Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Suderinami gamintojai
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 1 - 48 iš 353
Rūšiuoti pagal:
Dažų nuėmiklis, dažams/lakui Rilak, 1 l
17,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,99 €
21,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,99 €
1.0 l / 1 vnt.
21,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažų nuėmiklis, dažams/lakui Rilak, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Priemonė skirta: Dažams, Lakui
  • Su purškikliu: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, ruda sp.
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
31,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Epofloor Aqua, balta sp., 3.6 l
56,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 56,90 €
65,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 65,90 €
65,90 € / 1 vnt.
Grindų dažai Rilak Epofloor Aqua, balta sp., 3.6 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 96 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Epofloor Aqua, pilka sp., 3.6 l
45,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,99 €
55,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 55,90 €
55,90 € / 1 vnt.
Grindų dažai Rilak Epofloor Aqua, pilka sp., 3.6 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 96 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas dekoratyvinis Rilak Kvarc, balta sp., 3.6 l
45,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,50 €
54,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 54,90 €
3.6 l / 1 vnt.
15,25 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas dekoratyvinis Rilak Kvarc, balta sp., 3.6 l
  • Grunto tipas: Dekoratyvinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau matinis Rilak Duokron, 2.7 kg
43,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 32,99 €
52,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,90 €
2.7 kg / 1 vnt.
19,59 € / 1 kg
Lakas, pusiau matinis Rilak Duokron, 2.7 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: 646, Vaitspiritas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dekoratyvinis tinkas Rilak Rilakdekor, matinis, 5.5 kg
40,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 40,90 €
49,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,50 €
3.6 l / 1 vnt.
13,75 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dekoratyvinis tinkas Rilak Rilakdekor, matinis, 5.5 kg
  • Spalva: Balta sp.
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, kg: 5.5
  • Džiūvimo laikas (prieš liečiant): 1440 min
  • Galima tonuoti: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 10 l, balta sp.
79,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 79,99 €
91,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 91,99 €
10.0 l / 1 vnt.
9,20 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 10 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, tamsiai pilka sp., 2.7 l
22,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,99 €
27,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,90 €
27,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, tamsiai pilka sp., 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, dramblio kaulo sp.
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
31,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, dramblio kaulo sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Dramblio kaulo sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, geltona sp.
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, geltona sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Geltona sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Epofloor Aqua, balta sp., 3.6 l
50,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 50,90 €
58,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 58,90 €
58,90 € / 1 vnt.
Grindų dažai Rilak Epofloor Aqua, balta sp., 3.6 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 96 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spec. paskirties dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos/radiatoriams Rilak Termanol, aliuminio sp., 0.45 l
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,90 €
19,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,50 €
0.45 l / 1 vnt.
43,33 € / 1 l
Turime sandėlyje
Spec. paskirties dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos/radiatoriams Rilak Termanol, aliuminio sp., 0.45 l
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skiediklis: 646
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Visiškai išdžiūsta po: 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų priedas Rilak Time Ekstra, bespalvis, 1 L
19,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,50 €
23,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,50 €
1.0 l / 1 vnt.
23,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažų priedas Rilak Time Ekstra, bespalvis, 1 L
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, šviesiai ruda sp./geltonai ruda sp., 10 l
60,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 60,99 €
70,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 70,90 €
10.0 l / 1 vnt.
7,09 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, šviesiai ruda sp./geltonai ruda sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, blizgus Rilak Duokron, 2.7 kg
39,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,99 €
47,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,90 €
2.7 kg / 1 vnt.
17,77 € / 1 kg
Lakas, blizgus Rilak Duokron, 2.7 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skiediklis: 646, Vaitspiritas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Aureks-30, geltonai ruda sp., 2.7 l
36,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 36,90 €
44,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,50 €
2.7 l / 1 vnt.
16,48 € / 1 l
Grindų dažai Rilak Aureks-30, geltonai ruda sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 6 - 10 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spec. paskirties dažai, keliams žymėti Rilak RD-2, geltona sp., 4 kg
44,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,99 €
53,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 40,90 €
4.0 kg / 1 vnt.
13,50 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Spec. paskirties dažai, keliams žymėti Rilak RD-2, geltona sp., 4 kg
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skiediklis: 646
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Visiškai išdžiūsta po: 15 - 40 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Rilak Movilat 7, juoda sp., 3.6 l
29,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,90 €
35,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,90 €
35,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sienų dažai Rilak Movilat 7, juoda sp., 3.6 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau matinis Rilak Nitro Laka, 2.7 l
32,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,99 €
39,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,99 €
2.7 l / 1 vnt.
14,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas, pusiau matinis Rilak Nitro Laka, 2.7 l
  • Tūris: 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: 646
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Rilak Novakor, matinis, 0.9 l, šviesiai pilka sp.
14,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,99 €
17,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
0.9 l / 1 vnt.
19,99 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Rilak Novakor, matinis, 0.9 l, šviesiai pilka sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, žalia sp.
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, žalia sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Žalia sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, mėlyna sp.
