Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Suderinami gamintojai
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 49 - 96 iš 285
Rūšiuoti pagal:
Drėgmės rinktuvo tabletės Ceresit, levandų, 20 m², 900 g
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
14,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,90 €
14,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Drėgmės rinktuvo tabletės Ceresit, levandų, 20 m², 900 g
  • Kvapų šeima: Gėlių
  • Svoris: 900 g
  • Rekomenduojamas patalpos plotas: 20 m²
  • Vidutinė veikimo trukmė: 3 mėn
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Mišinys Ceresit CX 5 Express, remontinis, pilka sp., 2 kg
8,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,49 €
10,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,90 €
2.0 kg / 1 vnt.
5,45 € / 1 kg
Mišinys Ceresit CX 5 Express, remontinis, pilka sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Remontinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Apdailos darbams, Betonavimo darbams, Betono mišiniams gaminti, Grindų pagrindams lyginti, Hidroizoliacijai, Išorės tinkavimo darbams, Mūrijimo darbams, Tarpams tarp plytelių užglaistyti, Vidaus tinkavimo darbams
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai plytelių Ceresit CM17 LD, 25 kg, pilka sp.
15,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,99 €
19,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,50 €
19,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
TOP prekė
Klijai plytelių Ceresit CM17 LD, 25 kg, pilka sp.
  • Klijų tipas: Plytelių
  • Klijų naudojimo sritys: Akmuo, Betonas, Cementas, Gipsas, Izoliaciniai kevalai, Keramika, Plytelės, Plytos, Polistirenas, Stiklas, Veidrodis
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų išlyginimo mišinys Ceresit CN 87, išlyginamasis, pilka sp., 25 kg
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Grindų išlyginimo mišinys Ceresit CN 87, išlyginamasis, pilka sp., 25 kg
  • Mišinio tipas: Išlyginamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Grindų pagrindams lyginti
  • Prekės svoris su pakuote: 25 kg
  • Darbinė temperatūra: 10 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai plytelių Ceresit CM11 C1T, 25 kg, pilka sp.
6,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,69 €
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
25.0 kg / 1 vnt.
0,34 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai plytelių Ceresit CM11 C1T, 25 kg, pilka sp.
  • Klijų tipas: Plytelių
  • Klijų naudojimo sritys: Akmuo, Betonas, Cementas, Keramika, Plytelės
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 CEMENTGREY, sandarinamasis, pilka sp., 2 kg
10,39 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
5,20 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 CEMENTGREY, sandarinamasis, pilka sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Drėgmės rinktuvo tabletės Ceresit, neutralus, 10 m², 300 g
7,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,59 €
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
9,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Drėgmės rinktuvo tabletės Ceresit, neutralus, 10 m², 300 g
  • Kvapų šeima: Gaivūs
  • Svoris: 300 g
  • Rekomenduojamas patalpos plotas: 10 m²
  • Vidutinė veikimo trukmė: 2 mėn
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas-klijai Ceresit FT101, 280 ml, balta sp.
11,90 € / vnt.
11,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas-klijai Ceresit FT101, 280 ml, balta sp.
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Balta sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 MANHATTAN, sandarinamasis, pilka sp., 2 kg
10,39 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
5,20 € / 1 kg
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 MANHATTAN, sandarinamasis, pilka sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40/01, elastingas, balta sp., 2 kg
6,99 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
3,50 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40/01, elastingas, balta sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Elastingas
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE43 GREY, sandarinamasis, pilka sp., 5 kg
11,79 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
2,36 € / 1 kg
Glaistas siūlėms Ceresit CE43 GREY, sandarinamasis, pilka sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Drėgmės rinktuvas Ceresit Mini Sachets Car, 100 g
7,49 € / pak.
1.0 pakuotė / 1 pak.
7,49 € / 1 pakuotė
Drėgmės rinktuvas Ceresit Mini Sachets Car, 100 g
  • Svoris: 100 g
  • Vidutinė veikimo trukmė: 3 mėn
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 COAL, sandarinamasis, juoda sp., 2 kg
10,39 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
5,20 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 COAL, sandarinamasis, juoda sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas paprastasis statybinis Ceresit CT 10, balta sp., 1 l
10,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,29 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
1.0 l / 1 vnt.
12,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas paprastasis statybinis Ceresit CT 10, balta sp., 1 l
  • Grunto tipas: Paprastasis statybinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas - koncentratas giluminis Ceresit CN94, mėlyna sp., 5 l
42,90 € / vnt.
5.0 l / 1 vnt.
