Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Kaina
Prekės tipas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Dydis
Vienetai pakuotėje
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 97 - 144 iš 1209
Rūšiuoti pagal:
Akmeninių paviršių ir fasado valiklis Kärcher; 5 l
16,01 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,01 €
21,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,90 €
5.0 l / 1 vnt.
4,38 € / 1 l
Turime sandėlyje
Akmeninių paviršių ir fasado valiklis Kärcher; 5 l
  • Skirta prekės ženklui: Kärcher
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Priedas, putojimą mažinanti priemonė Kärcher FoamStop Neutral 6.295-873.0, 0.12 l
9,10 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,10 €
15,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,50 €
15,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Priedas, putojimą mažinanti priemonė Kärcher FoamStop Neutral 6.295-873.0, 0.12 l
  • Prekės tipas: Kiti dulkių siurblių priedai
  • Talpa: 0.12 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Rankinis dulkių siurblys Kärcher VCH 4 UV Clean, 500 W
107,23 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 101,00 €
117,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 117,00 €
117,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Rankinis dulkių siurblys Kärcher VCH 4 UV Clean, 500 W
  • Dulkių rinktuvo talpa: 0.4 l
  • Galia: 500 W
  • Skysčių siurbimas: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Laistymo žarnų vežimėlis Kärcher, 60 m
89,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 89,99 €
104,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 104,00 €
104,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Laistymo žarnų vežimėlis Kärcher, 60 m
  • Ilgis: 56.5 cm
  • Plotis: 47.5 cm
  • Aukštis: 89.6 cm
  • Žarnų vyniojimo įrangos tipas: Vežimėlis
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Langų valytuvas Kärcher WV 1 PLUS 1.633-608.0
44,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,99 €
59,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 59,99 €
59,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Langų valytuvas Kärcher WV 1 PLUS 1.633-608.0
  • Galia: 10 W
  • Maitinimo šaltinis: Akumuliatorius
  • Akumuliatoriaus veikimo laikas: 25 min
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Plaunantis siurblys - šluota Kärcher Smart Signature FC 8
424,72 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 424,72 €
603,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 603,00 €
603,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Smart 3 Leasing
Plaunantis siurblys - šluota Kärcher Smart Signature FC 8
  • Dulkių rinktuvo talpa: 0.4 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aukšto slėgio pakeitimo žarna Kärcher
60,42 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 60,42 €
83,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 83,90 €
83,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aukšto slėgio pakeitimo žarna Kärcher
  • Skirta prekės ženklui: Kärcher
  • Ilgis: 6.5 cm
  • Plotis: 24.5 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dulkių siurblio filtras, nukalkinimui Kärcher 2.863-018.0
12,18 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,18 €
16,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,50 €
16,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dulkių siurblio filtras, nukalkinimui Kärcher 2.863-018.0
  • Prekės tipas: Dulkių siurblių filtrai
  • Vienetai pakuotėje: 1
  • Suderinami gamintojai: Karcher
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dulkių siurblio maišelis Kärcher 6.907-479.0
19,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,00 €
28,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,90 €
28,90 € / 1 vnt.
Dulkių siurblio maišelis Kärcher 6.907-479.0
  • Prekės tipas: Dulkių siurblių maišeliai
  • Vienetai pakuotėje: 5
  • Suderinami gamintojai: Karcher
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Valymo putos Kärcher RM838, 3 l
16,20 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,20 €
21,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,90 €
21,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Valymo putos Kärcher RM838, 3 l
  • Skirta prekės ženklui: Universalus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Rankinis dulkių siurblys Kärcher CVH 2, 70 W
51,15 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 51,15 €
59,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 59,90 €
59,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Rankinis dulkių siurblys Kärcher CVH 2, 70 W
  • Dulkių rinktuvo talpa: 0.15 l
  • Galia: 70 W
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dulkių siurblio šepetys Kärcher 2.863-221.0
19,99 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 19,79 €
22,99 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 22,99 €
1.0 komplektas / 1 pak.
