Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Suderinami gamintojai
Vienetai pakuotėje
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 1 - 48 iš 517
Rūšiuoti pagal:
Grindų valymo rinkinys Osmo, medžiui
47,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,90 €
56,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 56,90 €
Turime sandėlyje
Grindų valymo rinkinys Osmo, medžiui
  • Grindų valiklis skirtas: Medžiui
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Baltas padas OSMO rankiniam laikikliui, 95 x 155 mm
5,89 € / vnt.
Turime sandėlyje
Baltas padas OSMO rankiniam laikikliui, 95 x 155 mm
  • Ilgis: 115 mm
  • Plotis: 95 mm
  • Aukštis: 20 mm
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tonuotas medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Tints 3040, baltas, 2,5 l
179,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 179,90 €
209,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 209,90 €
2.5 LTR / 1 vnt.
83,96 € / 1 LTR
Turime sandėlyje
Tonuotas medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Tints 3040, baltas, 2,5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Grindų ploviklis Osmo Wisch-Fix, medinėms grindims, 5 l
123,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 123,90 €
146,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 146,90 €
Grindų ploviklis Osmo Wisch-Fix, medinėms grindims, 5 l
  • Tūris: 5 l
  • Grindų valiklis skirtas: Medinėms grindims
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Original 3011, skaidrus blizgus, 0,75 l
63,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
73,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 73,90 €
73,90 € / 1 vnt.
Medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Original 3011, skaidrus blizgus, 0,75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Alyva Osmo Polyx®-Oil 3362, 0.75 l
65,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 65,90 €
75,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 75,90 €
Alyva Osmo Polyx®-Oil 3362, 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejus stalviršiams OSMO TopOil 3058, skaidrus matinis, 0,125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
0.125 LTR / 1 vnt.
242,32 € / 1 LTR
Aliejus stalviršiams OSMO TopOil 3058, skaidrus matinis, 0,125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos impregnantas Osmo Wood protector, skaidri sp., 0.75 l
47,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,90 €
55,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 55,90 €
Medienos impregnantas Osmo Wood protector, skaidri sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis vaškas baldams Osmo TopOil 3037, balta sp., 0.5 l
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,90 €
52,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,90 €
Aliejinis vaškas baldams Osmo TopOil 3037, balta sp., 0.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.5
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Grindų valymo skystis Osmo Liquid Wax Cleaner Clear, medinėms grindims, 1 l
45,64 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,64 €
58,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 58,90 €
Grindų valymo skystis Osmo Liquid Wax Cleaner Clear, medinėms grindims, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Grindų valiklis skirtas: Medinėms grindims
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Osmo Decking Oil, apsaugoti nuo purvo, bog oak sp., 0.75 l
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,90 €
52,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,90 €
0.75 LTR / 1 vnt.
70,53 € / 1 LTR
Terasų aliejus Osmo Decking Oil, apsaugoti nuo purvo, bog oak sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Grindų valymo skystis Osmo Intensive, medinėms grindims, 1 l
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
38,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,90 €
1.0 LTR / 1 vnt.
38,90 € / 1 LTR
Grindų valymo skystis Osmo Intensive, medinėms grindims, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Grindų valiklis skirtas: Medinėms grindims
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aliejinis vaškas baldams Osmo TopOil 3028, satino sp., 0.125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
Aliejinis vaškas baldams Osmo TopOil 3028, satino sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo Polyx®-Oil 3032, satino sp., 0.125 l
27,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,99 €
31,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,90 €
0.125 LTR / 1 vnt.
255,20 € / 1 LTR
Medienos aliejus Osmo Polyx®-Oil 3032, satino sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo Polyx®-Oil 3073, terra sp., 0.125 l
27,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,99 €
31,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,90 €
0.125 LTR / 1 vnt.
255,20 € / 1 LTR
Medienos aliejus Osmo Polyx®-Oil 3073, terra sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp., Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo Wood Wax Finish, konjako sp., 0.125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
0.125 LTR / 1 vnt.
242,32 € / 1 LTR
Medienos aliejus Osmo Wood Wax Finish, konjako sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Grindų valiklis Osmo, medinėms grindims, 1 l
24,54 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,54 €
38,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,90 €
38,90 € / 1 vnt.
Grindų valiklis Osmo, medinėms grindims, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Grindų valiklis skirtas: Medinėms grindims
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aliejus pjaustymo lentelėms OSMO 3099, skaidrus, matinis, 0,5 l
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,90 €
52,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,90 €
0.5 LTR / 1 vnt.
105,80 € / 1 LTR
Aliejus pjaustymo lentelėms OSMO 3099, skaidrus, matinis, 0,5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.5
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo Polyx, medaus sp., 2.5 l
179,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 36,90 €
193,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 193,90 €
Medienos aliejus Osmo Polyx, medaus sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Aukso sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejus stalviršiams OSMO TopOil 3061, akacija, 0,5 l
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,90 €
52,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,90 €
0.5 LTR / 1 vnt.
105,80 € / 1 LTR
Aliejus stalviršiams OSMO TopOil 3061, akacija, 0,5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis vaškas baldams Osmo TopOil 3039, grafito sp., 0.5 l
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,90 €
52,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,90 €
Aliejinis vaškas baldams Osmo TopOil 3039, grafito sp., 0.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.5
  • Spalva: Grafito sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo Polyx®-Oil 3062, skaidri sp., 0.125 l
27,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,99 €
31,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,90 €
0.125 LTR / 1 vnt.
255,20 € / 1 LTR
Medienos aliejus Osmo Polyx®-Oil 3062, skaidri sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis vaškas baldams Osmo TopOil 3038, terra sp., 0.125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
Aliejinis vaškas baldams Osmo TopOil 3038, terra sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3138, raudonmedžio sp., 2.5 l
167,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 167,90 €
194,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 194,90 €
Medienos vaškas Osmo 3138, raudonmedžio sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejus stalviršiams OSMO TopOil 3058, skaidrus matinis, 0.5 l
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,90 €
52,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,90 €
52,90 € / 1 vnt.