8,58 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas - koncentratas giluminis Ceresit CN94, mėlyna sp., 5 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Juosta Ceresit CL 252, 20 m x 105 mm
12,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
15,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,50 €
15,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Juosta Ceresit CL 252, 20 m x 105 mm
  • Plotis: 105 mm
  • Ilgis: 20 m
  • Spalva: Pilka sp.
  • Medžiaga: Polipropilenas (PP), Stiklo pluoštas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Drėgmės rinktuvas Ceresit Stop Humidity Bathroom Device White, 450 g
11,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,99 €
15,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,99 €
15,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Drėgmės rinktuvas Ceresit Stop Humidity Bathroom Device White, 450 g
  • Kvapų šeima: Gaivūs
  • Svoris: 450 g
  • Vidutinė veikimo trukmė: 3 mėn
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Ceresit CT49 A CT49 A, emulsiniai, matinis, 15 l
88,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 88,99 €
103,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 103,00 €
103,00 € / 1 vnt.
Dažų bazė Ceresit CT49 A CT49 A, emulsiniai, matinis, 15 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 15
  • Blizgumas: Matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit CS25 CS25/04, 280 ml, sidabro sp., Silver (04)
9,49 € / vnt.
0.28 l / 1 vnt.
33,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit CS25 CS25/04, 280 ml, sidabro sp., Silver (04)
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Sidabro sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas giluminis Ceresit CT17, gelsva sp., 2 l
7,89 € / vnt.
7,89 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gruntas giluminis Ceresit CT17, gelsva sp., 2 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Cheminis ankeris dviejų komponentų Ceresit CF920, 300 l, šviesaus smėlio/pilka
20,50 € / vnt.
20,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Cheminis ankeris dviejų komponentų Ceresit CF920, 300 l, šviesaus smėlio/pilka
  • Klijų tipas: Dviejų komponentų
  • Klijų naudojimo sritys: Akmuo, Betonas, Cementas, Metalas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai plytelių Ceresit CM12 C2TE, 25 kg, balta sp.
19,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,99 €
23,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,99 €
25.0 kg / 1 vnt.
0,96 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai plytelių Ceresit CM12 C2TE, 25 kg, balta sp.
  • Klijų tipas: Plytelių
  • Klijų naudojimo sritys: Akmuo, Betonas, Cementas, Gipsas, Izoliaciniai kevalai, Keramika, Marmuras, Plytelės, Plytos, Polistirenas, Stiklas, Veidrodis
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai plytelių Ceresit CM29 Multi Express C2FTE S1, 25 kg
22,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,90 €
27,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,50 €
25.0 kg / 1 vnt.
1,10 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai plytelių Ceresit CM29 Multi Express C2FTE S1, 25 kg
  • Klijų tipas: Plytelių
  • Klijų naudojimo sritys: Akmuo, Betonas, Cementas, Keramika, Plytelės, Plytos, Polistirenas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit Cs25 CS25/03, 280 ml, balta sp., Carrara (03)
13,39 € / vnt.
13,39 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit Cs25 CS25/03, 280 ml, balta sp., Carrara (03)
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Balta sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Mūras Ceresit ZM, remontinis, 25 kg
5,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,59 €
6,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,99 €
25.0 kg / 1 vnt.
0,28 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Mūras Ceresit ZM, remontinis, 25 kg
  • Mišinio tipas: Remontinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Mūrijimo darbams
  • Prekės svoris su pakuote: 25 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +30 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit Cs25/40, 280 ml, ruda sp., Jasmine (40)
12,99 € / vnt.
0.28 l / 1 vnt.
46,39 € / 1 l
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit Cs25/40, 280 ml, ruda sp., Jasmine (40)
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Ruda sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Mišinys Ceresit CX 20 Comfort, remontinis, šviesiai pilka sp., 2 kg
6,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,99 €
8,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,79 €
8,79 € / 1 vnt.
Mišinys Ceresit CX 20 Comfort, remontinis, šviesiai pilka sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Remontinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Apdailos darbams, Išorės tinkavimo darbams, Vidaus tinkavimo darbams
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai apšiltinimo sistemų Ceresit ZS, 25 kg
7,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,19 €
8,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,99 €
25.0 kg / 1 vnt.
0,36 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai apšiltinimo sistemų Ceresit ZS, 25 kg
  • Klijų tipas: Apšiltinimo sistemų
  • Klijų naudojimo sritys: Polistirenas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit CS25 Express, 280 ml, balta sp.
12,99 € / vnt.
