Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 97 - 144 iš 277
Rūšiuoti pagal:
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 KIWI, sandarinamasis, žalia sp., 2 kg
11,90 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
5,95 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 KIWI, sandarinamasis, žalia sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 GRAPHITE, sandarinamasis, juoda sp., 5 kg
19,49 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
3,90 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 GRAPHITE, sandarinamasis, juoda sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Ceresit CE89 White Smoke, sandarinamasis, dūmo baltumas sp., 2.5 kg
59,99 € / vnt.
59,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas Ceresit CE89 White Smoke, sandarinamasis, dūmo baltumas sp., 2.5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2.5 kg
  • Darbinė temperatūra: 10 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 SILVER, sandarinamasis, sidabro sp., 5 kg
19,49 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
3,90 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 SILVER, sandarinamasis, sidabro sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 GRAPHITE, sandarinamasis, juoda sp., 2 kg
10,39 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
5,20 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 GRAPHITE, sandarinamasis, juoda sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, smėlio sp., 2 kg
22,99 € / vnt.
22,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, smėlio sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: 10 - 30 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, jasmine sp., 2 kg
22,99 € / vnt.
22,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, jasmine sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: 10 - 30 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit CS29 CS25, 280 ml, pilka sp., Iron Grey (111)
16,99 € / vnt.
16,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit CS29 CS25, 280 ml, pilka sp., Iron Grey (111)
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Pilka sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, iris, 2 kg
24,95 € / vnt.
24,95 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, iris, 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: 10 - 30 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas - koncentratas paprastasis statybinis Ceresit CN94, mėlyna sp., 1 l
9,19 € / vnt.
1.0 l / 1 vnt.
9,19 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas - koncentratas paprastasis statybinis Ceresit CN94, mėlyna sp., 1 l
  • Grunto tipas: Paprastasis statybinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Drėgmės rinktuvas Ceresit 437385025, neutralus, 10 m², 300 g
7,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,99 €
10,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,99 €
10,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Drėgmės rinktuvas Ceresit 437385025, neutralus, 10 m², 300 g
  • Svoris: 300 g
  • Rekomenduojamas patalpos plotas: 10 m²
  • Vidutinė veikimo trukmė: 2 mėn
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Silikatas - silikoninis tinkas Ceresit CT174 biezpiens, 2 mm, 25 kg
45,50 € / vnt.
25.0 kg / 1 vnt.
1,82 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Silikatas - silikoninis tinkas Ceresit CT174 biezpiens, 2 mm, 25 kg
  • Spalva: Balta sp.
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, kg: 25
  • Džiūvimo laikas (prieš liečiant): 10 - 30 min
  • Galima tonuoti: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 SIENA, sandarinamasis, ruda sp., 5 kg
19,49 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
3,90 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 SIENA, sandarinamasis, ruda sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 Clinker, sandarinamasis, klinker sp., 2 kg
11,49 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
5,75 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 Clinker, sandarinamasis, klinker sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE33 comfort GRAPHITE, dekoratyvinis, graphite nr. 16 sp., 2 kg
7,99 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
4,00 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE33 comfort GRAPHITE, dekoratyvinis, graphite nr. 16 sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Dekoratyvinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai poliuretaniniai Ceresit CT84 Express STD, 0.750 l
10,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,99 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
13,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Naujiena
Klijai poliuretaniniai Ceresit CT84 Express STD, 0.750 l
  • Klijų tipas: Poliuretaniniai
  • Klijų naudojimo sritys: Mineralinė vata, Polistirenas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit CS25 Express, 280 ml, skaidri sp.
12,99 € / vnt.
12,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit CS25 Express, 280 ml, skaidri sp.
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Skaidri sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 NIGHT GLOW, sandarinamasis, pilka sp., 2 kg
14,90 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
7,45 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 NIGHT GLOW, sandarinamasis, pilka sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit Cs25/46, 280 ml, šviesiai ruda sp., Caramel (46)
12,99 € / vnt.
0.28 l / 1 vnt.
46,39 € / 1 l
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit Cs25/46, 280 ml, šviesiai ruda sp., Caramel (46)
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Ruda sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai blokelių Ceresit CX10, 0.85 l
11,50 € / vnt.
0.85 l / 1 vnt.
13,53 € / 1 l
Turime sandėlyje
Klijai blokelių Ceresit CX10, 0.85 l
  • Klijų tipas: Blokelių
  • Klijų naudojimo sritys: Betonas, Gipsas, Mediena, Polistirenas, Stiklas
  • Laikyti temperatūroje: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 SKY, sandarinamasis, mėlyna sp., 2 kg
11,49 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
5,75 € / 1 kg
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 SKY, sandarinamasis, mėlyna sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE33 comfort/01 WHITE, dekoratyvinis, balta sp., 2 kg
3,49 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
1,75 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE33 comfort/01 WHITE, dekoratyvinis, balta sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Dekoratyvinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sausasis glaisto mišinys Ceresit, sandarinamasis, bazalt sp., 2 kg
12,90 € / vnt.