Aliejus stalviršiams OSMO TopOil 3058, skaidrus matinis, 0.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.5
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis medienos beicas Osmo Oil Stain, tabako (3564) sp., 0.5 l
63,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
73,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 73,90 €
0.5 LTR / 1 vnt.
147,80 € / 1 LTR
Aliejinis medienos beicas Osmo Oil Stain, tabako (3564) sp., 0.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejus terasoms OSMO 010, termo medienos atspalvis, 0.75 l
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,90 €
52,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,90 €
0.75 LTR / 1 vnt.
70,53 € / 1 LTR
Aliejus terasoms OSMO 010, termo medienos atspalvis, 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Original 3062, skaidrus matinis, 0,375 l
47,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,90 €
54,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 54,90 €
0.375 LTR / 1 vnt.
146,40 € / 1 LTR
Medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Original 3062, skaidrus matinis, 0,375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis medienos beicas Osmo, balta sp., 0.5 l
63,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
73,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 73,90 €
0.5 LTR / 1 vnt.
147,80 € / 1 LTR
Aliejinis medienos beicas Osmo, balta sp., 0.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.5
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Alyva Osmo UV-protection-oil, 0.125 l
25,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,19 €
28,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,69 €
Alyva Osmo UV-protection-oil, 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejus terasoms OSMO 010, termo medienos atspalvis, 2,5 l
121,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 121,90 €
141,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 141,90 €
2.5 LTR / 1 vnt.
56,76 € / 1 LTR
Aliejus terasoms OSMO 010, termo medienos atspalvis, 2,5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejus stalviršiams OSMO TopOil 3068, natūralus (silpnai balintas), 0,5 l
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,90 €
52,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,90 €
52,90 € / 1 vnt.
Aliejus stalviršiams OSMO TopOil 3068, natūralus (silpnai balintas), 0,5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.5
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3166, riešuto sp., 0.125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
Medienos vaškas Osmo 3166, riešuto sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo Polyx®-Oil 3065, skaidri sp., 0.125 l
27,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,99 €
31,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,90 €
0.125 LTR / 1 vnt.
255,20 € / 1 LTR
Medienos aliejus Osmo Polyx®-Oil 3065, skaidri sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Lakas, blizgus Osmo Concrete 610, 0.75 l, Skaidri sp.
50,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 50,90 €
57,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 57,90 €
Lakas, blizgus Osmo Concrete 610, 0.75 l, Skaidri sp.
  • Tūris: 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skiediklis: Neskiedžiama
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis vaškas baldams Osmo TopOil 3037, balta sp., 0.125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
Aliejinis vaškas baldams Osmo TopOil 3037, balta sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3123, pušies sp, 0.125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
Medienos vaškas Osmo 3123, pušies sp, 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medinių fasadų dažai Osmo Country Colour 2204, dramblio kaulo sp., 2.5 l
161,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 161,90 €
188,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 188,90 €
Medinių fasadų dažai Osmo Country Colour 2204, dramblio kaulo sp., 2.5 l
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 10 - 12 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Valiklis Osmo Holz-Entgrauer Kraft-Gel, medžiui/medinėms grindims, 10 l
222,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 222,90 €
263,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 263,90 €
Valiklis Osmo Holz-Entgrauer Kraft-Gel, medžiui/medinėms grindims, 10 l
  • Tūris: 10 l
  • Grindų valiklis skirtas: Medinėms grindims, Medžiui
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Osmo UV Protection Oil 420, skaidri sp., 0.125 l
25,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,19 €
28,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,69 €
Medienos aliejus Osmo UV Protection Oil 420, skaidri sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3564, tamsiai ruda sp., 0.125 l
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
38,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,90 €
Medienos aliejus Osmo 3564, tamsiai ruda sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Original 3032, skaidrus šilko blizgumo, 0,375 l
47,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,90 €
54,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 54,90 €
0.375 LTR / 1 vnt.
146,40 € / 1 LTR
Medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Original 3032, skaidrus šilko blizgumo, 0,375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo UV Protection Oil 420, skaidri sp., 2.5 l
136,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 136,90 €
159,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 159,90 €
Medienos aliejus Osmo UV Protection Oil 420, skaidri sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Grindų valymo skystis Osmo 8026, medinėms grindims, 0.5 l
22,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,49 €
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
Grindų valymo skystis Osmo 8026, medinėms grindims, 0.5 l
  • Tūris: 0.5 l
  • Grindų valiklis skirtas: Medinėms grindims
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Parketo dažymo rinkinys Osmo 14000230, 250 mm
55,90 € / vnt.
Parketo dažymo rinkinys Osmo 14000230, 250 mm
  • Ilgis: 250 mm
  • Medžiaga: Mikropluoštas, Plastikas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Volelių komplektas Osmo 14000182, mikropluoštas, 100 mm, 2 vnt.
9,89 € / vnt.
Volelių komplektas Osmo 14000182, mikropluoštas, 100 mm, 2 vnt.
  • Ilgis: 100 mm
  • Paskirtis: Dažymo darbams
  • Volelio medžiaga: Mikropluoštas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Osmo 3590, juoda sp., 0.125 l
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
38,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,90 €
Medienos aliejus Osmo 3590, juoda sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Terasų aliejus Osmo 020, juoda sp., 2.5 l
121,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 121,90 €
141,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 141,90 €
Terasų aliejus Osmo 020, juoda sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
1 3 ... 11
Rodoma: 1 - 48 iš 517