Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 49 - 96 iš 144
Rūšiuoti pagal:
Lakas baldams, pusiau matinis V33 Tons Bois, 1 l, Tamsaus ąžuolo sp.
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
17,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,50 €
1.0 l / 1 vnt.
17,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas baldams, pusiau matinis V33 Tons Bois, 1 l, Tamsaus ąžuolo sp.
  • Tūris: 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas baldams, pusiau matinis V33 Tons Bois, 1 l, Balta sp.
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,90 €
19,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,50 €
1.0 l / 1 vnt.
19,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas baldams, pusiau matinis V33 Tons Bois, 1 l, Balta sp.
  • Tūris: 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, matinis V33 Passages Extremes, 0.75 l
15,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,50 €
18,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,90 €
0.75 l / 1 vnt.
25,20 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas, matinis V33 Passages Extremes, 0.75 l
  • Tūris: 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Matinis
  • Skiediklis: Vanduo
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, blizgus V33 Bateau, 2.5 l, Bespalvis
28,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,90 €
34,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,90 €
2.5 l / 1 vnt.
13,96 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas, blizgus V33 Bateau, 2.5 l, Bespalvis
  • Tūris: 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skiediklis: Vaitspiritas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų aliejus V33 Parquet, pilka sp., 2.5 l
26,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,99 €
38,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,50 €
2.5 l / 1 vnt.
15,40 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grindų aliejus V33 Parquet, pilka sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Baldų lakas V33, juodmedžio spalvos, pusiau matinis, 1 l
14,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,90 €
17,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,90 €
1.0 l / 1 vnt.
17,90 € / 1 l
Baldų lakas V33, juodmedžio spalvos, pusiau matinis, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Baldų aliejus V33 Huile & Protection, tamsiai ruda sp./palisandro sp., 0.5 l
13,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,90 €
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,90 €
0.5 l / 1 vnt.
33,80 € / 1 l
Turime sandėlyje
Baldų aliejus V33 Huile & Protection, tamsiai ruda sp./palisandro sp., 0.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, baldams/dažytų paviršių defektams šalinti V33 Renovation Perfection Kitchen, satino, 2 l, šviesiai pilka sp.
46,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 46,50 €
55,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 55,90 €
55,90 € / 1 vnt.
Emaliniai dažai, baldams/dažytų paviršių defektams šalinti V33 Renovation Perfection Kitchen, satino, 2 l, šviesiai pilka sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Satino
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas baldams, pusiau matinis V33 Tons Bois, 1 l
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
17,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,50 €
1.0 l / 1 vnt.
17,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas baldams, pusiau matinis V33 Tons Bois, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, auksinis ąžuolas sp., 2.5 l
21,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,99 €
26,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,50 €
2.5 l / 1 vnt.
10,60 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, auksinis ąžuolas sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Geltona sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas baldams, pusiau matinis V33 Tons Bois, 1 l, Vyšnios sp.
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,90 €
19,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,50 €
1.0 l / 1 vnt.
19,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas baldams, pusiau matinis V33 Tons Bois, 1 l, Vyšnios sp.
  • Tūris: 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų vaškas V33 Parquet, šviesus ąžuolas sp., 1 l
14,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,90 €
17,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,90 €
1.0 l / 1 vnt.
17,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grindų vaškas V33 Parquet, šviesus ąžuolas sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Classique, tamsaus ąžuolo sp., 0.75 l
6,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,59 €
8,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,29 €
0.75 l / 1 vnt.
11,05 € / 1 l
Medienos impregnantas V33 Classique, tamsaus ąžuolo sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, balta sp., 0.75 l
7,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
9,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,29 €
0.75 l / 1 vnt.
12,65 € / 1 l
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, balta sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, tamsaus ąžuolo sp., 0.75 l
7,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,59 €
9,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
0.75 l / 1 vnt.
12,65 € / 1 l
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, tamsaus ąžuolo sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, blizgus V33 Bateau, 2.5 l, Gintaro sp.
35,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,95 €
43,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,50 €
2.5 l / 1 vnt.
17,40 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas, blizgus V33 Bateau, 2.5 l, Gintaro sp.
  • Tūris: 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skiediklis: Vaitspiritas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Classique, ąžuolo sp., 2.5 l
18,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,99 €
22,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,90 €
2.5 l / 1 vnt.
9,16 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas V33 Classique, ąžuolo sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, blizgus V33 Passages Extremes, 0.75 l
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
13,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,90 €
0.75 l / 1 vnt.
18,53 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas, blizgus V33 Passages Extremes, 0.75 l
  • Tūris: 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skiediklis: Vanduo
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, žalia sp., 2.5 l
21,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,99 €
26,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,50 €
2.5 l / 1 vnt.
10,60 € / 1 l
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, žalia sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Žalia sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, skaidri sp., 0.75 l
7,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,59 €
9,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
0.75 l / 1 vnt.
12,65 € / 1 l
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, skaidri sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, skaidri sp., 10 l
49,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,99 €
78,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 78,90 €
10.0 l / 1 vnt.
7,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, skaidri sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Classique, tamsaus ąžuolo sp., 2.5 l
18,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,99 €
22,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,90 €
2.5 l / 1 vnt.
