Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 193 - 240 iš 277
Rūšiuoti pagal:
Hermetikas Ceresit CS25 2928057, 280 ml, pilka sp., Ice Glow (195)
20,99 € / vnt.
20,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit CS25 2928057, 280 ml, pilka sp., Ice Glow (195)
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Pilka sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 CHOCOLATE, sandarinamasis, ruda sp., 5 kg
20,99 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
4,20 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 CHOCOLATE, sandarinamasis, ruda sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit CS33, 280 ml, siena (47) sp.
12,99 € / vnt.
0.28 l / 1 vnt.
46,39 € / 1 l
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit CS33, 280 ml, siena (47) sp.
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Ruda sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pigmentas Ceresit, violetinė sp., 1 l
750,00 € / vnt.
1000.0 ml / 1 vnt.
0,75 € / 1 ml
Turime sandėlyje
Pigmentas Ceresit, violetinė sp., 1 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Pigmentas tinkamas: Dekoratyviniam tinkui, Dispersiniams dažams, Lateksiniams dažams
  • Spalva: Violetinė sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pigmentas Ceresit F, juoda sp., 1 l
120,00 € / vnt.
1000.0 ml / 1 vnt.
0,12 € / 1 ml
Turime sandėlyje
Pigmentas Ceresit F, juoda sp., 1 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Pigmentas tinkamas: Alkidiniams dažams, Dekoratyviniam tinkui, Vandeniu skiedžiamiems dažams
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, balta sp., 2 kg
22,99 € / vnt.
22,99 € / 1 vnt.
Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, balta sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: 10 - 30 °C
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, cemento pilka sp., 2 kg
22,99 € / vnt.
22,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, cemento pilka sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: 10 - 30 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 ALMONDTREE BROWN, sandarinamasis, ruda sp., 2 kg
11,90 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
5,95 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 ALMONDTREE BROWN, sandarinamasis, ruda sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit CS25, 280 ml, ruda sp., Brown (59)
16,99 € / vnt.
16,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit CS25, 280 ml, ruda sp., Brown (59)
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Ruda sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit CS30 CS25, 280 ml, pilka sp., Night Glow (191)
20,99 € / vnt.
20,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit CS30 CS25, 280 ml, pilka sp., Night Glow (191)
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Pilka sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE33 Comfort CHOCOLATE, dekoratyvinis, chocolate sp., 5 kg
12,29 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
2,46 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE33 Comfort CHOCOLATE, dekoratyvinis, chocolate sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Dekoratyvinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 ICE GLOW, sandarinamasis, pilka sp., 2 kg
13,99 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
2,80 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 ICE GLOW, sandarinamasis, pilka sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 NATURA, sandarinamasis, smėlio sp., 5 kg
19,49 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
3,90 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 NATURA, sandarinamasis, smėlio sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Ceresit CT54 C bazė, emulsiniai, matinis, 15 l
72,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 72,99 €
83,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 83,99 €
83,99 € / 1 vnt.
Dažai Ceresit CT54 C bazė, emulsiniai, matinis, 15 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 15
  • Blizgumas: Matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pigmentas Ceresit MUSTX1L, juoda sp.
42,80 € / vnt.
1000.0 ml / 1 vnt.
0,04 € / 1 ml
Turime sandėlyje
Pigmentas Ceresit MUSTX1L, juoda sp.
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Pigmentas tinkamas: Alkidiniams dažams, Dekoratyviniam tinkui
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit Cs25 CS25/22, 280 ml, šviesiai ruda sp., Melba (22)
15,50 € / vnt.
0.28 l / 1 vnt.
55,36 € / 1 l
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit Cs25 CS25/22, 280 ml, šviesiai ruda sp., Melba (22)
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Ruda sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 MARBLE WHITE, sandarinamasis, balta sp., 5 kg
23,50 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
4,70 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 MARBLE WHITE, sandarinamasis, balta sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sausasis glaisto mišinys Ceresit, sandarinamasis, bazalt sp., 5 kg
23,50 € / vnt.
23,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sausasis glaisto mišinys Ceresit, sandarinamasis, bazalt sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 TERRA, sandarinamasis, ruda sp., 5 kg
22,50 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
4,50 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 TERRA, sandarinamasis, ruda sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 ALMONDTREE BROWN, sandarinamasis, ruda sp., 5 kg
23,50 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
4,70 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 ALMONDTREE BROWN, sandarinamasis, ruda sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pigmentas Ceresit I, raudona sp., 1 l
90,00 € / vnt.
1000.0 ml / 1 vnt.
0,09 € / 1 ml
Turime sandėlyje
Pigmentas Ceresit I, raudona sp., 1 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Pigmentas tinkamas: Alkidiniams dažams, Vandeniu skiedžiamiems dažams
  • Spalva: Raudona sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pigmentas Ceresit D, balta sp., 2 l
