Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Dydis
Vienetai pakuotėje
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 481 - 517 iš 517
Rūšiuoti pagal:
Medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Original 3011, skaidrus blizgus, 0.125 l
27,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,99 €
31,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,90 €
0.125 LTR / 1 vnt.
255,20 € / 1 LTR
Medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Original 3011, skaidrus blizgus, 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Grindų valiklis Osmo, medinėms grindims, 0.5 l
34,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,90 €
40,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 40,90 €
0.5 LTR / 1 vnt.
81,80 € / 1 LTR
Grindų valiklis Osmo, medinėms grindims, 0.5 l
  • Tūris: 0.5 l
  • Grindų valiklis skirtas: Medinėms grindims
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus su vašku Osmo Wood Wax, beržo/skaidri, 0.75 l
60,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 60,90 €
69,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,90 €
0.75 LTR / 1 vnt.
93,20 € / 1 LTR
Medienos aliejus su vašku Osmo Wood Wax, beržo/skaidri, 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3172, šilkas, 0,375 l
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,90 €
52,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,90 €
0.375 LTR / 1 vnt.
141,07 € / 1 LTR
Medienos aliejus su vašku OSMO 3172, šilkas, 0,375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Balta sp., Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3123, pušis, 0,75 l
60,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 60,90 €
69,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,90 €
0.75 LTR / 1 vnt.
93,20 € / 1 LTR
Medienos aliejus su vašku OSMO 3123, pušis, 0,75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo Wood Wax Finish, ąžuolo sp., 0.125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
0.125 LTR / 1 vnt.
242,32 € / 1 LTR
Medienos aliejus Osmo Wood Wax Finish, ąžuolo sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3172, šilko, 0,75 l
65,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 65,90 €
75,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 75,90 €
75,90 € / 1 vnt.
Medienos aliejus su vašku OSMO 3172, šilko, 0,75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Rusva sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejus terasoms OSMO 006, glotnioji šorėja (bangkirai), 0.75 l
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,90 €
52,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,90 €
0.75 LTR / 1 vnt.
70,53 € / 1 LTR
Aliejus terasoms OSMO 006, glotnioji šorėja (bangkirai), 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3138, raudonmedis, 0,375 l
43,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
49,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,90 €
0.375 LTR / 1 vnt.
133,07 € / 1 LTR
Medienos aliejus su vašku OSMO 3138, raudonmedis, 0,375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Original 3032, skaidrus šilko blizgumo, 0.75 l
63,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
73,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 73,90 €
73,90 € / 1 vnt.
Medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Original 3032, skaidrus šilko blizgumo, 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3102, bukmedis, 0,75 l
60,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 60,90 €
69,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,90 €
0.75 LTR / 1 vnt.
93,20 € / 1 LTR
Medienos aliejus su vašku OSMO 3102, bukmedis, 0,75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Rusva sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3102, bukmedis, 0,375 l
43,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
49,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,90 €
0.375 LTR / 1 vnt.
133,07 € / 1 LTR
Medienos aliejus su vašku OSMO 3102, bukmedis, 0,375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Rusva sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3164, ąžuolo, 0.75 l
60,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 60,90 €
69,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,90 €
69,90 € / 1 vnt.
Medienos aliejus su vašku OSMO 3164, ąžuolo, 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Original 3062, skaidrus matinis, 0.75 l
63,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
73,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 73,90 €
73,90 € / 1 vnt.
Medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Original 3062, skaidrus matinis, 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3168, t. ąžuolas, 0,375 l
43,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
49,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,90 €
0.375 LTR / 1 vnt.
133,07 € / 1 LTR
Medienos aliejus su vašku OSMO 3168, t. ąžuolas, 0,375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3111, baltas, 0,75 l
60,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 60,90 €
69,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,90 €
69,90 € / 1 vnt.