12,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sausasis glaisto mišinys Ceresit, sandarinamasis, bazalt sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE33 comfort ANTRACITE, dekoratyvinis, antracito sp., 5 kg
12,99 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
2,60 € / 1 kg
Glaistas siūlėms Ceresit CE33 comfort ANTRACITE, dekoratyvinis, antracito sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Dekoratyvinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE43 Grand elit WHITE, sandarinamasis, balta sp., 5 kg
11,79 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
2,36 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE43 Grand elit WHITE, sandarinamasis, balta sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 CARRARA, sandarinamasis, pilka sp., 2 kg
10,39 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
5,20 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 CARRARA, sandarinamasis, pilka sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit Cs25/13, 280 ml, pilka sp., Anthracite (13)
9,49 € / vnt.
0.28 l / 1 vnt.
33,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit Cs25/13, 280 ml, pilka sp., Anthracite (13)
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Pilka sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 GREY, sandarinamasis, pilka sp., 2 kg
6,99 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
3,50 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 GREY, sandarinamasis, pilka sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas giluminis Ceresit CT17, gelsva sp., 20 l
51,90 € / vnt.
51,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gruntas giluminis Ceresit CT17, gelsva sp., 20 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE89 White, sandarinamasis, balta sp., 2.5 kg
54,99 € / vnt.
54,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE89 White, sandarinamasis, balta sp., 2.5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2.5 kg
  • Darbinė temperatūra: +10 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 MARBLE WHITE, sandarinamasis, balta sp., 2 kg
11,39 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
5,70 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 MARBLE WHITE, sandarinamasis, balta sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: -30 - +70 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, pilka sp., 2 kg
26,50 € / vnt.
26,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, pilka sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: 10 - 30 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE33 comfort/07 GREY, dekoratyvinis, pilka nr. 07 sp., 2 kg
5,89 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
2,95 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE33 comfort/07 GREY, dekoratyvinis, pilka nr. 07 sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Dekoratyvinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas universalus Ceresit R766, gelsva sp., 1 l
13,90 € / vnt.
1.0 l / 1 vnt.
13,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas universalus Ceresit R766, gelsva sp., 1 l
  • Grunto tipas: Universalus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 JASMINE, sandarinamasis, geltona sp., 2 kg
10,39 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
5,20 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 JASMINE, sandarinamasis, geltona sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas giluminis Ceresit CT17, skaidri sp., 5 l
19,90 € / vnt.
5.0 l / 1 vnt.
3,98 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas giluminis Ceresit CT17, skaidri sp., 5 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Valiklis, fasadui Ceresit CT98, 5 l
41,99 € / vnt.
41,99 € / 1 vnt.
Valiklis, fasadui Ceresit CT98, 5 l
  • Tūris: 5 l
  • Priemonė skirta: Fasadui
  • Su purškikliu: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Mišinys universalūs Ceresit ZU, 25 kg
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
25.0 kg / 1 vnt.
0,42 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Mišinys universalūs Ceresit ZU, 25 kg
  • Klijų tipas: Universalūs
  • Klijų naudojimo sritys: Polistirenas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE33 comfort WHITE, dekoratyvinis, balta sp., 5 kg
7,99 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
1,60 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE33 comfort WHITE, dekoratyvinis, balta sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Dekoratyvinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit Cs15 CS15, 280 ml, balta sp.
5,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
11,50 € / 1 vnt.
Hermetikas Ceresit Cs15 CS15, 280 ml, balta sp.
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Balta sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Ne
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, bahama sp., 2 kg
22,99 € / vnt.
22,99 € / 1 vnt.
Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, bahama sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: 10 - 30 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emulsiniai dažai Ceresit CT49 C, emulsiniai, matinis, 15 l
88,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 88,99 €
103,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 103,00 €
103,00 € / 1 vnt.
Emulsiniai dažai Ceresit CT49 C, emulsiniai, matinis, 15 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 15
  • Blizgumas: Matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE 40 WHITE, elastingas, balta sp., 5 kg
12,49 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
2,50 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE 40 WHITE, elastingas, balta sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Elastingas
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 MINT, sandarinamasis, žalia sp., 2 kg
12,90 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
6,45 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 MINT, sandarinamasis, žalia sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit Cs25 CS25, 280 ml, juoda sp., Coal (18)
16,99 € / vnt.
16,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit Cs25 CS25, 280 ml, juoda sp., Coal (18)
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Juoda sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 MELBA, sandarinamasis, šviesiai ruda sp., 5 kg
23,50 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
4,70 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 MELBA, sandarinamasis, šviesiai ruda sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE33 comfort GRAPHITE, dekoratyvinis, graphite nr. 16 sp., 5 kg
12,99 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
2,60 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE33 comfort GRAPHITE, dekoratyvinis, graphite nr. 16 sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Dekoratyvinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Ceresit CT54 A, emulsiniai, matinis, 15 l
72,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 72,99 €
83,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 83,99 €
20.0 l / 1 vnt.
4,20 € / 1 l
Dažai Ceresit CT54 A, emulsiniai, matinis, 15 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 15
  • Blizgumas: Matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 3 5 ... 6
Rodoma: 97 - 144 iš 277