Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 49 - 96 iš 346
Rūšiuoti pagal:
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.45 l, geltonai ruda sp.
6,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
8,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,49 €
0.45 l / 1 vnt.
18,20 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.45 l, geltonai ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Geltonai ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, balta sp.
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau matinis Rilak Nitro Laka, 0.9 l
13,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,99 €
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
0.9 l / 1 vnt.
18,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas, pusiau matinis Rilak Nitro Laka, 0.9 l
  • Tūris: 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: 646
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spec. paskirties dažai, keliams žymėti Rilak RD-2, balta sp., 4 kg
40,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,99 €
49,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
4.0 kg / 1 vnt.
12,38 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Spec. paskirties dažai, keliams žymėti Rilak RD-2, balta sp., 4 kg
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skiediklis: 646
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Visiškai išdžiūsta po: 15 - 40 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos beicas Rilak Furnicolor Nr8, tikas sp., 1 l
9,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,99 €
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
1.0 l / 1 vnt.
11,90 € / 1 l
Medienos beicas Rilak Furnicolor Nr8, tikas sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Rilak Movilat 7, juoda sp., 0.9 l
7,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,99 €
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
9,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sienų dažai Rilak Movilat 7, juoda sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spec. paskirties dažai, sienoms/dažytų paviršių defektams šalinti Rilak Setual, perlamutrinė sp., 0.9 l
18,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,50 €
22,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,50 €
0.9 l / 1 vnt.
25,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Spec. paskirties dažai, sienoms/dažytų paviršių defektams šalinti Rilak Setual, perlamutrinė sp., 0.9 l
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Visiškai išdžiūsta po: 168 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, lašišinė raudona sp.
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, lašišinė raudona sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Lašišinė raudona sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.45 l, dramblio kaulo sp.
6,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,49 €
8,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,19 €
0.45 l / 1 vnt.
18,20 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.45 l, dramblio kaulo sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Dramblio kaulo sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Radiatorių dažai, radiatoriams Rilak Radiator, balta sp., 0.9 l
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,90 €
20,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,50 €
20,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Radiatorių dažai, radiatoriams Rilak Radiator, balta sp., 0.9 l
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Visiškai išdžiūsta po: 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Aureks-30, pilka sp., 2.7 l
41,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 41,90 €
50,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 50,90 €
2.7 l / 1 vnt.
18,85 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grindų dažai Rilak Aureks-30, pilka sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas akrilinis Rilak Forakril, skaidri sp., 1 l
3,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,99 €
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
1.0 l / 1 vnt.
4,99 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas akrilinis Rilak Forakril, skaidri sp., 1 l
  • Grunto tipas: Akrilinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas alkidinis Rilak GF-021, raudonai ruda sp., 0.9 l
11,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
14,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gruntas alkidinis Rilak GF-021, raudonai ruda sp., 0.9 l
  • Grunto tipas: Alkidinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, ruda sp., 0.9 l
8,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,49 €
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,90 €
0.9 l / 1 vnt.
12,78 € / 1 l
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, ruda sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Rilak Movilat 7, emulsiniai, matinis, 3.6 l
13,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,99 €
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,90 €
3.6 l / 1 vnt.
4,69 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažų bazė Rilak Movilat 7, emulsiniai, matinis, 3.6 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 3.6
  • Blizgumas: Matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas dekoratyvinis Rilak Kvarc, kvarc sp., 0.9 l
13,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,99 €
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,90 €
0.9 l / 1 vnt.
18,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas dekoratyvinis Rilak Kvarc, kvarc sp., 0.9 l
  • Grunto tipas: Dekoratyvinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medinių fasadų dažai Rilak Akvatop, tamsiai ruda sp., 3.6 l
34,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,50 €
41,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 41,50 €
3.6 l / 1 vnt.
11,53 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medinių fasadų dažai Rilak Akvatop, tamsiai ruda sp., 3.6 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 10 l, pilka sp.
99,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 99,99 €
115,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 115,00 €
10.0 l / 1 vnt.
11,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 10 l, pilka sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, tamsiai pilka sp., 0.9 l
7,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,99 €
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
9,99 € / 1 vnt.
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, tamsiai pilka sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, blizgus Rilak Nitro Laka, 0.9 l
13,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,99 €
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
0.9 l / 1 vnt.
18,78 € / 1 l
Lakas, blizgus Rilak Nitro Laka, 0.9 l
  • Tūris: 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skiediklis: 646
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pigmentas Rilak, aukso sp., 0.1 L
7,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,19 €
8,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,99 €
0.1 kg / 1 vnt.
89,90 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Pigmentas Rilak, aukso sp., 0.1 L
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.1
  • Kiekis pakuotėje, kg: 0.1
  • Spalva: Aukso sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Aureks-30 A bazė, balta sp., 0.9 l
13,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,99 €
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,90 €
16,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Grindų dažai Rilak Aureks-30 A bazė, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 6 - 10 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pigmentas Rilak, sidabro perlamutras, 0.1 L
7,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,19 €
8,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,99 €
0.1 kg / 1 vnt.
