Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 241 - 288 iš 420
Rūšiuoti pagal:
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, vidutiniškai ruda sp.
17,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,90 €
21,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,50 €
0.9 l / 1 vnt.
23,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, vidutiniškai ruda sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, skaidri sp., 4.5 l
46,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 46,90 €
49,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,50 €
4.0 l / 1 vnt.
12,38 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, skaidri sp., 4.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 4.5
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, palisandro sp., 0.9 l
6,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,69 €
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
0.9 l / 1 vnt.
9,32 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, palisandro sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor Beton, raudonai ruda sp., 2.7 l
30,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,90 €
37,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,50 €
37,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor Beton, raudonai ruda sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 7 - 9 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Pentacolor PentaPro Wall 3, balta sp., 1 l
14,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,99 €
30,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,90 €
1.0 l / 1 vnt.
30,90 € / 1 l
Dažai Pentacolor PentaPro Wall 3, balta sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Pentacolor PentaPro Facade, balta sp., 3 l
22,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,50 €
27,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,50 €
3.0 l / 1 vnt.
9,17 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Pentacolor PentaPro Facade, balta sp., 3 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Anti Rust Hammered, blizgus, 0.75 l, žalia sp.
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,49 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
14,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Anti Rust Hammered, blizgus, 0.75 l, žalia sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Žalia sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Cokoliniai dažai Pentacolor Sokkel, balta sp., 10 l
58,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 58,90 €
67,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 67,90 €
10.0 l / 1 vnt.
6,79 € / 1 l
Turime sandėlyje
Cokoliniai dažai Pentacolor Sokkel, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Pentacolor Ultra 10, balta sp., 5 l
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
37,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,90 €
5.0 l / 1 vnt.
7,58 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Pentacolor Ultra 10, balta sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Pentacolor Avangard, balta sp., 4.5 l
42,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,50 €
51,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,50 €
4.5 l / 1 vnt.
11,53 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Pentacolor Avangard, balta sp., 4.5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, balta sp., 10 l
58,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,99 €
67,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 67,90 €
10.0 l / 1 vnt.
6,79 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Pentacolor Glamour, balta sp., 1 l
9,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,59 €
11,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,99 €
1.0 l / 1 vnt.
11,99 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Pentacolor Glamour, balta sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Pentacolor Professional Matt, balta sp., 1 l
7,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,79 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
1.0 l / 1 vnt.
13,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Pentacolor Professional Matt, balta sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Pentacolor Acryl 3, balta sp., 1 l
5,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
7,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,49 €
1.0 l / 1 vnt.
7,49 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Pentacolor Acryl 3, balta sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Pentacolor Ultra 3, balta sp., 1 l
6,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,49 €
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
1.0 l / 1 vnt.
10,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Pentacolor Ultra 3, balta sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, mėlyna sp.
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
0.7 kg / 1 vnt.
15,00 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, mėlyna sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Mėlyna sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, tamsiai geltona sp.
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
0.7 kg / 1 vnt.
15,00 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, tamsiai geltona sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Geltona sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, pilka sp.
15,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,95 €
19,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,50 €
0.9 l / 1 vnt.
21,67 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, pilka sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 2.7 l, mėlyna sp.
38,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,50 €
46,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 46,50 €
2.7 l / 1 vnt.
17,22 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 2.7 l, mėlyna sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Mėlyna sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažų bazė Pentacolor Ultra Fasad Ultra Facade, emulsiniai, visiškai matinis, 3 l
24,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,90 €
29,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,90 €
3.0 l / 1 vnt.
9,97 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažų bazė Pentacolor Ultra Fasad Ultra Facade, emulsiniai, visiškai matinis, 3 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 3
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau blizgus Pentacolor Sauna, 3 l, Skaidri sp.
31,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,55 €
38,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,50 €
3.0 l / 1 vnt.
12,83 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas, pusiau blizgus Pentacolor Sauna, 3 l, Skaidri sp.
  • Tūris: 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skiediklis: Vanduo
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lazūra Pentacolor Ultra Lasur, gelsva sp./alyvmedis sp., 3 l
14,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,99 €
23,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,99 €
3.0 l / 1 vnt.
8,00 € / 1 l
Lazūra Pentacolor Ultra Lasur, gelsva sp./alyvmedis sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 3
  • Spalva: Geltona sp.
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Pentacolor Ultra 20, balta sp., 5 l
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
40,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 40,90 €
5.0 l / 1 vnt.