12,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit CS25 Express, 280 ml, balta sp.
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Balta sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas giluminis Ceresit CT17, geltona sp., 1 l
5,59 € / vnt.
5,59 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gruntas giluminis Ceresit CT17, geltona sp., 1 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas-klijai Ceresit FT101, 280 ml, skaidri sp.
11,90 € / vnt.
11,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas-klijai Ceresit FT101, 280 ml, skaidri sp.
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Skaidri sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 40 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit CS39 CS25/00, 280 ml, skaidri sp., Transparent
9,99 € / vnt.
9,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit CS39 CS25/00, 280 ml, skaidri sp., Transparent
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Skaidri sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit Cs25, 280 ml, pilka sp., Graphite (16)
14,99 € / vnt.
0.28 l / 1 vnt.
53,54 € / 1 l
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit Cs25, 280 ml, pilka sp., Graphite (16)
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Pilka sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit CS25 2928055, 280 ml, mėlyna sp., Ocean (88)
16,99 € / vnt.
16,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit CS25 2928055, 280 ml, mėlyna sp., Ocean (88)
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Mėlyna sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 BAHAMA, sandarinamasis, geltona sp., 5 kg
19,49 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
3,90 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 BAHAMA, sandarinamasis, geltona sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai plytelių Ceresit CM11 C1T, 5 kg
5,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,49 €
6,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,89 €
5.0 kg / 1 vnt.
1,38 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai plytelių Ceresit CM11 C1T, 5 kg
  • Klijų tipas: Plytelių
  • Klijų naudojimo sritys: Keramika, Plytelės
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Juosta Ceresit CL 252, 50 m x 105 mm
29,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,90 €
35,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,90 €
35,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Juosta Ceresit CL 252, 50 m x 105 mm
  • Plotis: 105 mm
  • Ilgis: 50 m
  • Spalva: Pilka sp.
  • Medžiaga: Polipropilenas (PP), Stiklo pluoštas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai apšiltinimo sistemų Ceresit CT84, 0.85 l
8,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,69 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
0.85 l / 1 vnt.
14,71 € / 1 l
Turime sandėlyje
Klijai apšiltinimo sistemų Ceresit CT84, 0.85 l
  • Klijų tipas: Apšiltinimo sistemų
  • Klijų naudojimo sritys: Polistirenas
  • Laikyti temperatūroje: 5 - 50 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit Cs25/43, 280 ml, ruda sp., Bahama (43)
10,99 € / vnt.
0.28 l / 1 vnt.
39,25 € / 1 l
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit Cs25/43, 280 ml, ruda sp., Bahama (43)
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Ruda sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 CREAM, sandarinamasis, smėlio sp., 2 kg
12,90 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
6,45 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 CREAM, sandarinamasis, smėlio sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40/14 PLATINUM, sandarinamasis, pilka sp., 2 kg
10,39 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
5,20 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40/14 PLATINUM, sandarinamasis, pilka sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: -30 - +70 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Plovimo skystis, plytelių glaistui Ceresit CE51 2454511, 1 l
27,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,49 €
31,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,90 €
31,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Plovimo skystis, plytelių glaistui Ceresit CE51 2454511, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Priemonė skirta: Plytelių glaistui
  • Su purškikliu: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE43 Grand elit GRAPHITE, sandarinamasis, juoda sp., 5 kg
18,50 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
3,70 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE43 Grand elit GRAPHITE, sandarinamasis, juoda sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 GREY, sandarinamasis, pilka sp., 5 kg
12,99 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
2,60 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 GREY, sandarinamasis, pilka sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 MINT, sandarinamasis, žalia sp., 2 kg
12,90 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
6,45 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 MINT, sandarinamasis, žalia sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Silikoninis tinkas Ceresit CT 74, 1.5 mm, 25 kg
52,90 € / vnt.
52,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Silikoninis tinkas Ceresit CT 74, 1.5 mm, 25 kg
  • Spalva: Balta sp.
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, kg: 25
  • Džiūvimo laikas (prieš liečiant): 10 - 30 min
  • Galima tonuoti: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit Cs25/58, 280 ml, ruda sp., Chocolate (58)
12,99 € / vnt.
0.28 l / 1 vnt.
46,39 € / 1 l
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit Cs25/58, 280 ml, ruda sp., Chocolate (58)
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Ruda sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 IRON GREY, sandarinamasis, pilka sp., 2 kg
11,39 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
5,70 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 IRON GREY, sandarinamasis, pilka sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
2 4 ... 6
Rodoma: 49 - 96 iš 285