22,99 € / 1 komplektas
Dulkių siurblio šepetys Kärcher 2.863-221.0
  • Prekės tipas: Dulkių siurblių šepečiai
  • Suderinami gamintojai: Karcher
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Rotacinis antgalis Kärcher DB 145 2.642-728.0
44,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,99 €
53,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 53,99 €
53,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Rotacinis antgalis Kärcher DB 145 2.642-728.0
  • Skirta prekės ženklui: Kärcher
  • Ilgis: 45 cm
  • Plotis: 4.1 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Elektrinė aukšto slėgio plovykla Kärcher K7 Power Flex, 3000 W, 180 Bar
449,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 449,00 €
506,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 506,00 €
506,00 € / 1 vnt.
SPECIAL 24
Smart 3 Leasing
Elektrinė aukšto slėgio plovykla Kärcher K7 Power Flex, 3000 W, 180 Bar
  • Svoris: 21.9 kg
  • Galia: 3000 W
  • Maksimalus darbinis slėgis: 180 Bar
  • Maksimalus vandens srautas : 600 l/h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Valymo putos Kärcher 6.295-743.0, 1 l
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
1.0 l / 1 vnt.
12,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Valymo putos Kärcher 6.295-743.0, 1 l
  • Skirta prekės ženklui: Kärcher
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Purkštuvas Kärcher 6.394-374.0, 1 l
26,72 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,72 €
38,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,50 €
38,50 € / 1 vnt.
Purkštuvas Kärcher 6.394-374.0, 1 l
  • Skirta prekės ženklui: Kärcher
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Antgalis Kärcher FJ 10 C (2.643-143.0)
31,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,00 €
41,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 41,99 €
41,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Antgalis Kärcher FJ 10 C (2.643-143.0)
  • Skirta prekės ženklui: Kärcher
  • Ilgis: 10.3 cm
  • Plotis: 20.1 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dulkių siurblio maišelis Kärcher 6.904-322.0, 24 cm, ⌀0.7 cm
9,61 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 9,61 €
12,90 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
5.0 vnt. / 1 pak.
2,58 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dulkių siurblio maišelis Kärcher 6.904-322.0, 24 cm, ⌀0.7 cm
  • Prekės tipas: Dulkių siurblių maišeliai
  • Medžiaga: Popierius
  • Vienetai pakuotėje: 5
  • Suderinami gamintojai: Karcher
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Automobilių šampūnas Kärcher 6.295-360.0, 5 l
10,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,95 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
0.5 l / 1 vnt.
27,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Automobilių šampūnas Kärcher 6.295-360.0, 5 l
  • Priemonės tipas: Šampūnas
  • Skirta naudoti: Kėbului
  • Talpa: 5 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dulkių siurblio žarna Kärcher
36,83 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 36,83 €
55,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 55,90 €
55,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dulkių siurblio žarna Kärcher
  • Skirta prekės ženklui: Kärcher
  • Suderinami siurblių modeliai: Tinka visiems modeliams
  • Vienetai pakuotėje: 1
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dulkių siurblio filtras Kärcher 6.414-631.0
31,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,99 €
49,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 40,50 €
49,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dulkių siurblio filtras Kärcher 6.414-631.0
  • Prekės tipas: Dulkių siurblių filtrai
  • Vienetai pakuotėje: 1
  • Suderinami gamintojai: Karcher
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Rotacinis šepetys Kärcher WB60 2.643-233.0
24,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,99 €
29,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,99 €
29,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Rotacinis šepetys Kärcher WB60 2.643-233.0
  • Skirta prekės ženklui: Kärcher
  • Ilgis: 40 cm
  • Plotis: 26 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Antgalis Kärcher Vario-power Full Control Vp 180
31,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,99 €
38,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,50 €
38,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Antgalis Kärcher Vario-power Full Control Vp 180
  • Skirta prekės ženklui: Kärcher
  • Ilgis: 44.8 cm
  • Plotis: 4.7 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kilimų ir baldų valiklis Kärcher RM 760, 0.8 l
16,99 € / vnt.
0.8 kg / 1 vnt.
