Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Suderinami gamintojai
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 1 - 48 iš 181
Rūšiuoti pagal:
Alyva Pinotex Extreme Terrace Wood Oil 5948606, tikmedžio spl., 2.5 l
39,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,99 €
47,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,99 €
47,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Alyva Pinotex Extreme Terrace Wood Oil 5948606, tikmedžio spl., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Valiklis, medžiui/terasoms Pinotex Terrace & Wood Cleaner, 1 l
3,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,19 €
3,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,99 €
1.0 l / 1 vnt.
3,99 € / 1 l
Turime sandėlyje
Valiklis, medžiui/terasoms Pinotex Terrace & Wood Cleaner, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Priemonė skirta: Medžiui, Terasoms
  • Su purškikliu: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntiniai dažai medienos Pinotex Wood Paint Primer, balta sp., 10 l
71,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 71,90 €
91,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 91,90 €
10.0 l / 1 vnt.
9,19 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntiniai dažai medienos Pinotex Wood Paint Primer, balta sp., 10 l
  • Grunto tipas: Medienos
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pinotex Terrace Oil, riešutmedžio sp., 5 l
35,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,99 €
43,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,50 €
5.0 l / 1 vnt.
8,70 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pinotex Terrace Oil, riešutmedžio sp., 5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pinotex Terrace Oil, skaidri sp., 3 l
18,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,99 €
22,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,90 €
3.0 l / 1 vnt.
7,63 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pinotex Terrace Oil, skaidri sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 3
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Pinotex Terrace & Wood Oil, tikmedžio spl., 3 l
18,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,99 €
22,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,90 €
22,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos aliejus Pinotex Terrace & Wood Oil, tikmedžio spl., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 3
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, tamsiai ruda sp./palisandro sp., 10 l
74,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 67,95 €
86,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 86,90 €
10.0 l / 1 vnt.
8,69 € / 1 l
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, tamsiai ruda sp./palisandro sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Alyva Pinotex Extreme Terrace Wood Oil 5927018, skaidri sp., 2.33 l
36,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 36,50 €
43,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
43,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Alyva Pinotex Extreme Terrace Wood Oil 5927018, skaidri sp., 2.33 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.33
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Extreme Lasur, palisandro sp., 3 l
32,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 32,99 €
39,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,90 €
3.0 l / 1 vnt.
13,30 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Extreme Lasur, palisandro sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 3
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas Pinotex Op Wood Base Aqua, bespalvis, 5 l
49,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,99 €
59,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 59,99 €
59,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gruntas Pinotex Op Wood Base Aqua, bespalvis, 5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, skaidri sp., 3 l
23,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,79 €
28,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,50 €
3.0 l / 1 vnt.
9,63 € / 1 l
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, skaidri sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 3
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975799, antracito sp., 3 l
31,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,29 €
37,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,90 €
37,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975799, antracito sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 3
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Extreme Lasur, oregon sp., 10 l
115,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 94,99 €
133,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 110,00 €
133,00 € / 1 vnt.
Medienos impregnantas Pinotex Extreme Lasur, oregon sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Geltona sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Fence Lasur, tamsiai ruda sp./palisandro sp., 10 l
28,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,69 €
34,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,50 €
10.0 l / 1 vnt.
3,45 € / 1 l
Medienos impregnantas Pinotex Fence Lasur, tamsiai ruda sp./palisandro sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975791, tikmedžio spl., 3 l
31,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,29 €
37,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,90 €
37,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975791, tikmedžio spl., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 3
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur, akmens pilka, 10 l
60,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 60,99 €
74,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 74,90 €
74,90 € / 1 vnt.
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur, akmens pilka, 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, skaidri sp., 10 l
63,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,59 €
73,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 73,90 €
10.0 l / 1 vnt.
7,39 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, skaidri sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Fence Lasur, tikmedžio spl., 10 l
28,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,69 €
34,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,50 €
10.0 l / 1 vnt.
3,45 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Fence Lasur, tikmedžio spl., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur, tikmedžio spl., 10 l
72,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 72,95 €
83,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 83,90 €
10.0 l / 1 vnt.
8,39 € / 1 l
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur, tikmedžio spl., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Pinotex Terrace & Wood Oil, tikmedžio spl., 1 l
6,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,99 €
8,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,79 €
1.0 l / 1 vnt.
8,79 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos aliejus Pinotex Terrace & Wood Oil, tikmedžio spl., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, raudonmedžio sp., 10 l
67,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 67,95 €
78,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 78,90 €
10.0 l / 1 vnt.
7,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, raudonmedžio sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur, raudonai ruda sp./šermukšnis sp., 10 l
72,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 72,95 €
83,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 83,90 €
10.0 l / 1 vnt.
8,39 € / 1 l
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur, raudonai ruda sp./šermukšnis sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Pinotex Wood Paint Aqua, tamsiai ruda sp., 9 l
66,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 66,99 €
77,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 77,90 €
9.0 l / 1 vnt.
