Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Suderinami gamintojai
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 49 - 96 iš 297
Rūšiuoti pagal:
Akriliniai dažai Tikkurila Harmony, balta sp., 2.7 l
39,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 36,99 €
47,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,50 €
2.7 l / 1 vnt.
17,77 € / 1 l
Turime sandėlyje
Akriliniai dažai Tikkurila Harmony, balta sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akriliniai dažai Tikkurila Optiva 5, balta sp., 2.7 l
32,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 32,50 €
39,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,50 €
2.7 l / 1 vnt.
14,63 € / 1 l
Akriliniai dažai Tikkurila Optiva 5, balta sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Apsauginė medienos priemonė Tikkurila Valtti Primer, bespalvis, 0.9 l
11,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,99 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
0.9 l / 1 vnt.
16,11 € / 1 l
Apsauginė medienos priemonė Tikkurila Valtti Primer, bespalvis, 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Tikkurila Luja, balta sp., 2.7 l
57,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,99 €
66,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 53,99 €
66,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sienų dažai Tikkurila Luja, balta sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, tamsiai ruda sp., 2.5 l
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
31,50 € / 1 vnt.
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, tamsiai ruda sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas Tikkurila Luja, balta sp., 0.9 l
19,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,50 €
23,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,50 €
0.9 l / 1 vnt.
26,11 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas Tikkurila Luja, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akriliniai dažai Tikkurila Optiva 5, balta sp., 9 l
78,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 78,99 €
90,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 90,90 €
9.0 l / 1 vnt.
10,10 € / 1 l
Akriliniai dažai Tikkurila Optiva 5, balta sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vaškas Tikkurila Helmi Furniture Wax, skaidri sp., 0.225 l
6,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,29 €
7,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,89 €
7,89 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Vaškas Tikkurila Helmi Furniture Wax, skaidri sp., 0.225 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.225
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau matinis Tikkurila Paneeli-Assa 20, 0.9 l
15,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,49 €
19,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,99 €
0.9 l / 1 vnt.
21,67 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas, pusiau matinis Tikkurila Paneeli-Assa 20, 0.9 l
  • Tūris: 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Plus Wood Oil, skaidri sp., 0.9 l
17,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,99 €
21,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,90 €
0.9 l / 1 vnt.
24,33 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Plus Wood Oil, skaidri sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Karščiui atsparūs dažai, universalūs Tikkurila Muuri, balta sp.
47,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,50 €
57,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 57,90 €
57,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Karščiui atsparūs dažai, universalūs Tikkurila Muuri, balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Visiškai išdžiūsta po: 12 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntiniai dažai Tikkurila Optiva Primer, balta sp., 2.7 l
13,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,99 €
19,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,49 €
2.7 l / 1 vnt.
7,22 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntiniai dažai Tikkurila Optiva Primer, balta sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų aliejus Tikkurila Supi Lattiaoljy, skaidri sp., 0.9 l
14,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
17,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
0.9 l / 1 vnt.
19,44 € / 1 l
Grindų aliejus Tikkurila Supi Lattiaoljy, skaidri sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Baldų aliejus Tikkurila Helmi Furniture Oil, 0.25 l
17,45 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,45 €
20,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,95 €
20,95 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Baldų aliejus Tikkurila Helmi Furniture Oil, 0.25 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.25
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil, ruda sp., 9 l
79,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 79,99 €
91,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 91,99 €
9.0 l / 1 vnt.
10,22 € / 1 l
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil, ruda sp., 9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 9
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Tikkurila Optiva 3 Ceramic, emulsiniai, visiškai matinis, 2.7 l
26,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,99 €
35,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,99 €
2.7 l / 1 vnt.
13,33 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažų bazė Tikkurila Optiva 3 Ceramic, emulsiniai, visiškai matinis, 2.7 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntiniai dažai Tikkurila Optiva Primer, balta sp., 0.9 l
6,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,50 €
8,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,59 €
0.9 l / 1 vnt.
9,54 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntiniai dažai Tikkurila Optiva Primer, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, juoda sp., 0.75 l
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, juoda sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, raudonai ruda sp./tikmedžio spl., 2.5 l
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
31,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, raudonai ruda sp./tikmedžio spl., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lateksiniai dažai Tikkurila Optiva 3 Ceramic, balta sp., 0.9 l
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
16,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,50 €
0.9 l / 1 vnt.
18,33 € / 1 l
Lateksiniai dažai Tikkurila Optiva 3 Ceramic, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, apdailos darbams, juoda sp., 0.9 l
12,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,99 €
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,90 €
15,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, apdailos darbams, juoda sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, pušies sp, 2.5 l
26,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,99 €
32,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 32,50 €
32,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, pušies sp, 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, šviesiai ruda sp./italinė pušis sp., 2.5 l
26,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,99 €
32,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 32,50 €
32,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, šviesiai ruda sp./italinė pušis sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, ruda sp., 0.9 l
13,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,99 €
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,90 €
16,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, ruda sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil, pilka sp., 0.9 l
10,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,99 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
0.9 l / 1 vnt.
