Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Suderinami gamintojai
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 1 - 48 iš 426
Rūšiuoti pagal:
Sienų dažai Pentacolor Silver Shield, balta sp., 10 l
49,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,99 €
68,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 68,90 €
10.0 l / 1 vnt.
6,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Sienų dažai Pentacolor Silver Shield, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor Beton, pilka sp., 0.9 l
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
16,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,50 €
16,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor Beton, pilka sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 7 - 9 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Pentacolor Ultra 7, balta sp., 10 l
37,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,50 €
45,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,50 €
10.0 l / 1 vnt.
4,55 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Pentacolor Ultra 7, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor High temperature, karščiui atsparūs, juoda sp., 0.4 l
8,29 € / vnt.
8,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor High temperature, karščiui atsparūs, juoda sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Karščiui atsparūs
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Visiškai išdžiūsta po: 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Pentacolor Silver Shield, balta sp., 3 l
22,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,99 €
37,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,50 €
3.0 l / 1 vnt.
12,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Sienų dažai Pentacolor Silver Shield, balta sp., 3 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, antracito sp., 5 l
38,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,90 €
46,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 46,90 €
5.0 l / 1 vnt.
9,38 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, antracito sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Antracito sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, antracito sp., 10 l
55,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,99 €
64,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
10.0 l / 1 vnt.
6,49 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, antracito sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Antracito sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, geltona sp., 10 l
57,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,99 €
66,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
10.0 l / 1 vnt.
6,69 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, geltona sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Geltona sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, matinė juoda sp., 0.4 l
6,69 € / vnt.
6,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, matinė juoda sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Paprastieji
  • Dažų spalva: Matinė juoda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, antracito sp., 0.4 l
6,69 € / vnt.
6,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, antracito sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Paprastieji
  • Dažų spalva: Antracito sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Pentacolor PentaPro Ceiling 3, balta sp., 10 l
74,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 74,99 €
93,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 93,90 €
10.0 l / 1 vnt.
9,39 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Pentacolor PentaPro Ceiling 3, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, tamsiai ruda sp.
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
0.7 kg / 1 vnt.
15,00 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, tamsiai ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, juoda sp.
8,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,59 €
12,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
0.7 kg / 1 vnt.
18,43 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, juoda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, blizgi juoda sp., 0.4 l
9,79 € / vnt.
9,79 € / 1 vnt.
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, blizgi juoda sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Paprastieji
  • Dažų spalva: Blizgi juoda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntiniai dažai Pentacolor Ultra Primer, balta sp., 10 l
49,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,79 €
59,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 54,99 €
10.0 l / 1 vnt.
6,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntiniai dažai Pentacolor Ultra Primer, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 12 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Radiatorių dažai, universalūs Pentacolor Radiator, balta sp., 1 l
10,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,69 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
1.0 l / 1 vnt.
13,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Radiatorių dažai, universalūs Pentacolor Radiator, balta sp., 1 l
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Visiškai išdžiūsta po: 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, vyšnios sp., 5 l
38,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,89 €
46,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 46,90 €
5.0 l / 1 vnt.
9,38 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, vyšnios sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Raudona sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Pentacolor Glamour, balta sp., 10 l
49,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,99 €
89,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 89,99 €
10.0 l / 1 vnt.
9,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Pentacolor Glamour, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, tamsiai ruda sp., 4.5 l
55,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 55,90 €
64,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 64,90 €
4.5 l / 1 vnt.
14,42 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, tamsiai ruda sp., 4.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 4.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, antracito sp., 3 l
23,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,50 €
28,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,50 €
3.0 l / 1 vnt.
9,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, antracito sp., 3 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Antracito sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, šviesiai ruda sp., 4.5 l
55,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 55,90 €
64,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 64,90 €
4.5 l / 1 vnt.
14,42 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, šviesiai ruda sp., 4.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 4.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas medienos Pentacolor Villa Novus Primer, bespalvis, 3 l
40,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 40,50 €
48,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 48,90 €
3.0 l / 1 vnt.
16,30 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas medienos Pentacolor Villa Novus Primer, bespalvis, 3 l
  • Grunto tipas: Medienos
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Chrome effect, paprastieji, sidabro sp., 0.4 l
5,89 € / vnt.