9,16 € / 1 l
Medienos impregnantas V33 Classique, tamsaus ąžuolo sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų aliejus V33 Parquet, balta sp., 0.75 l
14,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,90 €
17,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,90 €
0.75 l / 1 vnt.
23,87 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grindų aliejus V33 Parquet, balta sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų aliejus V33 Terrases, skaidri sp., 1 l
9,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
1.0 l / 1 vnt.
11,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grindų aliejus V33 Terrases, skaidri sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, tamsiai ruda sp./palisandro sp., 10 l
49,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,99 €
78,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 78,90 €
10.0 l / 1 vnt.
7,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, tamsiai ruda sp./palisandro sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Classique, pušies sp/skandinavinė pušis sp., 2.5 l
18,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,99 €
22,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,90 €
2.5 l / 1 vnt.
9,16 € / 1 l
Medienos impregnantas V33 Classique, pušies sp/skandinavinė pušis sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, oregon sp., 10 l
49,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,99 €
78,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 78,90 €
10.0 l / 1 vnt.
7,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, oregon sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Oranžinė sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, gelsva sp./šviesus ąžuolas sp., 10 l
49,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,99 €
78,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 78,90 €
10.0 l / 1 vnt.
7,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, gelsva sp./šviesus ąžuolas sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Geltona sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Classique, juodmedis sp., 2.5 l
18,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,99 €
22,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,90 €
2.5 l / 1 vnt.
9,16 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas V33 Classique, juodmedis sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Classique, ąžuolo sp., 0.75 l
6,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,59 €
8,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,29 €
0.75 l / 1 vnt.
11,05 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas V33 Classique, ąžuolo sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Classique, skaidri sp., 0.75 l
6,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,59 €
8,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,29 €
0.75 l / 1 vnt.
11,05 € / 1 l
Medienos impregnantas V33 Classique, skaidri sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Classique, tamsiai ruda sp./palisandro sp., 0.75 l
6,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,59 €
8,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,29 €
0.75 l / 1 vnt.
11,05 € / 1 l
Medienos impregnantas V33 Classique, tamsiai ruda sp./palisandro sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, auksinis ąžuolas sp., 0.75 l
7,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,59 €
9,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
0.75 l / 1 vnt.
12,65 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, auksinis ąžuolas sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Geltona sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, raudonmedžio sp., 0.75 l
7,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,59 €
9,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
0.75 l / 1 vnt.
12,65 € / 1 l
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, raudonmedžio sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, žalia sp., 0.75 l
7,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,59 €
9,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
0.75 l / 1 vnt.
12,65 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, žalia sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Žalia sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, gelsva sp./šviesus ąžuolas sp., 0.75 l
7,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,59 €
9,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
0.75 l / 1 vnt.
12,65 € / 1 l
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, gelsva sp./šviesus ąžuolas sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Geltona sp.
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, palisandro sp., 2.5 l
21,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,99 €
26,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,50 €
2.5 l / 1 vnt.
10,60 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, palisandro sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, skaidri sp., 2.5 l
21,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,99 €
26,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,50 €
2.5 l / 1 vnt.
10,60 € / 1 l
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, skaidri sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų aliejus V33 Parquet, balta sp., 2.5 l
31,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,90 €
38,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,50 €
2.5 l / 1 vnt.
15,40 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grindų aliejus V33 Parquet, balta sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų aliejus V33 Parquet, pilka sp., 0.75 l
14,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,90 €
17,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,90 €
0.75 l / 1 vnt.
23,87 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grindų aliejus V33 Parquet, pilka sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, ąžuolo sp., 2.5 l
21,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,99 €
26,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,50 €
2.5 l / 1 vnt.
10,60 € / 1 l
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, ąžuolo sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Classique, raudonai ruda sp./tikmedžio spl., 0.75 l
6,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,59 €
8,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,29 €
0.75 l / 1 vnt.
11,05 € / 1 l
Medienos impregnantas V33 Classique, raudonai ruda sp./tikmedžio spl., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, gelsva sp./šviesus ąžuolas sp., 2.5 l
21,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,99 €
26,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,90 €
2.5 l / 1 vnt.
10,60 € / 1 l
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, gelsva sp./šviesus ąžuolas sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Geltona sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Classique, tamsiai ruda sp./palisandro sp., 2.5 l
18,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,99 €
22,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,90 €
2.5 l / 1 vnt.
9,16 € / 1 l
Medienos impregnantas V33 Classique, tamsiai ruda sp./palisandro sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Classique, gelsva sp./šviesus ąžuolas sp., 2.5 l
18,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,99 €
22,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,90 €
2.5 l / 1 vnt.
9,16 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas V33 Classique, gelsva sp./šviesus ąžuolas sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Geltona sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, balta sp., 10 l
49,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,99 €
78,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 78,90 €
10.0 l / 1 vnt.
7,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, balta sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, tamsaus ąžuolo sp., 2.5 l
21,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,99 €
26,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,50 €
2.5 l / 1 vnt.
10,60 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, tamsaus ąžuolo sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, oregon sp., 2.5 l
21,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,99 €
26,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,50 €
2.5 l / 1 vnt.
10,60 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas V33 Haute Protection, oregon sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Oranžinė sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Rodoma: 49 - 96 iš 144