15,00 € / 1 l
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil, pilka sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Tikkurila Joker, balta sp., 9 l
86,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 86,99 €
101,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 101,00 €
9.0 l / 1 vnt.
11,22 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Tikkurila Joker, balta sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Tikkurila Joker, balta sp., 0.9 l
12,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,99 €
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
0.9 l / 1 vnt.
17,67 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Tikkurila Joker, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, skaidri sp., 0.9 l
13,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,99 €
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,90 €
16,90 € / 1 vnt.
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, skaidri sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntiniai dažai Tikkurila Otex, balta sp., 0.3 l
11,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,49 €
13,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,90 €
0.3 l / 1 vnt.
46,33 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntiniai dažai Tikkurila Otex, balta sp., 0.3 l
  • Dažų tipas: Gruntiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Saunos sienų apsaugos priemonė Tikkurila Supi Saunasuoja, skaidri, 0.9 l
13,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
16,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Saunos sienų apsaugos priemonė Tikkurila Supi Saunasuoja, skaidri, 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Terrace Oil, juoda sp., 2.7 l
32,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,99 €
39,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,99 €
2.7 l / 1 vnt.
14,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Terrace Oil, juoda sp., 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akriliniai dažai Tikkurila Optiva 7, balta sp., 2.7 l
28,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,90 €
34,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,90 €
2.7 l / 1 vnt.
12,93 € / 1 l
Turime sandėlyje
Akriliniai dažai Tikkurila Optiva 7, balta sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, pilka sp., 0.9 l
13,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,59 €
16,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,50 €
16,50 € / 1 vnt.
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, pilka sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Valiklis, medžiui/baldams Tikkurila Terrasi-Ja Kalustepesu, 0.5 l
13,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
16,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
0.5 l / 1 vnt.
33,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Valiklis, medžiui/baldams Tikkurila Terrasi-Ja Kalustepesu, 0.5 l
  • Tūris: 0.5 l
  • Priemonė skirta: Baldams, Medžiui
  • Su purškikliu: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spec. paskirties dažai, universalūs Tikkurila Magnetic, juoda sp., 0.5 l
31,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,99 €
38,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,99 €
0.5 l / 1 vnt.
77,00 € / 1 l
Spec. paskirties dažai, universalūs Tikkurila Magnetic, juoda sp., 0.5 l
  • Blizgumas: Matinis
  • Skiediklis: Neskiedžiama
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Tikkurila Luja, balta, 0.9 l
22,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,99 €
27,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,50 €
27,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sienų dažai Tikkurila Luja, balta, 0.9 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lubų dažai Tikkurila Siro Himmea, balta sp., 0.9 l
14,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,99 €
17,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
0.9 l / 1 vnt.
19,44 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lubų dažai Tikkurila Siro Himmea, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 3 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akriliniai dažai Tikkurila Optiva 5, balta sp., 0.9 l
8,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,99 €
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,90 €
0.9 l / 1 vnt.
17,67 € / 1 l
Akriliniai dažai Tikkurila Optiva 5, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Akriliniai dažai Tikkurila Harmony, balta sp., 0.9 l
14,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,69 €
17,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,90 €
0.9 l / 1 vnt.
19,89 € / 1 l
Akriliniai dažai Tikkurila Harmony, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, pilka sp., 0.75 l
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
12,50 € / 1 vnt.
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, pilka sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lateksiniai dažai Tikkurila Optiva 3 Ceramic, balta sp., 2.7 l
39,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,90 €
47,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,90 €
2.7 l / 1 vnt.
17,74 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lateksiniai dažai Tikkurila Optiva 3 Ceramic, balta sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vaškas Tikkurila Helmi Furniture Wax, balta sp., 0.33 l
8,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,79 €
10,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,99 €
10,99 € / 1 vnt.
Vaškas Tikkurila Helmi Furniture Wax, balta sp., 0.33 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.33
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, ąžuolo sp., 0.75 l
9,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
11,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, ąžuolo sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil, ruda sp., 0.9 l
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
0.9 l / 1 vnt.
13,89 € / 1 l
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil, ruda sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Tikkurila Joker, balta sp., 2.7 l
32,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,99 €
39,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,50 €
2.7 l / 1 vnt.
14,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Tikkurila Joker, balta sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Tikkurila Luja, 0.9 l
16,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,49 €
19,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,90 €
19,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sienų dažai Tikkurila Luja, 0.9 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Be spalvos
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau matinis Tikkurila Unica Super 20, 2.7 l
42,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 42,99 €
51,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 51,90 €
2.7 l / 1 vnt.
19,22 € / 1 l
Lakas, pusiau matinis Tikkurila Unica Super 20, 2.7 l
  • Tūris: 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vaitspiritas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, riešuto sp./lazdyno riešuto sp., 0.75 l
9,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
11,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, riešuto sp./lazdyno riešuto sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
2 4 ... 7
Rodoma: 49 - 96 iš 297