Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Dydis
Vienetai pakuotėje
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 433 - 480 iš 518
Rūšiuoti pagal:
Medienos aliejus Osmo 3543, konjako sp., 1 l
102,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 102,90 €
119,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 119,90 €
Medienos aliejus Osmo 3543, konjako sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3543, konjako sp., 2.5 l
212,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 212,90 €
250,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 250,90 €
Medienos aliejus Osmo 3543, konjako sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3543, konjako sp., 0.125 l
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
38,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,90 €
Medienos aliejus Osmo 3543, konjako sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3541, ruda sp., 1 l
102,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 102,90 €
119,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 119,90 €
Medienos aliejus Osmo 3541, ruda sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3514, ruda sp., 0.125 l
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
38,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,90 €
Medienos aliejus Osmo 3514, ruda sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3514, grafito sp./tamsiai pilka sp., 2.5 l
212,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 212,90 €
250,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 250,90 €
Medienos aliejus Osmo 3514, grafito sp./tamsiai pilka sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3518, šviesiai pilka sp., 2.5 l
212,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 212,90 €
250,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 250,90 €
Medienos aliejus Osmo 3518, šviesiai pilka sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3518, šviesiai pilka sp., 0.125 l
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
38,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,90 €
Medienos aliejus Osmo 3518, šviesiai pilka sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3518, šviesiai pilka sp., 1 l
102,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 102,90 €
119,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 119,90 €
Medienos aliejus Osmo 3518, šviesiai pilka sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3512, pilka sp., 0.125 l
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
38,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,90 €
Medienos aliejus Osmo 3512, pilka sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3512, pilka sp., 1 l
102,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 102,90 €
119,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 119,90 €
Medienos aliejus Osmo 3512, pilka sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3501, balta sp., 1 l
102,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 102,90 €
119,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 119,90 €
Medienos aliejus Osmo 3501, balta sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3519, šviesiai ruda sp., 1 l
102,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 102,90 €
119,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 119,90 €
Medienos aliejus Osmo 3519, šviesiai ruda sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3519, šviesiai ruda sp., 2.5 l
212,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 212,90 €
250,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 250,90 €
Medienos aliejus Osmo 3519, šviesiai ruda sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3516, raudonai ruda sp., 1 l
102,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 102,90 €
119,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 119,90 €
Medienos aliejus Osmo 3516, raudonai ruda sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Alyva Osmo Polyx®-Oil Rapid 3240, balta sp., 2.5 l
186,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 186,90 €
219,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 219,90 €
Alyva Osmo Polyx®-Oil Rapid 3240, balta sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Alyva Osmo Polyx®-Oil Rapid 3232, satino sp., 0.75 l
65,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 65,90 €
75,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 75,90 €
Alyva Osmo Polyx®-Oil Rapid 3232, satino sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3104, raudona sp., 0.375 l
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,90 €
52,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,90 €
Medienos vaškas Osmo 3104, raudona sp., 0.375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Raudona sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3186, balta sp., 2.5 l
195,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 195,90 €
227,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 227,90 €
Medienos vaškas Osmo 3186, balta sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3186, balta sp., 0.125 l
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
38,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,90 €
Medienos vaškas Osmo 3186, balta sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3131, žalia sp., 0.375 l
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,90 €
52,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,90 €
Medienos vaškas Osmo 3131, žalia sp., 0.375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Žalia sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3105, geltona sp., 0.125 l
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
38,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,90 €
Medienos vaškas Osmo 3105, geltona sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Geltona sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3169, juoda sp., 2.5 l
195,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 195,90 €
227,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 227,90 €
Medienos vaškas Osmo 3169, juoda sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3132, pilka sp./smėlio sp., 0.375 l
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,90 €
52,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,90 €
Medienos vaškas Osmo 3132, pilka sp./smėlio sp., 0.375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Pilka sp., Rusva sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3440, balta sp., 2.5 l
150,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 150,90 €
175,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 175,90 €
Medienos aliejus Osmo 3440, balta sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3440, balta sp., 1 l
65,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 65,90 €
75,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 75,90 €
Medienos aliejus Osmo 3440, balta sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3081, skaidri sp., 2.5 l
149,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 149,90 €
174,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 174,90 €
Medienos aliejus Osmo 3081, skaidri sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3081, skaidri sp., 1 l
65,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 65,90 €
75,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 75,90 €
Medienos aliejus Osmo 3081, skaidri sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3101, skaidri sp., 0.75 l
60,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 60,90 €
69,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,90 €
Medienos vaškas Osmo 3101, skaidri sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3138, raudonmedžio sp., 0.125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
Medienos vaškas Osmo 3138, raudonmedžio sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3136, beržo/skaidri sp., 2.5 l
167,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 167,90 €
194,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 194,90 €
Medienos vaškas Osmo 3136, beržo/skaidri sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3137, vyšnios sp., 2.5 l
167,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 167,90 €
194,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 194,90 €
Medienos vaškas Osmo 3137, vyšnios sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3137, vyšnios sp., 0.125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
Medienos vaškas Osmo 3137, vyšnios sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3137, vyšnios sp., 0.375 l
43,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
49,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,90 €
Medienos vaškas Osmo 3137, vyšnios sp., 0.375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3143 Cognac, ruda sp., 2.5 l
167,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 167,90 €
194,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 194,90 €
Medienos vaškas Osmo 3143 Cognac, ruda sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Terasų aliejus Osmo 021 Bog Oak, tamsaus ąžuolo sp., 0.125 l
27,59 € / vnt.
