granuliuotos, 4 kg
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
13,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,90 €
13,90 € / 1 vnt.
Trąšos samanotoms vejoms Baltic Agro, granuliuotos, 4 kg
  • Svoris: 4 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Žuvų miltai dirvožemiui gerinti dirvai Baltic Agro, birios, 1.8 kg
4,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,89 €
6,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,19 €
6,19 € / 1 vnt.
Žuvų miltai dirvožemiui gerinti dirvai Baltic Agro, birios, 1.8 kg
  • Svoris: 1.8 kg
  • Trąšų tipas: Birios
  • Tinka sezonams: Pavasaris, Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos žydintiems augalams Baltic Agro, skystos, 1 l
3,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,99 €
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
1.0 l / 1 vnt.
4,99 € / 1 l
Trąšos žydintiems augalams Baltic Agro, skystos, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Trąšų tipas: Skystos
  • Tinka sezonams: Universalus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Organinės trąšos avietėms Baltic Agro, granuliuotos, 2 l
3,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,49 €
4,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,39 €
2.0 l / 1 vnt.
2,20 € / 1 l
Organinės trąšos avietėms Baltic Agro, granuliuotos, 2 l
  • Tūris: 2 l
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos rožėms Baltic Agro, granuliuotos, 1 kg
4,80 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,80 €
6,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,09 €
1.0 kg / 1 vnt.
6,09 € / 1 kg
Trąšos rožėms Baltic Agro, granuliuotos, 1 kg
  • Svoris: 1 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos šilauogėms Baltic Agro, miltelinės, 0.2 kg
3,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,59 €
4,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,49 €
4,49 € / 1 vnt.
Trąšos šilauogėms Baltic Agro, miltelinės, 0.2 kg
  • Svoris: 0.2 kg
  • Trąšų tipas: Miltelinės
  • Tinka sezonams: Vasara
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos daržovėms, gėlėms Baltic Agro, skystos, 1 l
3,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,99 €
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
4,99 € / 1 vnt.
Trąšos daržovėms, gėlėms Baltic Agro, skystos, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Trąšų tipas: Skystos
  • Tinka sezonams: Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Organinės trąšos sodo augalams Baltic Agro, birios, 8 l
13,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,99 €
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,90 €
8.0 l / 1 vnt.
2,11 € / 1 l
Organinės trąšos sodo augalams Baltic Agro, birios, 8 l
  • Tūris: 8 l
  • Trąšų tipas: Birios
  • Tinka sezonams: Universalus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos vejoms Baltic Agro, granuliuotos, 4 kg
13,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,19 €
16,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,50 €
4.0 kg / 1 vnt.
4,13 € / 1 kg
Trąšos vejoms Baltic Agro, granuliuotos, 4 kg
  • Svoris: 4 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Pavasaris
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Galvijų mėšlas pomidorams Baltic Agro, granuliuotos, 2.5 kg
4,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,79 €
5,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
5,99 € / 1 vnt.
Galvijų mėšlas pomidorams Baltic Agro, granuliuotos, 2.5 kg
  • Svoris: 2.5 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Universalus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dirvožemio rūgštintojas rododendrams, azalijoms, hortenzijoms Baltic Agro, skystos, 0.2 l
5,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
7,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,49 €
7,49 € / 1 vnt.
Dirvožemio rūgštintojas rododendrams, azalijoms, hortenzijoms Baltic Agro, skystos, 0.2 l
  • Tūris: 0.2 l
  • Trąšų tipas: Skystos
  • Tinka sezonams: Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos lapiniams augalams Baltic Agro, skystos, 1 l
5,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
7,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,49 €
1.0 l / 1 vnt.
7,49 € / 1 l
Trąšos lapiniams augalams Baltic Agro, skystos, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Trąšų tipas: Skystos
  • Tinka sezonams: Universalus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos vejoms Baltic Agro, granuliuotos, 7.5 kg
16,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,50 €
19,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,90 €
7.5 kg / 1 vnt.
2,65 € / 1 kg
Trąšos vejoms Baltic Agro, granuliuotos, 7.5 kg
  • Svoris: 7.5 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos pomidorams Baltic Agro Tomatoes NPK 7-12-40, miltelinės, 0.2 kg
3,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,49 €
4,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,39 €
4,39 € / 1 vnt.
Trąšos pomidorams Baltic Agro Tomatoes NPK 7-12-40, miltelinės, 0.2 kg
  • Svoris: 0.2 kg
  • Trąšų tipas: Miltelinės
  • Tinka sezonams: Pavasaris
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos vejoms Baltic Agro Lawn fertilizers, granuliuotos, 4 kg
12,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,99 €
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,90 €
4.0 kg / 1 vnt.
3,98 € / 1 kg
Trąšos vejoms Baltic Agro Lawn fertilizers, granuliuotos, 4 kg
  • Svoris: 4 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos braškėms Baltic Agro, skystos, 1 l
4,06 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,06 €
5,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,09 €
5,09 € / 1 vnt.
Trąšos braškėms Baltic Agro, skystos, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Trąšų tipas: Skystos
  • Tinka sezonams: Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Organinės trąšos sodo augalams Baltic Agro, granuliuotos, 2 l
3,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,99 €
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
2.0 l / 1 vnt.
2,50 € / 1 l
Organinės trąšos sodo augalams Baltic Agro, granuliuotos, 2 l
  • Tūris: 2 l
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Universalus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos universalios Baltic Agro, granuliuotos, 4 kg
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
17,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,50 €
4.0 kg / 1 vnt.
4,38 € / 1 kg
Trąšos universalios Baltic Agro, granuliuotos, 4 kg
  • Svoris: 4 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Universalus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Organinės trąšos daržui Baltic Agro, granuliuotos, 2 l
3,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,99 €
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
2.0 l / 1 vnt.
2,50 € / 1 l
Organinės trąšos daržui Baltic Agro, granuliuotos, 2 l
  • Tūris: 2 l
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Amonio salietra sodo augalams Baltic Agro, granuliuotos, 7.5 kg
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
13,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,90 €
7.5 kg / 1 vnt.
1,85 € / 1 kg
Amonio salietra sodo augalams Baltic Agro, granuliuotos, 7.5 kg
  • Svoris: 7.5 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Pavasaris, Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos daržui, sodo augalams Baltic Agro, granuliuotos, 7.5 kg
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,90 €
20,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,50 €
7.5 kg / 1 vnt.
2,73 € / 1 kg
Trąšos daržui, sodo augalams Baltic Agro, granuliuotos, 7.5 kg
  • Svoris: 7.5 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Pavasaris, Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos bulvėms Baltic Agro, granuliuotos, 7.5 kg
12,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,99 €
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,90 €
7.5 kg / 1 vnt.
2,12 € / 1 kg
Trąšos bulvėms Baltic Agro, granuliuotos, 7.5 kg
  • Svoris: 7.5 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Pavasaris
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Trąšos visžaliams augalams, spygliuočiams Baltic Agro, granuliuotos, 7.5 kg
17,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,39 €
20,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,90 €
20,90 € / 1 vnt.
Trąšos visžaliams augalams, spygliuočiams Baltic Agro, granuliuotos, 7.5 kg
  • Svoris: 7.5 kg
  • Trąšų tipas: Granuliuotos
  • Tinka sezonams: Vasara
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Rodoma: 49 - 96 iš 148