PLANŠETINIS KOMPIUTERIS - 5 PRIEŽASTYS, KODĖL JI VERTA ĮSIGYTI!

Nepaisant to, kad gamintojai išleidžia į rinką vieną planšetinį kompiuterį po kito, Jums, tikėtina, nėra visiškai aišku kam jis galėtų būti naudingas. Kuo gi jis skiriasi nuo sumaniojo telefono?

Atsižvelgiant į tai, kad pasiūla tampa vis platesnė, pirkėjui atsiveria didesnės galimybės tinkamiausiam pasirinkimui. Nors ir mažai tikėtina, kad artimiausiu laiku planšetiniai kompiuteriai pakeis personalinį kompiuterį, vis dėlto jie turi savo privalumų. Išvardinsime penkis, mūsų požiūriu, reikšmingiausius iš jų:

1. Patogu nešioti
Palyginus su įprastais kompiuteriais, planšetinius daug lengviau ir patogiau nešiotis. Dauguma, tikėtina, nėra tokie lengvi, kad laikyti juos vienoje rankoje, tačiau jie puikiai tilps Jūsų rankose ir padėti ant paviršiaus bus labai patogus naudojime. Daug įdomiau trumpinti laiką TV reklaminių pauzių metu naršant internete planšetinio kompiuterio pagalba, negu naudojant nešiojamą kompiuterį. Kaip yra žinoma, nešiojamieji kompiuteriai nepaisant to, kad jų paskirtis - būti nešiojamais, neįsijungia akimirksniu, o tuo pačiu ir įkaista net per trumpą naudojimosi laiką.Lyginant su sumanaisiais telefonais, planšetiniai kompiuteriai suteikia daug patogesnes galimybės peržiūrėti puslapius internete, dėl ko atsiranda malonus jausmas "laikyti tinklą savo rankose" - sukuriant jausmą, kad ateitis jau tavo rankose.

2. Produktyvumas
Vargu ar teisingas būdas planšetinius kompiuterius naudoti dokumentų rašymui naudojant klaviatūrą. Vis dėlto, jų naudojimas darbo vietoje gali būti naudingas atliekant kasdieninius darbus, pavyzdžiui, tikrinant elektroninį paštą ir planuojant kalendorių. Pavyzdžiui, galbūt padedant jį šalia personalinio kompiuterio, patogu sekti gaunamus elektroninius laiškus. Jeigu Jūs vykstate į susitikimą, planšetinis kompiuteris suteikia galimybę patogiai pasižymėti pastabą ar pokalbio temą, taip pat paruošti dokumentus, kuriuos yra patogiau parodyti bet kuriuo metu, todėl nereikia brautis per "kalnus" dokumentų ieškant reikiamų lentelių ar diagramų.Besimokantiems, planšetinis kompiuteris gali praversti, naudojant knygas skaitmeniniu formatu jei jos yra prieinamos, ir taip sutaupyti pinigų (e-knyga - pigiau), o taip pat, tikėtina, sumažinti gydymo išlaidas skaudančiam nugarai.

3. Pramogos
Planšetinis kompiuteris - puikus pramogų šaltinis. Kadangi jis, kitaip sakant, yra tiesiog didelis ekranas, tai - idealus prietaisas žiūrėti filmus ar TV laidas. Jei kelionės metu ar tiesiog laisvu laiku norite pasižiūrėti įdomių ir kvapą gniaužančių filmų, mažas ekranas, ko gero nesuteiks Jums tiek pojūčių, kiek planšetinis kompiuteris, kadangi jo ekranas yra pakankamai didelis mėgautis filmu.Tuo pačiu, planšetiniame rasite daug įdomių žaidimų, kurie taip pat leis smagiai praleisti laiką.

4. Personalizacija
Žaidimai - ne vienintelis dalykas, kurį galima atsisiųsti į planšetinį kompiuterį. Vienas ryškiausių ypatumų, planšetinio kompiuterio atveju, yra tai, kad dauguma programų ar aplikacijų ir pilnai atitinka už juos sumokėtus pinigus, tokiu būdu personalizuojant Jūsų įrenginį būtent Jūsų poreikiams - pavyzdžiui, patinka skaityti naujienas ir neatsilikti nuo įvykių pasaulyje - atsisiųsti įvairias naujienų programas. Daug laiko praleidžiate socialiniuose tinkluose? Atsisiuskite socialinių tinklų aplikacijas.Nors ir savo kompiuterį galima personalizuoti įdiegiant programas, vis dėlto aplikacijų įdiegimas planšetiniame kompiuteryje yra žymiai patogesnis, nes nereikia vargti su produkto kodais ir registracijų kodais, o daugelis aplikacijų pasikrauna per kelias sekundes ir būna jau paruoštos darbui.

5. Baterijos veikimo laikas
Vienas iš svarbių planšetinių kompiuterių privalumų lyginant su nešiojamaisiais - baterijos veikimo laikas. Yra žinoma, kad vidutinis nešiojamo kompiuterio baterijos veikimo laikas be pakrovimo įprastai siekia ~2,5 val., tuo tarpu planšetinis kompiuteris suteikia galimybę intensyviai dirbti beveik visą dieną be jokio įkrovimo.

Galbūt ir Jums jau reikalingas planšetinis kompiuteris?