Medienos aliejus su vašku OSMO 3111, baltas, 0,75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo Wood Wax Finish, beržo/skaidri sp., 0.375 l
43,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
49,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,90 €
0.375 LTR / 1 vnt.
133,07 € / 1 LTR
Medienos aliejus Osmo Wood Wax Finish, beržo/skaidri sp., 0.375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3143, konjako, 0.75 l
60,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 60,90 €
69,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,90 €
69,90 € / 1 vnt.
Medienos aliejus su vašku OSMO 3143, konjako, 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3168, t. ąžuolo, 0.75 l
60,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 60,90 €
69,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,90 €
69,90 € / 1 vnt.
Medienos aliejus su vašku OSMO 3168, t. ąžuolo, 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Tonuotas aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Tints 3074, grafito, 0.75 l
59,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 59,90 €
69,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,90 €
69,90 € / 1 vnt.
Tonuotas aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Tints 3074, grafito, 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3181, žvirgždas, 0,375 l
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,90 €
52,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,90 €
0.375 LTR / 1 vnt.
141,07 € / 1 LTR
Medienos aliejus su vašku OSMO 3181, žvirgždas, 0,375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Plovimo priemonės Osmo 8025, 1 l
32,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 32,90 €
36,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 36,90 €
1.0 LTR / 1 vnt.
36,90 € / 1 LTR
Plovimo priemonės Osmo 8025, 1 l
  • Medžiaga: -
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Universalusis glaistas Osmo Wood Filler 7304, paruoštas naudoti, ąžuolo sp., 0.1 kg
22,39 € / vnt.
Universalusis glaistas Osmo Wood Filler 7304, paruoštas naudoti, ąžuolo sp., 0.1 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Ruda sp.
  • Galima šlifuoti po: 1 - 3 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Universalusis glaistas Osmo Wood Filler 7300, paruoštas naudoti, balta sp., 0.1 kg
22,39 € / vnt.
Universalusis glaistas Osmo Wood Filler 7300, paruoštas naudoti, balta sp., 0.1 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 1 - 3 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos antiseptikas Osmo, 2.5 l
86,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 86,90 €
100,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 100,90 €
2.5 LTR / 1 vnt.
40,36 € / 1 LTR
Medienos antiseptikas Osmo, 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Universalusis glaistas Osmo Wood Filler 7302, paruoštas naudoti, pušies sp, 0.1 kg
22,39 € / vnt.
Universalusis glaistas Osmo Wood Filler 7302, paruoštas naudoti, pušies sp, 0.1 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Ruda sp.
  • Galima šlifuoti po: 1 - 3 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Universalusis glaistas Osmo Wood Filler 7301, paruoštas naudoti, buko sp., 0.1 kg
22,39 € / vnt.
Universalusis glaistas Osmo Wood Filler 7301, paruoštas naudoti, buko sp., 0.1 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Ruda sp.
  • Galima šlifuoti po: 1 - 3 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos antiseptikas Osmo, 0.5 l
29,29 € / vnt.
0.5 LTR / 1 vnt.
58,58 € / 1 LTR
Medienos antiseptikas Osmo, 0.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.5
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejus stalviršiams OSMO TopOil 3061, akacija, 0.125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
0.125 LTR / 1 vnt.
242,32 € / 1 LTR
Aliejus stalviršiams OSMO TopOil 3061, akacija, 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Teleskopinė rankena Osmo 14000312, 2000 mm
43,90 € / vnt.
Teleskopinė rankena Osmo 14000312, 2000 mm
  • Ilgis: 2000 mm
  • Medžiaga: Aliuminis, Plastikas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Original 3011, skaidrus blizgus, 0,375 l
47,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,90 €
54,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 54,90 €
0.37 LTR / 1 vnt.
148,38 € / 1 LTR
Medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Original 3011, skaidrus blizgus, 0,375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Universalusis glaistas Osmo Wood Filler 7303, paruoštas naudoti, mahogany sp., 0.1 kg
22,39 € / vnt.
Universalusis glaistas Osmo Wood Filler 7303, paruoštas naudoti, mahogany sp., 0.1 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Ruda sp.
  • Galima šlifuoti po: 1 - 3 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
1 ... 9 11
Rodoma: 481 - 517 iš 517