42,80 € / vnt.
2000.0 ml / 1 vnt.
0,02 € / 1 ml
Turime sandėlyje
Pigmentas Ceresit D, balta sp., 2 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 2
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Pigmentas tinkamas: Alkidiniams dažams, Dekoratyviniam tinkui, Vandeniu skiedžiamiems dažams
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sausasis glaisto mišinys Ceresit, sandarinamasis, bazalt sp., 5 kg
23,50 € / vnt.
23,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sausasis glaisto mišinys Ceresit, sandarinamasis, bazalt sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE89, sandarinamasis, smoked topaz/ruda sp., 2.5 kg
54,99 € / vnt.
54,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE89, sandarinamasis, smoked topaz/ruda sp., 2.5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2.5 kg
  • Darbinė temperatūra: +10 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 KAKAO, sandarinamasis, ruda sp., 2 kg
12,90 € / vnt.
2.0 kg / 1 vnt.
6,45 € / 1 kg
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 KAKAO, sandarinamasis, ruda sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pigmentas Ceresit O, žalia sp., 1 l
130,00 € / vnt.
1000.0 ml / 1 vnt.
0,13 € / 1 ml
Turime sandėlyje
Pigmentas Ceresit O, žalia sp., 1 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Pigmentas tinkamas: Alkidiniams dažams, Vandeniu skiedžiamiems dažams
  • Spalva: Žalia sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pigmentas Ceresit H, raudona sp.
90,00 € / vnt.
1000.0 ml / 1 vnt.
0,09 € / 1 ml
Turime sandėlyje
Pigmentas Ceresit H, raudona sp.
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Pigmentas tinkamas: Alkidiniams dažams, Dekoratyviniam tinkui, Vandeniu skiedžiamiems dažams
  • Spalva: Raudona sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pigmentas Ceresit E, mėlyna, ceresit blue/niebieski sp., 1 l
120,00 € / vnt.
1000.0 ml / 1 vnt.
0,12 € / 1 ml
Turime sandėlyje
Pigmentas Ceresit E, mėlyna, ceresit blue/niebieski sp., 1 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Pigmentas tinkamas: Alkidiniams dažams, Dekoratyviniam tinkui, Vandeniu skiedžiamiems dažams
  • Spalva: Mėlyna sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pigmentas Ceresit K, ružava 01 sp., 1 l
160,00 € / vnt.
1000.0 ml / 1 vnt.
0,16 € / 1 ml
Pigmentas Ceresit K, ružava 01 sp., 1 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Pigmentas tinkamas: Alkidiniams dažams, Dekoratyviniam tinkui, Vandeniu skiedžiamiems dažams
  • Spalva: Rožinė sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pigmentas Ceresit P, žalia sp., 1 l
160,00 € / vnt.
1000.0 ml / 1 vnt.
0,16 € / 1 ml
Turime sandėlyje
Pigmentas Ceresit P, žalia sp., 1 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Pigmentas tinkamas: Alkidiniams dažams, Vandeniu skiedžiamiems dažams
  • Spalva: Žalia sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, karamelė sp., 2 kg
22,99 € / vnt.
22,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, karamelė sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: 10 - 30 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, šokolado sp., 2 kg
22,99 € / vnt.
22,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, šokolado sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: 10 - 30 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pigmentas Ceresit N, geltona sp., 1 l
170,00 € / vnt.
1000.0 ml / 1 vnt.
0,17 € / 1 ml
Turime sandėlyje
Pigmentas Ceresit N, geltona sp., 1 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Pigmentas tinkamas: Alkidiniams dažams, Dekoratyviniam tinkui
  • Spalva: Geltona sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pigmentas Ceresit LILLA Q 1L, violetinė sp.
110,00 € / vnt.
1000.0 ml / 1 vnt.
0,11 € / 1 ml
Turime sandėlyje
Pigmentas Ceresit LILLA Q 1L, violetinė sp.
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Pigmentas tinkamas: Alkidiniams dažams, Dekoratyviniam tinkui
  • Spalva: Violetinė sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pigmentas Ceresit A, geltona, ceresit yellow/zolt
350,00 € / vnt.
1000.0 ml / 1 vnt.
0,35 € / 1 ml
Turime sandėlyje
Pigmentas Ceresit A, geltona, ceresit yellow/zolt
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Pigmentas tinkamas: Alkidiniams dažams, Dekoratyviniam tinkui, Vandeniu skiedžiamiems dažams
  • Spalva: Geltona sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE89/840 Jasmine, sandarinamasis, smėlio sp., 2.5 kg
51,99 € / vnt.
51,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas siūlėms Ceresit CE89/840 Jasmine, sandarinamasis, smėlio sp., 2.5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2.5 kg
  • Darbinė temperatūra: +10 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas tinkui Ceresit CT 29, išlyginamasis, 25 kg
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
16,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,50 €
25.0 kg / 1 vnt.
0,66 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas tinkui Ceresit CT 29, išlyginamasis, 25 kg
  • Mišinio tipas: Išlyginamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Apdailos darbams, Išorės tinkavimo darbams, Vidaus tinkavimo darbams
  • Prekės svoris su pakuote: 25 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pigmentas Ceresit C, geltona, ceresit yellow/zolt, 1 l
74,90 € / vnt.
1000.0 ml / 1 vnt.
0,07 € / 1 ml
Turime sandėlyje
Pigmentas Ceresit C, geltona, ceresit yellow/zolt, 1 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Pigmentas tinkamas: Alkidiniams dažams, Dekoratyviniam tinkui, Vandeniu skiedžiamiems dažams
  • Spalva: Geltona sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Ceresit CE89 Taupe, sandarinamasis, tamsiai pilka sp., 2.5 kg
62,90 € / vnt.
62,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas Ceresit CE89 Taupe, sandarinamasis, tamsiai pilka sp., 2.5 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2.5 kg
  • Darbinė temperatūra: 10 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 CROCUS, sandarinamasis, žydra sp., 2 kg

