Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Suderinami gamintojai
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 97 - 144 iš 297
Rūšiuoti pagal:
Perlamutriniai dažai Tikkurila Taika, aukso sp., 0.225 l
17,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,49 €
21,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,50 €
0.23 l / 1 vnt.
95,22 € / 1 l
Turime sandėlyje
Perlamutriniai dažai Tikkurila Taika, aukso sp., 0.225 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Aukso sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 6 - 8 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, tamsiai ruda sp., 0.75 l
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, tamsiai ruda sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau matinis Tikkurila Unica Super 60, 0.225 l
9,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,69 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
0.225 l / 1 vnt.
55,56 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas, pusiau matinis Tikkurila Unica Super 60, 0.225 l
  • Tūris: 0.225 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vaitspiritas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, stogui Tikkurila Panssarimaali, pusiau blizgus, 9 l, balta sp.
123,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 123,00 €
172,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 172,00 €
9.0 l / 1 vnt.
19,11 € / 1 l
Dažai, stogui Tikkurila Panssarimaali, pusiau blizgus, 9 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos beicas Tikkurila Parketti-Äasä, 0.9 l
12,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,29 €
14,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,90 €
14,90 € / 1 vnt.
Medienos beicas Tikkurila Parketti-Äasä, 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau matinis Tikkurila Paneeli-Assa 20, 2.7 l
38,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,99 €
46,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 32,50 €
2.7 l / 1 vnt.
17,37 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas, pusiau matinis Tikkurila Paneeli-Assa 20, 2.7 l
  • Tūris: 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau blizgus Tikkurila Unica Super 60, 0.9 l
20,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,49 €
25,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,90 €
25,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Lakas, pusiau blizgus Tikkurila Unica Super 60, 0.9 l
  • Tūris: 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skiediklis: Vaitspiritas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Tikkurila Luja, balta, 2.7 l
59,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,99 €
68,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 53,99 €
68,99 € / 1 vnt.
Sienų dažai Tikkurila Luja, balta, 2.7 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Color ECV, 2.7 l
34,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,99 €
41,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,99 €
41,99 € / 1 vnt.
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Color ECV, 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, balkšva sp., 5 l
49,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 46,99 €
59,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 56,90 €
59,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, balkšva sp., 5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, balkšva sp., 2.5 l
26,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,99 €
32,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 32,50 €
32,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, balkšva sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, blizgus Tikkurila Unica Super 90, 0.9 l
22,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,49 €
27,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,90 €
27,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Lakas, blizgus Tikkurila Unica Super 90, 0.9 l
  • Tūris: 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skiediklis: Vaitspiritas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, stogui Tikkurila Panssarimaali, pusiau blizgus, 2.7 l, balta sp.
45,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 42,99 €
55,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 51,90 €
2.7 l / 1 vnt.
20,70 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, stogui Tikkurila Panssarimaali, pusiau blizgus, 2.7 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos beicas Tikkurila Parketti-Ässä, 2.7 l
41,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 41,99 €
50,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 50,90 €
50,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos beicas Tikkurila Parketti-Ässä, 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Baldų aliejus Tikkurila Helmi Furniture Oil, 0.5 l
31,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,89 €
38,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,50 €
38,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Baldų aliejus Tikkurila Helmi Furniture Oil, 0.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.5
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Tikkurila Metallista, pusiau matinis, 0.9 l, balta sp.
26,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,50 €
31,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,90 €
31,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Tikkurila Metallista, pusiau matinis, 0.9 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, šviesiai ruda sp./italinė pušis sp., 5 l
49,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 46,99 €
59,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 56,90 €
59,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, šviesiai ruda sp./italinė pušis sp., 5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Terrace Oil, pilka sp., 0.9 l
12,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,99 €
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,90 €
0.9 l / 1 vnt.
17,67 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Terrace Oil, pilka sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Tikkurila Patio Verso Patio Verso, ruda sp., 0.9 l
14,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,99 €
17,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
17,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos aliejus Tikkurila Patio Verso Patio Verso, ruda sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, raudonai ruda sp./tikmedžio spl., 0.75 l
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, raudonai ruda sp./tikmedžio spl., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Tikkurila Joker, emulsiniai, matinis, 2.7 l
32,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 32,99 €
39,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,90 €
2.7 l / 1 vnt.
14,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažų bazė Tikkurila Joker, emulsiniai, matinis, 2.7 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Blizgumas: Matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Tikkurila Optiva 7, emulsiniai, matinis, 2.7 l