89,90 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Pigmentas Rilak, sidabro perlamutras, 0.1 L
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.1
  • Kiekis pakuotėje, kg: 0.1
  • Spalva: Sidabro sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pigmentas Rilak, bronzos sp., 0.1 L
7,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,19 €
8,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,99 €
0.1 kg / 1 vnt.
89,90 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Pigmentas Rilak, bronzos sp., 0.1 L
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.1
  • Kiekis pakuotėje, kg: 0.1
  • Spalva: Aukso sp., Bronzos sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Epofloor Aqua, balta sp., 0.9 l
13,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,90 €
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,90 €
16,90 € / 1 vnt.
Grindų dažai Rilak Epofloor Aqua, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 96 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, blizgus Rilak Parketa Laka, 0.9 l
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
14,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Lakas, blizgus Rilak Parketa Laka, 0.9 l
  • Tūris: 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skiediklis: Solventas, Terpentinas, Vaitspiritas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Aureks-30 C bazė, be spalvos, 0.85 l
11,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,99 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
14,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Grindų dažai Rilak Aureks-30 C bazė, be spalvos, 0.85 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Be spalvos
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Rilak Novakor, matinis, 2.7 l, šviesiai pilka sp.
27,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,99 €
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,99 €
2.7 l / 1 vnt.
12,56 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Rilak Novakor, matinis, 2.7 l, šviesiai pilka sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Epofloor Aqua, balta sp., 0.9 l
14,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,90 €
17,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,90 €
17,90 € / 1 vnt.
Grindų dažai Rilak Epofloor Aqua, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 96 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, pilka sp.
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, pilka sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Aureks-30, geltonai ruda sp., 0.9 l
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,99 €
15,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,50 €
0.9 l / 1 vnt.
17,22 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grindų dažai Rilak Aureks-30, geltonai ruda sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 6 - 10 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntiniai dažai Rilak Movilat, balta sp., 0.9 l
3,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,99 €
8,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,99 €
8,99 € / 1 vnt.
Gruntiniai dažai Rilak Movilat, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medinių fasadų dažai Rilak Akvatop, raudonai ruda sp., 9 l
53,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 53,99 €
68,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 68,99 €
9.0 l / 1 vnt.
7,67 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medinių fasadų dažai Rilak Akvatop, raudonai ruda sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Alkida Emalja, pilka sp., 0.9 l
12,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
14,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
14,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Grindų dažai Rilak Alkida Emalja, pilka sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, dramblio kaulo sp.
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, dramblio kaulo sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Dramblio kaulo sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Alkida Emalja, pilka sp., 2.7 l
32,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
39,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
39,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Grindų dažai Rilak Alkida Emalja, pilka sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, žalia sp.
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
2.7 l / 1 vnt.
11,67 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, žalia sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Žalia sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, juoda sp.
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
31,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, juoda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Epofloor Aqua, balta sp., 3.6 l
50,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 50,90 €
58,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 58,90 €
58,90 € / 1 vnt.
Grindų dažai Rilak Epofloor Aqua, balta sp., 3.6 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 96 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas Antikor Novakor, matinis, juodas 0.9 l
17,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,99 €
21,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,90 €
21,90 € / 1 vnt.
Gruntas Antikor Novakor, matinis, juodas 0.9 l
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas Antikor Novakor, matinis, juodas 2.7 l
39,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 32,99 €
47,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,90 €
47,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gruntas Antikor Novakor, matinis, juodas 2.7 l
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau matinis Rilak Nitro Laka, 0.45 l
8,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,99 €
10,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,79 €
0.45 l / 1 vnt.
24,22 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas, pusiau matinis Rilak Nitro Laka, 0.45 l
  • Tūris: 0.45 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: 646
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medinių fasadų dažai Rilak Akvatop, tamsiai ruda sp., 9 l
62,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 62,90 €
72,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 72,90 €
9.0 l / 1 vnt.
8,10 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medinių fasadų dažai Rilak Akvatop, tamsiai ruda sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medinių fasadų dažai Rilak Akvatop, balta sp., 3.6 l
34,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,50 €
41,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 41,50 €
3.6 l / 1 vnt.
11,53 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medinių fasadų dažai Rilak Akvatop, balta sp., 3.6 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.45 l, raudona sp.
6,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
8,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,49 €
0.45 l / 1 vnt.
18,20 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.45 l, raudona sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Raudona sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Alkida Emalja, smėlio sp./šviesiai ruda sp., 2.7 l
33,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
40,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
2.7 l / 1 vnt.
15,15 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grindų dažai Rilak Alkida Emalja, smėlio sp./šviesiai ruda sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Smėlio ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.45 l, juoda sp.
6,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
8,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,49 €
0.45 l / 1 vnt.
18,20 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.45 l, juoda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Aureks-60, pilka sp., 2.7 l
45,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,50 €
54,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 54,90 €
2.7 l / 1 vnt.
20,33 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grindų dažai Rilak Aureks-60, pilka sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
2 4 ... 8
Rodoma: 49 - 96 iš 346