Terasų aliejus Osmo 021 Bog Oak, tamsaus ąžuolo sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Terasų aliejus Osmo 004 Douglas Fir, ruda sp., 0.125 l
27,59 € / vnt.
Terasų aliejus Osmo 004 Douglas Fir, ruda sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Terasų aliejus Osmo 009 Larch, ruda sp., 0.125 l
27,59 € / vnt.
Terasų aliejus Osmo 009 Larch, ruda sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Terasų aliejus Osmo 013, garapa sp., 0.125 l
27,59 € / vnt.
Terasų aliejus Osmo 013, garapa sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Terasų aliejus Osmo 007, tikmedžio spl., 0.125 l
27,59 € / vnt.
Terasų aliejus Osmo 007, tikmedžio spl., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Terasų aliejus Osmo 06 Bangkirai, ruda sp., 0.125 l
27,59 € / vnt.
Terasų aliejus Osmo 06 Bangkirai, ruda sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Padas Osmo, 115 mm x 95 mm x 20 mm
5,89 € / vnt.
Padas Osmo, 115 mm x 95 mm x 20 mm
  • Ilgis: 115 mm
  • Plotis: 95 mm
  • Aukštis: 20 mm
  • Spalva: Raudona sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Osmo 3590, juoda sp., 1 l
102,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 102,90 €
119,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 119,90 €
Medienos aliejus Osmo 3590, juoda sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Grindų aliejus Osmo Polyx®-Oil 3089, satino sp., 2.5 l
188,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 188,90 €
219,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 219,90 €
2.5 LTR / 1 vnt.
87,96 € / 1 LTR
Grindų aliejus Osmo Polyx®-Oil 3089, satino sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo Polyx®-Oil 3067, skaidri sp./šviesiai pilka sp., 0.125 l
27,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,99 €
31,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,90 €
0.125 LTR / 1 vnt.
255,20 € / 1 LTR
Medienos aliejus Osmo Polyx®-Oil 3067, skaidri sp./šviesiai pilka sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Pilka sp., Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo Wood Wax Finish 3119, šilko pilka sp., 2.5 l
167,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 167,90 €
194,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 194,90 €
2.5 LTR / 1 vnt.
77,96 € / 1 LTR
Medienos vaškas Osmo Wood Wax Finish 3119, šilko pilka sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Pilka sp., Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo Wood Wax Finish 3102, buko sp./skaidri sp./šviesus bukas sp., 2.5 l
167,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 167,90 €
194,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 194,90 €
2.5 LTR / 1 vnt.
77,96 € / 1 LTR
Medienos vaškas Osmo Wood Wax Finish 3102, buko sp./skaidri sp./šviesus bukas sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Rusva sp., Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo Wood Wax Finish 3102, buko sp./skaidri sp./šviesus bukas sp., 0.125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
0.125 LTR / 1 vnt.
242,32 € / 1 LTR
Medienos vaškas Osmo Wood Wax Finish 3102, buko sp./skaidri sp./šviesus bukas sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Rusva sp., Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
1 ... 8 10
Rodoma: 433 - 480 iš 518