23,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,50 €
28,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,50 €
2.7 l / 1 vnt.
10,56 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažų bazė Tikkurila Optiva 7, emulsiniai, matinis, 2.7 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Blizgumas: Matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Tikkurila Patio Verso Patio Verso, pilka sp., 0.9 l
12,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,99 €
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
15,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos aliejus Tikkurila Patio Verso Patio Verso, pilka sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, balkšva sp., 0.75 l
9,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
11,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, balkšva sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, pilka sp., 2.5 l
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
31,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, pilka sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau blizgus Tikkurila Unica Super 60, 2.7 l
49,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,95 €
59,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 59,99 €
59,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Lakas, pusiau blizgus Tikkurila Unica Super 60, 2.7 l
  • Tūris: 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skiediklis: Vaitspiritas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, stogui Tikkurila Panssarimaali, pusiau blizgus, 0.9 l, balta sp.
21,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,49 €
26,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,50 €
0.9 l / 1 vnt.
29,44 € / 1 l
Dažai, stogui Tikkurila Panssarimaali, pusiau blizgus, 0.9 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Tikkurila Optiva 7, emulsiniai, matinis, 0.9 l
6,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
0.9 l / 1 vnt.
13,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažų bazė Tikkurila Optiva 7, emulsiniai, matinis, 0.9 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Blizgumas: Matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Tikkurila Metallista, pusiau matinis, 0.9 l, balta sp.
26,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,50 €
31,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,90 €
31,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Tikkurila Metallista, pusiau matinis, 0.9 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Color ECV, 0.9 l
12,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,99 €
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,90 €
15,90 € / 1 vnt.
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Color ECV, 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, pušies sp, 0.75 l
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, pušies sp, 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, juoda sp., 2.5 l
26,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,99 €
32,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 32,50 €
32,50 € / 1 vnt.
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, juoda sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Tikkurila Metallista, pusiau matinis, 2.7 l, balta sp.
63,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,99 €
87,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 87,90 €
87,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Tikkurila Metallista, pusiau matinis, 2.7 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, šviesiai ruda sp./italinė pušis sp., 0.75 l
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Tikkurila Valtti Plus Complete, šviesiai ruda sp./italinė pušis sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Tikkurila Harmony, emulsiniai, matinis, 0.9 l
14,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,69 €
17,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,90 €
0.9 l / 1 vnt.
19,89 € / 1 l
Dažų bazė Tikkurila Harmony, emulsiniai, matinis, 0.9 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Blizgumas: Matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Terrace Oil, juoda sp., 0.9 l
13,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,99 €
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,90 €
0.9 l / 1 vnt.
18,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos aliejus Tikkurila Valtti Terrace Oil, juoda sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Tikkurila Metallista, pusiau matinis, 2.7 l, balta sp.
75,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 75,99 €
87,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 87,90 €
87,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Tikkurila Metallista, pusiau matinis, 2.7 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Tikkurila Optiva 20, emulsiniai, pusiau matinis, 0.9 l
5,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
12,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,19 €
0.9 l / 1 vnt.
13,54 € / 1 l
Dažų bazė Tikkurila Optiva 20, emulsiniai, pusiau matinis, 0.9 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Akriliniai dažai Tikkurila Optiva 7, balta sp., 0.9 l
13,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,90 €
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,90 €
0.9 l / 1 vnt.
18,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Akriliniai dažai Tikkurila Optiva 7, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Tikkurila Patio Verso Patio Verso, juoda sp., 0.9 l
12,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,99 €
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
15,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos aliejus Tikkurila Patio Verso Patio Verso, juoda sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medinių fasadų dažai Tikkurila Ultra Classic C, vandens pagrindu, pusiau matinis, 2.7 l
67,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 66,90 €
78,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 78,90 €
2.7 LTR / 1 vnt.
29,22 € / 1 LTR
Medinių fasadų dažai Tikkurila Ultra Classic C, vandens pagrindu, pusiau matinis, 2.7 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medinių fasadų dažai Tikkurila Ultra Classic, balta sp., 0.9 l

Išparduota

Medinių fasadų dažai Tikkurila Ultra Classic, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 4 h
Akriliniai dažai Tikkurila Optiva Colour, balta sp., 0.9 l

Išparduota

Akriliniai dažai Tikkurila Optiva Colour, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Dažai Tikkurila Luja 20, balta sp., 0.9 l

Išparduota

Dažai Tikkurila Luja 20, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Akriliniai dažai Tikkurila Optiva Colour, balta sp., 2.7 l

Išparduota

Akriliniai dažai Tikkurila Optiva Colour, balta sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Akriliniai dažai Tikkurila Optiva 20, balta sp., 9 l

Išparduota

Akriliniai dažai Tikkurila Optiva 20, balta sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
1 3 5 ... 7
Rodoma: 97 - 144 iš 297