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
2.7 l / 1 vnt.
11,67 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, mėlyna sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Mėlyna sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spec. paskirties dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Rilak Termanol, juoda sp., 0.45 l
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
17,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,50 €
0.45 l / 1 vnt.
38,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Spec. paskirties dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Rilak Termanol, juoda sp., 0.45 l
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skiediklis: 646, Vaitspiritas
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Visiškai išdžiūsta po: 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, raudonai ruda sp.
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
31,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, raudonai ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Raudonai ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos beicas Rilak Furnicolor Nr4, tamsiai ruda sp., 1 l
9,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,99 €
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
1.0 l / 1 vnt.
11,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos beicas Rilak Furnicolor Nr4, tamsiai ruda sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, balta sp.
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
31,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos beicas Rilak Furnicolor Nr12, tamsaus ąžuolo sp., 1 l
9,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,99 €
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
1.0 l / 1 vnt.
11,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos beicas Rilak Furnicolor Nr12, tamsaus ąžuolo sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, raudona sp.
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
31,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, raudona sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Raudona sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Aureks-30, geltonai ruda sp., 0.9 l
11,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,99 €
16,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,50 €
0.9 l / 1 vnt.
18,33 € / 1 l
Grindų dažai Rilak Aureks-30, geltonai ruda sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, antracito sp.
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
31,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, antracito sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas dekoratyvinis Rilak Kvarc, kvarc sp., 0.9 l
13,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,99 €
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,90 €
0.9 l / 1 vnt.
18,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas dekoratyvinis Rilak Kvarc, kvarc sp., 0.9 l
  • Grunto tipas: Dekoratyvinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos beicas Rilak Furnicolor Nr6, ąžuolo sp., 1 l
9,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,99 €
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
1.0 l / 1 vnt.
11,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos beicas Rilak Furnicolor Nr6, ąžuolo sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Alkida Emalja, raudonai ruda sp., 2.7 l
33,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
40,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
40,90 € / 1 vnt.
Grindų dažai Rilak Alkida Emalja, raudonai ruda sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, antracito sp.
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, antracito sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, raudonai ruda sp., 10 l
62,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 62,90 €
72,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 72,90 €
10.0 l / 1 vnt.
7,29 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, raudonai ruda sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, pilka sp., 2.7 l
22,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,99 €
27,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,90 €
27,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, pilka sp., 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Priemonė nuo pelėsių, pelėsiui ir grybeliui Rilak Akvasept, 1 l
5,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,89 €
7,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,39 €
1.0 l / 1 vnt.
7,39 € / 1 l
Turime sandėlyje
Priemonė nuo pelėsių, pelėsiui ir grybeliui Rilak Akvasept, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Priemonė skirta: Pelėsiui ir grybeliui
  • Su purškikliu: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Aureks-30, pilka sp., 0.9 l
12,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,99 €
17,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,50 €
0.9 l / 1 vnt.
19,44 € / 1 l
Grindų dažai Rilak Aureks-30, pilka sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos beicas Rilak Furnicolor Nr5, juoda sp., 1 l
9,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,99 €
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
1.0 l / 1 vnt.
11,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos beicas Rilak Furnicolor Nr5, juoda sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Rilak Movilat 7, balta sp., 9 l
37,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,99 €
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,90 €
9.0 l / 1 vnt.
5,10 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Rilak Movilat 7, balta sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, ruda sp.
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau blizgus Rilak Ekoakva, 0.9 l
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,99 €
12,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
12,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Lakas, pusiau blizgus Rilak Ekoakva, 0.9 l
  • Tūris: 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skiediklis: Vanduo
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spec. paskirties dažai, sienoms/dažytų paviršių defektams šalinti Rilak Setual, perlamutrinė sp., 0.9 l
18,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,50 €
22,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,50 €
0.9 l / 1 vnt.
25,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Spec. paskirties dažai, sienoms/dažytų paviršių defektams šalinti Rilak Setual, perlamutrinė sp., 0.9 l
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Visiškai išdžiūsta po: 168 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medinių fasadų dažai Rilak Akvatop, tamsiai pilka sp., 0.9 l
7,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,49 €
9,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,39 €
9,39 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medinių fasadų dažai Rilak Akvatop, tamsiai pilka sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Radiatorių dažai, radiatoriams Rilak Radiator, balta sp., 0.9 l
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,90 €
20,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,50 €
20,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Radiatorių dažai, radiatoriams Rilak Radiator, balta sp., 0.9 l
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Visiškai išdžiūsta po: 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos beicas Rilak Furnicolor Nr9, ruda sp., 1 l
9,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,99 €
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
1.0 l / 1 vnt.
11,90 € / 1 l
Medienos beicas Rilak Furnicolor Nr9, ruda sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau matinis Rilak Aurlak, 0.9 l
11,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
0.9 l / 1 vnt.
16,11 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas, pusiau matinis Rilak Aurlak, 0.9 l
  • Tūris: 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vaitspiritas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 3 ... 8
Rodoma: 1 - 48 iš 353