KAIP PASIRINKTI PLAUKŲ FORMAVIMO ŽNYPLES?

Jeigu norite įsigyti plaukų formavimo žnyples, perskaitykite šį aprašymą, kad susipažintumėte su pagrindiniais parametrais!

Plaukų formavimo žnyplių skersmuo


Nurodomas milimetrais (mm). Kuo didesnis skersmuo, tuo didesnės apimties garbanas galima sukurti. Populiariausi skersmenys 15-25 mm, bet yra ir žnyplių 45 mm ir didesnio skersmens.

Žnyplių paviršiaus medžiagaDaugiausiai paplitusi paviršiaus medžiaga – keraminė. Ji gerai apsaugo plaukus nuo perkaitimo, tolygiai paskirsto šilumą, o taip pat užtikrina plaukų sklandų slydimą ir blizgumą. Turmalino danga veikia kaip natūralus kondicionierius – proceso metu neutralizuojamas elektrostatinis plaukų krūvis. Metalinė danga greitai įkaista ir paruošiama naudoti.

Galingumas
Nurodomas vatais (W). Kuo daugiau vatų, tuo efektyviau ir ilgiau veikia plaukų formavimo žnyplės. Galingumai būna nuo 10 iki 1000 vatų.

KomplektacijaKai kurios plaukų formavimo žnyplės komplekte turi skirtingus priedus, pavyzdžiui karščiui atsparios pirštinės, įvairūs antgaliai ar saugojimo dėklas.

Kaitinimo sistema

Įkaitimo laikas
Nurodomas sekundėmis (s.) ir parodo, kiek reikės laiko po žnyplių įjungimo, kad jos būtų paruoštos darbui. Įkaitimas paprastai užtrunka apie 1 minutę.

Maksimali temperatūraPraktikoje svyruoja nuo 180 iki 230 laipsnių. Kuo didesnė maksimali temperatūra, tuo lengviau ir greičiau galima suformuoti šukuoseną. Reiktų prisiminti, kad formuojant plaukus aukštoje temperatūroje būtina naudoti specialias plaukų apsaugos priemones.

Reguliuojama temperatūra
Dauguma plaukų formavimo žnyplių turi temperatūros reguliatorių, kurio pagalba užtikrinama galimybė parinkti pačią tinkamiausią temperatūrą plaukams.

Indikacijos sistemaEkranas
Ekranas palengvina palukų formavimo žnyplių naudojimą, rodydamas temperatūrą, naudojamą programą ir kitus parametrus priklausomai nuo modelio.

'Paruoštas naudojimui' indikacija
Dauguma plaukų formavimo žnyplių turi šią funkciją, perspėjančią, kad prietaisas paruoštas naudoti.

KorpusasPakabinimo kilpa
Jeigu žnyplės turi kilpą, bus patogu žnyples pakabinti ant pakabos – prietaisas visada bus lengvai pasiekiamas.

Laido ilgis
Dažniausiai plaukų formavimo žnyplės turi 1,8 m ilgio laidą, bet yra ir ilgesnį laidą turintys modeliai, kurie praverčia, kai artimiausia rozetė yra nutolusi nuo veidrodžio.

Spalva
Galite pasirinkti jums patinkančią spalvą, todėl, kad plaukų formavimo žnyplės būna baltos, juodos, sidabrinės, rudos, violetinės, rožinės, raudonos, mėlynos ir kitų spalvų bei jų kombinacijų.

Saugumas

Automatinis išsijungimas
Jeigu įrenginys paliekamas įjungtas, jis automatiškai po kurio laiko išsijungia.

Išsijungimas perkaitimo atvėju
Pasiekus kritinę įkaitimo ribą arba naudojantis plaukų formavimo žnyplėmis ypatingai ilgai ši funkcija prietaisą išjungia.

Ypatingos žymės

Plaukų spalvos apsauga
Kai kurie modeliai turi plaukų spalvos apsaugos technologiją, kuri ypač tinka dažytiems plaukams, nes apsaugo juos nuo pažeidimo ir išblukimo.

Garsinis signalas

Signalo pagalba perspėjama, kad žnyplės yra paruoštos darbui.

Besisukantis laidas
Užtikrina, kad laidas sukasi aplink savo ašį ir palengvina plaukų formavimo žnyplių naudojimą.

Stovelis
Leidžia plaukų formavimo žnyples laikyti lygiame paviršiuje.

Susisiekite su mumis!
Jeigu turite klausimų, užduokite juos svetainės online konsultacijoje, o jeigu norite palyginti keletą prekių panaudokite palyginimo funkciją!