8,18 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Pentacolor Ultra 20, balta sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, smėlio sp., 5 l
38,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,89 €
46,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 46,90 €
5.0 l / 1 vnt.
9,38 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, smėlio sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Smėlio ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, vyšnios sp., 10 l
58,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,99 €
67,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
10.0 l / 1 vnt.
6,79 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, vyšnios sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Raudona sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, žalia sp., 3 l
23,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,29 €
27,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,95 €
3.0 l / 1 vnt.
9,32 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, žalia sp., 3 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Žalia sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, blizgus, 3 kg, balta sp.
29,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,99 €
47,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,90 €
3.0 kg / 1 vnt.
15,97 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, blizgus, 3 kg, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 3 kg, tamsiai geltona sp.
22,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,50 €
27,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,50 €
3.0 kg / 1 vnt.
9,17 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 3 kg, tamsiai geltona sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Geltona sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, rausvai ruda sp.
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
0.7 kg / 1 vnt.
15,00 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, rausvai ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, skaidri sp., 0.9 l
9,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,29 €
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
0.9 l / 1 vnt.
13,22 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, skaidri sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, palisandro sp., 2.7 l
17,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,99 €
21,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,90 €
2.7 l / 1 vnt.
8,11 € / 1 l
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, palisandro sp., 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Smooth Effect, dekoratyviniai, sidabro sp., 0.4 l
11,90 € / vnt.
11,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Smooth Effect, dekoratyviniai, sidabro sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Dekoratyviniai
  • Dažų spalva: Sidabro sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor Beton, bespalvis, 0.85 l
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
13,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,90 €
13,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor Beton, bespalvis, 0.85 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Be spalvos
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 7 - 9 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažų bazė Pentacolor Villa Novus CLR, emulsiniai, pusiau matinis, 5 l
27,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,09 €
32,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 32,90 €
5.0 l / 1 vnt.
6,58 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažų bazė Pentacolor Villa Novus CLR, emulsiniai, pusiau matinis, 5 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Pentacolor Ultra Ultra 3, emulsiniai, visiškai matinis, 5 l
26,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,50 €
31,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,90 €
5.0 l / 1 vnt.
6,38 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažų bazė Pentacolor Ultra Ultra 3, emulsiniai, visiškai matinis, 5 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Pentacolor Ultra Ultra 10, emulsiniai, pusiau matinis, 5 l
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
37,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,90 €
5.0 l / 1 vnt.
7,58 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažų bazė Pentacolor Ultra Ultra 10, emulsiniai, pusiau matinis, 5 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, geltona sp., 1 l
7,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,79 €
9,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,79 €
1.0 l / 1 vnt.
9,79 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, geltona sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Geltona sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, žalia sp., 5 l
38,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,89 €
46,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 46,90 €
5.0 l / 1 vnt.
9,38 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, žalia sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Žalia sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor, geltonai ruda sp., 0.9 l
10,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,99 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
0.9 l / 1 vnt.
15,00 € / 1 l
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor, geltonai ruda sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Pentacolor Acryl 3, balta sp., 5 l
15,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,50 €
18,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,90 €
5.0 l / 1 vnt.
3,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Pentacolor Acryl 3, balta sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, šokolado sp., 5 l
40,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,90 €
48,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 46,90 €
5.0 l / 1 vnt.
9,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, šokolado sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, blizgus, 3 kg, dramblio kaulo sp.
31,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,90 €
38,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,50 €
3.0 kg / 1 vnt.
12,83 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, blizgus, 3 kg, dramblio kaulo sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Dramblio kaulo sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 3 kg, dramblio kaulo sp.
22,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,50 €
27,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,50 €
3.0 kg / 1 vnt.
9,17 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 3 kg, dramblio kaulo sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Dramblio kaulo sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, tamsaus palisandro sp.
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
0.7 kg / 1 vnt.
15,00 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, tamsaus palisandro sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, raudonmedžio sp.
15,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,19 €
18,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,50 €
0.9 l / 1 vnt.
20,56 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, raudonmedžio sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Raudona sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, geltona sp.
15,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,19 €
18,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,50 €
0.9 l / 1 vnt.
20,56 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, geltona sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Geltona sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, mėlyna sp.
18,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,39 €
22,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,50 €
0.9 l / 1 vnt.
25,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, mėlyna sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Mėlyna sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, raudona sp.
15,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,50 €
22,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,50 €
0.9 l / 1 vnt.
25,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, raudona sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Raudona sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 ... 4 6 8 ... 9
Rodoma: 241 - 288 iš 420