21,24 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Kilimų ir baldų valiklis Kärcher RM 760, 0.8 l
  • Tūris: 0.8 l
  • Svoris: 0.8 kg
  • Priemonė skirta: Kilimams
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dulkių siurblio antgalis Kärcher 2.863-316.0
14,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,39 €
17,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,50 €
17,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dulkių siurblio antgalis Kärcher 2.863-316.0
  • Prekės tipas: Dulkių siurblių antgaliai
  • Medžiaga: Plastikas
  • Vienetai pakuotėje: 1
  • Suderinami gamintojai: Karcher
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Žarna laistymui Kärcher 2.645-318.0, 12.5 mm, 20 m
29,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,99 €
35,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,99 €
20.0 m / 1 vnt.
1,80 € / 1 m
Turime sandėlyje
Žarna laistymui Kärcher 2.645-318.0, 12.5 mm, 20 m
  • Ilgis: 20 m
  • Su purkštuku: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Elektrinė aukšto slėgio plovykla Kärcher K6 Special, 3000 W, 160 Bar
375,75 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 379,00 €
427,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 427,00 €
427,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
SPECIAL 24
Smart 3 Leasing
Elektrinė aukšto slėgio plovykla Kärcher K6 Special, 3000 W, 160 Bar
  • Svoris: 18.9 kg
  • Galia: 3000 W
  • Maksimalus darbinis slėgis: 160 Bar
  • Maksimalus vandens srautas : 600 l/h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Valymo garais įrenginys Kärcher 1.513-491.0
449,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 410,88 €
648,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 648,00 €
648,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Smart 3 Leasing
Valymo garais įrenginys Kärcher 1.513-491.0
  • Maitinimo šaltinis: -
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdynų valymo komplektas Kärcher 2.642-240.0, 12 vnt.
93,45 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 93,45 €
130,00 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 130,00 €
1.0 komplektas / 1 pak.
130,00 € / 1 komplektas
Turime sandėlyje
Vamzdynų valymo komplektas Kärcher 2.642-240.0, 12 vnt.
  • Skirta prekės ženklui: Kärcher
  • Ilgis: 25 cm
  • Plotis: 34 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Priedas, langų valiklis Kärcher 6.296-170.0, 0.75 l
8,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,01 €
14,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,99 €
14,95 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Priedas, langų valiklis Kärcher 6.296-170.0, 0.75 l
  • Prekės tipas: Kiti dulkių siurblių priedai
  • Talpa: 0.75 l
  • Vienetai pakuotėje: 1
  • Suderinami gamintojai: Karcher
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Valiklis, akmeniniams paviršiams/betonui Kärcher RM 611, 1 l
7,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,69 €
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,69 €
9,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Valiklis, akmeniniams paviršiams/betonui Kärcher RM 611, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Priemonė skirta: Akmeniniams paviršiams, Betonui
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Antgalis Kärcher T 7 PLUS T-Racer
115,68 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 115,68 €
137,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 137,00 €
137,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Antgalis Kärcher T 7 PLUS T-Racer
  • Skirta prekės ženklui: Kärcher
  • Ilgis: 76.9 cm
  • Plotis: 28.8 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dulkių siurblys - šluota Kärcher 1.198-750.0
494,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 436,85 €
556,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 556,00 €
556,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Smart 3 Leasing
Dulkių siurblys - šluota Kärcher 1.198-750.0
  • Dulkių rinktuvo talpa: 0.4 l
  • Galia: 100 W
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vabzdžių likučių valiklis Kärcher 6.295-761.0, 0.5 l
12,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
15,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,50 €
15,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Vabzdžių likučių valiklis Kärcher 6.295-761.0, 0.5 l
  • Skirta prekės ženklui: Kärcher
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Drenažinis siurblys Kärcher SP 9.500 Dirt, 280 W
72,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 72,90 €
83,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 83,90 €
83,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Drenažinis siurblys Kärcher SP 9.500 Dirt, 280 W
  • Galia: 280 W
  • Įtampa: 230 V
  • Didžiausias vandens pakėlimo aukštis: 6 m
  • Didžiausias našumas: 9500 l/h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Langų valytuvas Kärcher WV 5 PLUS N 1.633-701.0
77,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 77,99 €
98,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 98,90 €
98,90 € / 1 vnt.
