Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Suderinami gamintojai
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 49 - 76 iš 76
Rūšiuoti pagal:
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Hammered, blizgus, 2.5 l, juoda sp.
44,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,95 €
53,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 53,99 €
2.5 l / 1 vnt.
21,60 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Hammered, blizgus, 2.5 l, juoda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Hammered, blizgus, 2.5 l, tamsiai žalia sp.
44,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,95 €
53,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 53,99 €
2.5 l / 1 vnt.
21,60 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Hammered, blizgus, 2.5 l, tamsiai žalia sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Žalia sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Smooth, blizgus, 0.75 l, tamsiai ruda sp.
17,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,49 €
20,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,99 €
20,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Smooth, blizgus, 0.75 l, tamsiai ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Ultima Matt, matinis, 2.2 l, ruda sp.
51,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 51,95 €
59,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 59,90 €
59,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Ultima Matt, matinis, 2.2 l, ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Hammerite Smooth, paprastieji, balta sp., 0.4 l
12,90 € / vnt.
12,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Hammerite Smooth, paprastieji, balta sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Paprastieji
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Visiškai išdžiūsta po: 0.25 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas, durims/baldams Hammerite Smp, nėra (neapdorotas paviršius), 0.5 l, raudona sp.
14,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,99 €
17,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,99 €
17,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gruntas, durims/baldams Hammerite Smp, nėra (neapdorotas paviršius), 0.5 l, raudona sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Raudona sp.
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Smooth, blizgus, 0.75 l, balta sp.
17,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,99 €
21,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,90 €
21,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Smooth, blizgus, 0.75 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Ultima Smooth, blizgus, 0.7 l, pilka sp.
19,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,99 €
23,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,99 €
23,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Ultima Smooth, blizgus, 0.7 l, pilka sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Ultima Smooth, blizgus, 0.7 l, ruda sp.
19,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,99 €
23,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,99 €
23,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Ultima Smooth, blizgus, 0.7 l, ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Ultima Matt, matinis, 2.2 l, pilka sp.
51,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 51,95 €
59,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 59,90 €
59,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Ultima Matt, matinis, 2.2 l, pilka sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Hammered, blizgus, 5 l, juoda sp.
68,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 68,99 €
79,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 79,90 €
5.0 l / 1 vnt.
15,98 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Hammered, blizgus, 5 l, juoda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Smooth, blizgus, 0.75 l, mėlyna sp.
17,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,99 €
21,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,90 €
21,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Smooth, blizgus, 0.75 l, mėlyna sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Mėlyna sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Smooth, blizgus, 2.5 l, sidabro sp.
41,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 41,99 €
50,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 50,90 €
2.5 l / 1 vnt.
20,36 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Smooth, blizgus, 2.5 l, sidabro sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Sidabro sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Skiediklis, vidaus ir lauko Hammerite, 0.5 l
7,49 € / vnt.
7,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Skiediklis, vidaus ir lauko Hammerite, 0.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Ultima Smooth, blizgus, 0.7 l, antracito sp.
19,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,99 €
23,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,99 €
23,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Ultima Smooth, blizgus, 0.7 l, antracito sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Antracito sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Hammered, blizgus, 0.75 l, vario sp.
15,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,99 €
19,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,50 €
19,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Hammered, blizgus, 0.75 l, vario sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Vario sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Ultima Smooth, blizgus, 2.2 l, ruda sp.
48,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 48,95 €
58,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 58,90 €
58,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Ultima Smooth, blizgus, 2.2 l, ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai Hammerite Smooth BC, 0.65 l
11,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,99 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
14,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai Hammerite Smooth BC, 0.65 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Be spalvos
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Smooth, blizgus, 0.75 l, aukso sp.
17,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,99 €
21,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,90 €
21,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Smooth, blizgus, 0.75 l, aukso sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Aukso sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spec. paskirties dažai, durims/baldams/radiatoriams Hammerite Satin, blizgus, 2.5 l, juoda sp.
44,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,95 €
53,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 53,99 €
53,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Spec. paskirties dažai, durims/baldams/radiatoriams Hammerite Satin, blizgus, 2.5 l, juoda sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Ultima Smooth, blizgus, 0.7 l, juoda sp.
19,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,99 €
23,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,99 €
23,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Ultima Smooth, blizgus, 0.7 l, juoda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Ultima Smooth, blizgus, 2.2 l, juoda sp.
48,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 48,95 €
58,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 58,90 €
58,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Ultima Smooth, blizgus, 2.2 l, juoda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Ultima Smooth, blizgus, 0.7 l, balta sp.
19,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,99 €
23,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,99 €
23,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Hammerite Ultima Smooth, blizgus, 0.7 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Skiediklis, vidaus ir lauko Hammerite, 0.25 l
5,19 € / vnt.
5,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Skiediklis, vidaus ir lauko Hammerite, 0.25 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Rodoma: 49 - 76 iš 76