5,89 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Chrome effect, paprastieji, sidabro sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Paprastieji
  • Dažų spalva: Sidabro sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Visiškai išdžiūsta po: 4 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Pentacolor PentaPro Facade, balta sp., 5 l
35,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,90 €
43,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,50 €
5.0 l / 1 vnt.
8,70 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Pentacolor PentaPro Facade, balta sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Pentacolor Silver Shield, balta sp., 5 l
31,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,95 €
50,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 50,90 €
5.0 l / 1 vnt.
10,18 € / 1 l
Turime sandėlyje
Sienų dažai Pentacolor Silver Shield, balta sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 2.7 l, antracito sp.
33,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,79 €
40,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 40,90 €
40,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 2.7 l, antracito sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, ruda sp., 1 l
7,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,79 €
9,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,79 €
1.0 l / 1 vnt.
9,79 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, ruda sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 3 kg, juoda sp.
22,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,50 €
33,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,50 €
3.0 kg / 1 vnt.
11,17 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 3 kg, juoda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas medienos Pentacolor Villa Novus Primer, bespalvis, 1 l
17,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,50 €
21,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,50 €
1.0 l / 1 vnt.
21,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas medienos Pentacolor Villa Novus Primer, bespalvis, 1 l
  • Grunto tipas: Medienos
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Ultra Facade, balta sp., 5 l
36,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 36,50 €
43,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
5.0 l / 1 vnt.
8,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Ultra Facade, balta sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, kaštono sp.
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
0.7 kg / 1 vnt.
15,00 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, kaštono sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, ruda (ral 8017) sp., 0.4 l
7,69 € / vnt.
7,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, ruda (ral 8017) sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Paprastieji
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, antracito sp.
14,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,90 €
17,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,90 €
17,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, antracito sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, aukso sp., 0.4 l
7,39 € / vnt.
7,39 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, aukso sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Paprastieji
  • Dažų spalva: Aukso sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau matinis Pentacolor Parquet, 0.9 l
14,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,90 €
17,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,90 €
0.9 l / 1 vnt.
19,89 € / 1 l
Lakas, pusiau matinis Pentacolor Parquet, 0.9 l
  • Tūris: 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Pentacolor Ultra 7, emulsiniai, matinis, 5 l
28,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,09 €
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
5.0 l / 1 vnt.
6,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažų bazė Pentacolor Ultra 7, emulsiniai, matinis, 5 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
  • Blizgumas: Matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor, raudonai ruda sp., 2.7 l
30,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,39 €
36,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,50 €
2.7 l / 1 vnt.
13,67 € / 1 l
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor, raudonai ruda sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, šviesiai ruda sp., 2.7 l
27,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,50 €
30,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,90 €
2.7 l / 1 vnt.
11,44 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, šviesiai ruda sp., 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, šokolado sp., 10 l
55,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,99 €
64,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
10.0 l / 1 vnt.
6,49 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, šokolado sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, žalia sp., 10 l
58,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,99 €
98,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 98,99 €
10.0 l / 1 vnt.
9,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, žalia sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Žalia sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, ruda sp., 10 l
55,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,99 €
67,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 67,90 €
10.0 l / 1 vnt.
6,79 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, ruda sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, pilka sp., 10 l
58,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,99 €
68,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 68,90 €
10.0 l / 1 vnt.
6,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, pilka sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Anti Rust Hammered, blizgus, 2.5 l, sidabro sp.
38,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 36,50 €
46,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
2.5 l / 1 vnt.
18,60 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Anti Rust Hammered, blizgus, 2.5 l, sidabro sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Sidabro sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor, pilka sp., 2.7 l
29,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,39 €
35,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,50 €
2.7 l / 1 vnt.
13,30 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor, pilka sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, blizgus Pentacolor Yacht, 0.75 l, Bespalvis
10,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,39 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
0.75 l / 1 vnt.
18,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas, blizgus Pentacolor Yacht, 0.75 l, Bespalvis
  • Tūris: 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skiediklis: Vaitspiritas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Ultra Facade, balta sp., 10 l
66,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,95 €
76,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 76,99 €
10.0 l / 1 vnt.
7,70 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Ultra Facade, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 3 kg, tamsiai ruda sp.
22,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,50 €
27,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,50 €
3.0 kg / 1 vnt.
9,17 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 3 kg, tamsiai ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, ruda sp., 5 l
40,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,90 €
48,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 46,90 €
5.0 l / 1 vnt.
9,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, ruda sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 3 ... 9
Rodoma: 1 - 48 iš 426