8,66 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Pinotex Wood Paint Aqua, tamsiai ruda sp., 9 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Fence Lasur, oregon sp., 10 l
28,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,69 €
34,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,50 €
10.0 l / 1 vnt.
3,45 € / 1 l
Medienos impregnantas Pinotex Fence Lasur, oregon sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Oranžinė sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medinių fasadų dažai Pinotex Wood Paint Aqua, balta sp., 9 l
69,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 55,99 €
80,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 64,90 €
9.0 l / 1 vnt.
8,99 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medinių fasadų dažai Pinotex Wood Paint Aqua, balta sp., 9 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, oregon sp., 3 l
24,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,29 €
29,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,95 €
3.0 l / 1 vnt.
9,83 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, oregon sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 3
  • Spalva: Oranžinė sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Alyva Pinotex Extreme Terrace Wood Oil 5948575, tikmedžio spl., 0.75 l
13,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,99 €
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,90 €
16,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Alyva Pinotex Extreme Terrace Wood Oil 5948575, tikmedžio spl., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975793, raudonmedžio sp., 3 l
31,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,29 €
37,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,90 €
37,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975793, raudonmedžio sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 3
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Fence Lasur, raudonmedžio sp., 10 l
28,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,69 €
34,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,50 €
10.0 l / 1 vnt.
3,45 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Fence Lasur, raudonmedžio sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Pinotex Terrace & Wood Oil, skaidri sp., 1 l
6,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,99 €
8,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,79 €
1.0 l / 1 vnt.
8,79 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos aliejus Pinotex Terrace & Wood Oil, skaidri sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur, šermukšnis sp., 3 l
24,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,95 €
29,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,95 €
3.0 l / 1 vnt.
9,98 € / 1 l
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur, šermukšnis sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 3
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, gelsva sp./puriena sp., 3 l
24,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,79 €
29,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,90 €
3.0 l / 1 vnt.
10,00 € / 1 l
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, gelsva sp./puriena sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 3
  • Spalva: Geltona sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ CRL, skaidri sp., 1 l
10,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,69 €
12,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
12,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ CRL, skaidri sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur, skaidri sp., 1 l
7,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,99 €
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
1.0 l / 1 vnt.
9,99 € / 1 l
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur, skaidri sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Fence Lasur, raudonai ruda sp./šermukšnis sp., 10 l
28,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,69 €
34,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,50 €
10.0 l / 1 vnt.
3,45 € / 1 l
Medienos impregnantas Pinotex Fence Lasur, raudonai ruda sp./šermukšnis sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975595, raudonmedžio sp., 1 l
10,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,49 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
13,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975595, raudonmedžio sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975590, palisandro sp., 1 l
10,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,49 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
13,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975590, palisandro sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medinių fasadų dažai Pinotex Wood Paint Extreme, balta sp., 1 l
14,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,99 €
17,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,99 €
1.0 l / 1 vnt.
17,99 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medinių fasadų dažai Pinotex Wood Paint Extreme, balta sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, tamsiai ruda sp./palisandro sp., 1 l
9,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,99 €
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
1.0 l / 1 vnt.
11,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, tamsiai ruda sp./palisandro sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur, palisandro sp., 1 l
8,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,29 €
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
1.0 l / 1 vnt.
10,50 € / 1 l
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur, palisandro sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Medinių fasadų dažai Pinotex Wood Paint Aqua, balta sp., 2.5 l
18,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,59 €
22,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,50 €
2.5 l / 1 vnt.
9,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medinių fasadų dažai Pinotex Wood Paint Aqua, balta sp., 2.5 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Extreme Lasur, šviesiai ruda sp./tikmedžio spl., 10 l
94,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 94,99 €
110,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 110,00 €
10.0 l / 1 vnt.
11,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Extreme Lasur, šviesiai ruda sp./tikmedžio spl., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975598, riešuto sp., 1 l
10,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,49 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
13,50 € / 1 vnt.
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975598, riešuto sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medinių fasadų dažai Pinotex Wood Paint Extreme, balta sp., 2.5 l
30,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,99 €
37,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,50 €
2.5 l / 1 vnt.
15,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medinių fasadų dažai Pinotex Wood Paint Extreme, balta sp., 2.5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur, tikmedžio spl., 1 l
8,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,99 €
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
1.0 l / 1 vnt.
11,50 € / 1 l
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur, tikmedžio spl., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas Pinotex Op Wood Base Aqua, bespalvis, 1 l
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
12,50 € / 1 vnt.
Gruntas Pinotex Op Wood Base Aqua, bespalvis, 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas Pinotex Op Wood Base Aqua, bespalvis, 2.5 l
24,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,09 €
28,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,95 €
28,95 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gruntas Pinotex Op Wood Base Aqua, bespalvis, 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntiniai dažai medienos Pinotex Wood Paint Primer, balta sp., 1 l
18,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,90 €
22,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,90 €
1.0 l / 1 vnt.
22,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntiniai dažai medienos Pinotex Wood Paint Primer, balta sp., 1 l
  • Grunto tipas: Medienos
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 3 ... 4
Rodoma: 1 - 48 iš 181