Išparduota

Glaistas siūlėms Ceresit CE40 CROCUS, sandarinamasis, žydra sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, carbon grey sp., 2 kg

Išparduota

Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, carbon grey sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: 10 - 30 °C
Glaistas siūlėms Ceresit CE40 ROSA, sandarinamasis, rožinė sp., 2 kg

Išparduota

Glaistas siūlėms Ceresit CE40 ROSA, sandarinamasis, rožinė sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Hermetikas Ceresit Cs15 CS15, 280 ml, skaidri sp.

Išparduota

Hermetikas Ceresit Cs15 CS15, 280 ml, skaidri sp.
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Skaidri sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Hermetikas Ceresit CS32, 280 ml, cream (28) sp.

Išparduota

Hermetikas Ceresit CS32, 280 ml, cream (28) sp.
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Ruda sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Glaistas siūlėms Ceresit CE33 comfort SILVER, dekoratyvinis, silver nr. 04 sp., 5 kg

Išparduota

Glaistas siūlėms Ceresit CE33 comfort SILVER, dekoratyvinis, silver nr. 04 sp., 5 kg
  • Mišinio tipas: Dekoratyvinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 5 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, sidabro sp., 2 kg

Išparduota

Glaistas siūlėms Ceresit CE60, sandarinamasis, sidabro sp., 2 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tarpams tarp plytelių užglaistyti
  • Prekės svoris su pakuote: 2 kg
  • Darbinė temperatūra: 10 - 30 °C
1 ... 3 5
Rodoma: 193 - 240 iš 277