Langų valytuvas Kärcher WV 5 PLUS N 1.633-701.0
  • Galia: 10 W
  • Maitinimo šaltinis: Akumuliatorius
  • Akumuliatoriaus veikimo laikas: 35 min
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Žarna, vamzdžiams Kärcher
68,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 67,54 €
96,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 96,90 €
96,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Žarna, vamzdžiams Kärcher
  • Skirta prekės ženklui: Kärcher
  • Ilgis: 750 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Drenažinis siurblys Kärcher SP 11.000 Dirt, 400 W
93,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 93,90 €
108,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 108,00 €
108,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Drenažinis siurblys Kärcher SP 11.000 Dirt, 400 W
  • Galia: 400 W
  • Įtampa: 230 V
  • Didžiausias vandens pakėlimo aukštis: 7 m
  • Didžiausias našumas: 11000 l/h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Rotacinis šepetys Kärcher WB 130
34,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,82 €
41,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 41,99 €
41,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Rotacinis šepetys Kärcher WB 130
  • Skirta prekės ženklui: Kärcher
  • Ilgis: 30.5 cm
  • Plotis: 15.6 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Smėliavimo rinkinys Kärcher 2.638-792.0
75,58 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 75,58 €
103,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 103,00 €
103,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Smėliavimo rinkinys Kärcher 2.638-792.0
  • Skirta prekės ženklui: Kärcher
  • Ilgis: 52.5 cm
  • Plotis: 11 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų plovimo antgalis Kärcher T 2 T-racer
57,28 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 57,28 €
78,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 78,90 €
78,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Terasų plovimo antgalis Kärcher T 2 T-racer
  • Skirta prekės ženklui: Kärcher
  • Ilgis: 61.1 cm
  • Plotis: 25.3 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Valymo priemonė Kärcher 6.295-753.0, 1 l
7,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,69 €
9,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,69 €
1.0 l / 1 vnt.
9,69 € / 1 l
Turime sandėlyje
Valymo priemonė Kärcher 6.295-753.0, 1 l
  • Skirta prekės ženklui: Kärcher
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Laistymo vežimėlis su žarna Kärcher, 20 m
72,99 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 72,99 €
83,99 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 83,99 €
1.0 komplektas / 1 pak.
83,99 € / 1 komplektas
Turime sandėlyje
Laistymo vežimėlis su žarna Kärcher, 20 m
  • Ilgis: 46 cm
  • Plotis: 47.5 cm
  • Aukštis: 84 cm
  • Žarnų vyniojimo įrangos tipas: Vežimėlis
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Drenažinis siurblys Kärcher SP 16.000 Dual, 550 W
150,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 150,00 €
173,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 173,00 €
173,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Drenažinis siurblys Kärcher SP 16.000 Dual, 550 W
  • Galia: 550 W
  • Įtampa: 230 V
  • Didžiausias vandens pakėlimo aukštis: 9 m
  • Didžiausias našumas: 16000 l/h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dulkių siurblio filtras Kärcher NT 361/561/611
29,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,99 €
34,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,50 €
34,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dulkių siurblio filtras Kärcher NT 361/561/611
  • Prekės tipas: Dulkių siurblių filtrai
  • Medžiaga: Popierius
  • Vienetai pakuotėje: 1
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Valiklis, medžiui Kärcher RM 612, 1 l
7,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,69 €
9,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,69 €
1.0 l / 1 vnt.
9,69 € / 1 l
Turime sandėlyje
Valiklis, medžiui Kärcher RM 612, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Priemonė skirta: Medžiui
  • Su purškikliu: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Automobilių šampūnas Kärcher, 1 l
8,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,99 €
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
1.0 l / 1 vnt.
11,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Automobilių šampūnas Kärcher, 1 l
  • Priemonės tipas: Šampūnas
  • Skirta naudoti: Kėbului
  • Talpa: 1 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Antgalis Kärcher VP 180 Vario Power Jet K6 - K7 2.644-437.0
44,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,99 €
53,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 53,99 €
53,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Naujiena
Antgalis Kärcher VP 180 Vario Power Jet K6 - K7 2.644-437.0
  • Skirta prekės ženklui: Kärcher
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 3 5 ... 26
Rodoma: 97 - 144 iš 1209