Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 97 - 144 iš 177
Rūšiuoti pagal:
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, raudonai ruda sp./šermukšnis sp., 1 l
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
1.0 l / 1 vnt.
12,50 € / 1 l
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, raudonai ruda sp./šermukšnis sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975810, raudonmedžio sp., 10 l
95,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 92,99 €
111,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 107,00 €
111,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975810, raudonmedžio sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975806, palisandro sp., 10 l
95,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 92,99 €
111,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 107,00 €
111,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975806, palisandro sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ CRL, skaidri sp., 10 l
79,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 74,99 €
91,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 86,90 €
91,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ CRL, skaidri sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975795, riešuto sp., 3 l
31,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,29 €
37,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,90 €
37,90 € / 1 vnt.
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975795, riešuto sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 3
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Pinotex Wood Paint Aqua, raudona sp., 9 l
66,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 66,99 €
77,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 77,90 €
77,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai Pinotex Wood Paint Aqua, raudona sp., 9 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Raudona sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, skaidri sp., 1 l
8,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,29 €
10,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
1.0 l / 1 vnt.
10,99 € / 1 l
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, skaidri sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Extreme Lasur, palisandro sp., 1 l
12,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,99 €
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,90 €
1.0 l / 1 vnt.
15,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Extreme Lasur, palisandro sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, gelsva sp./puriena sp., 1 l
8,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,99 €
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
1.0 l / 1 vnt.
11,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, gelsva sp./puriena sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Geltona sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975794, šermukšnis sp., 3 l
31,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,29 €
37,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,90 €
37,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975794, šermukšnis sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 3
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur, raudonai ruda sp./šermukšnis sp., 1 l
8,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,50 €
10,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,90 €
1.0 l / 1 vnt.
10,90 € / 1 l
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur, raudonai ruda sp./šermukšnis sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, raudonai ruda sp./šermukšnis sp., 3 l
23,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,29 €
28,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,95 €
3.0 l / 1 vnt.
9,63 € / 1 l
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, raudonai ruda sp./šermukšnis sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 3
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, oregon sp., 1 l
9,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,29 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
1.0 l / 1 vnt.
12,50 € / 1 l
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, oregon sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Oranžinė sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, raudonai ruda sp./šermukšnis sp., 10 l
74,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 67,95 €
86,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 86,90 €
10.0 l / 1 vnt.
8,69 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Classic Lasur, raudonai ruda sp./šermukšnis sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur, raudonai ruda sp./šermukšnis sp., 10 l
72,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 72,95 €
83,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 83,90 €
10.0 l / 1 vnt.
8,39 € / 1 l
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur, raudonai ruda sp./šermukšnis sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975814, oregon sp., 10 l
95,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 92,99 €
111,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 107,00 €
111,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975814, oregon sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975812, riešuto sp., 10 l
95,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 92,99 €
111,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 107,00 €
111,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975812, riešuto sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975593, tikmedžio spl., 1 l
10,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,49 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
13,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975593, tikmedžio spl., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975811, šermukšnis sp., 10 l
95,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 92,99 €
111,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 107,00 €
111,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur+ 5975811, šermukšnis sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur, tamsiai ruda sp./palisandro sp., 3 l
21,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,99 €
26,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,50 €
3.0 l / 1 vnt.
8,83 € / 1 l
Medienos impregnantas Pinotex Ultra Lasur, tamsiai ruda sp./palisandro sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 3
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medinių fasadų dažai Pinotex Wood Paint Vx+, balta sp., 1 l

Išparduota

Medinių fasadų dažai Pinotex Wood Paint Vx+, balta sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 12 h
Medinių fasadų dažai Pinotex Wood Paint Vx+, balta sp., 2.5 l

Išparduota

Medinių fasadų dažai Pinotex Wood Paint Vx+, balta sp., 2.5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 12 h
Medinių fasadų dažai Pinotex Wood Paint Vx+, balta sp., 10 l

Išparduota

Medinių fasadų dažai Pinotex Wood Paint Vx+, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 12 h
Rodoma: 97 - 144 iš 177