Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 1 - 48 iš 144
Rūšiuoti pagal:
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, ruda sp., 9 l
64,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 64,95 €
74,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 74,90 €
74,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, ruda sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, baldams Vivacolor Furniture 30 A-bāze 710006883, pusiau matinis, 0.9 l, balta sp.
11,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,99 €
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,90 €
0.9 l / 1 vnt.
17,67 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, baldams Vivacolor Furniture 30 A-bāze 710006883, pusiau matinis, 0.9 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, balta sp., 2.7 l
29,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,99 €
35,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,99 €
2.7 l / 1 vnt.
13,33 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, balta sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, ruda sp., 2.7 l
28,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,99 €
34,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
34,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, ruda sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, antracito pilka sp., 9 l
64,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 64,95 €
74,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 74,90 €
74,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, antracito pilka sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Vivacolor Wall 7, balta sp., 9 l
44,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,99 €
57,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 57,90 €
57,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sienų dažai Vivacolor Wall 7, balta sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, raudonai ruda sp., 9 l
69,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 64,95 €
80,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 80,90 €
80,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, raudonai ruda sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tinkuotų ir mūrinių fasadų dažai Vivacolor Hansa Facade, balta sp., 9 l
79,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 79,99 €
91,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 91,99 €
9.0 l / 1 vnt.
10,22 € / 1 l
Tinkuotų ir mūrinių fasadų dažai Vivacolor Hansa Facade, balta sp., 9 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 12 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, pilka sp., 9 l
69,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 64,95 €
80,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 80,90 €
80,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, pilka sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas Vivacolor Special Primer, balta sp., 1 l
12,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,89 €
15,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,50 €
1.0 l / 1 vnt.
15,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas Vivacolor Special Primer, balta sp., 1 l
  • Dažų tipas: Gruntiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Vivacolor Wall 4 A-bāze 710006833, balta sp., 7.2 l
59,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 59,99 €
68,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 68,99 €
7.2 l / 1 vnt.
9,58 € / 1 l
Turime sandėlyje
Sienų dažai Vivacolor Wall 4 A-bāze 710006833, balta sp., 7.2 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, antracito pilka sp., 2.7 l
27,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,99 €
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
33,90 € / 1 vnt.
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, antracito pilka sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Radiatorių dažai, radiatoriams Vivacolor Radiator A-bāze 710006890, balta sp., 0.9 l
12,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,99 €
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,90 €
0.9 l / 1 vnt.
17,67 € / 1 l
Turime sandėlyje
Radiatorių dažai, radiatoriams Vivacolor Radiator A-bāze 710006890, balta sp., 0.9 l
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Visiškai išdžiūsta po: 72 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, balta sp., 9 l
69,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,99 €
80,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 80,90 €
9.0 l / 1 vnt.
8,99 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, balta sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, pilka sp., 2.7 l
27,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,99 €
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
33,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, pilka sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, balta sp., 0.9 l
11,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,99 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
0.9 l / 1 vnt.
16,11 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, baldams Vivacolor Furniture 30 A-bāze 710006884, pusiau matinis, 2.7 l, balta sp.
35,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,99 €
43,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,50 €
2.7 l / 1 vnt.
16,11 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, baldams Vivacolor Furniture 30 A-bāze 710006884, pusiau matinis, 2.7 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Vivacolor Ceiling 2 A-bāze 710006879, balta sp., 2.7 l
22,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,99 €
27,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,90 €
2.7 l / 1 vnt.
10,33 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Vivacolor Ceiling 2 A-bāze 710006879, balta sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Radiatorių dažai, radiatoriams Vivacolor Radiator A-bāze 710006889, balta sp., 0.225 l
5,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
8,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,19 €
0.225 l / 1 vnt.
36,40 € / 1 l
Turime sandėlyje
Radiatorių dažai, radiatoriams Vivacolor Radiator A-bāze 710006889, balta sp., 0.225 l
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Visiškai išdžiūsta po: 72 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Vivacolor Ceiling 3, balta sp., 9 l
39,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,99 €
47,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,99 €
47,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai Vivacolor Ceiling 3, balta sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Vivacolor Wall 20 A-bāze 710006840, balta sp., 0.9 l
10,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,90 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
0.9 l / 1 vnt.
15,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Sienų dažai Vivacolor Wall 20 A-bāze 710006840, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, fasadui/universalūs/langams Vivacolor Metal & Wood Matt, matinis, 2.7 l, balta sp.
36,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 36,99 €
44,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,50 €
44,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, fasadui/universalūs/langams Vivacolor Metal & Wood Matt, matinis, 2.7 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Vivacolor Ceiling 3, balta sp., 4.8 l
24,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
31,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai Vivacolor Ceiling 3, balta sp., 4.8 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntiniai dažai Vivacolor Primer 1, balta, 2.7 l
22,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,99 €
27,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,90 €
27,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gruntiniai dažai Vivacolor Primer 1, balta, 2.7 l
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Vivacolor Wall 7, balta sp., 2.7 l
19,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,99 €
27,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,90 €
27,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sienų dažai Vivacolor Wall 7, balta sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, baldams Vivacolor Furniture 30 A-bāze 710006882, pusiau matinis, 0.225 l, balta sp.
6,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,99 €
8,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,79 €
0.225 l / 1 vnt.
39,07 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, baldams Vivacolor Furniture 30 A-bāze 710006882, pusiau matinis, 0.225 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Vivacolor Wall 7, balta sp., 4.8 l
32,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 32,99 €
43,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,50 €
43,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sienų dažai Vivacolor Wall 7, balta sp., 4.8 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Vivacolor Wall 7, balta sp., 0.9 l
8,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,49 €
10,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,90 €
10,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sienų dažai Vivacolor Wall 7, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Vivacolor ACRYLATE PREMIUM, balta sp., 2.7 l
27,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,99 €
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
33,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sienų dažai Vivacolor ACRYLATE PREMIUM, balta sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Valiklis, įvairiems paviršiams/dezinfekavimui Vivacolor Special Clean, 1 l
5,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
7,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,49 €
1.0 l / 1 vnt.
7,49 € / 1 l
Turime sandėlyje
Valiklis, įvairiems paviršiams/dezinfekavimui Vivacolor Special Clean, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Priemonė skirta: Dezinfekavimui, Įvairiems paviršiams
  • Su purškikliu: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Vivacolor Wall 12, balta sp., 9 l
64,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 64,99 €
74,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 74,90 €
74,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sienų dažai Vivacolor Wall 12, balta sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntiniai dažai Vivacolor Primer 1, balta sp., 0.9 l
8,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,99 €
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
11,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gruntiniai dažai Vivacolor Primer 1, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas Vivacolor Special Primer, balta sp., 3 l
31,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,49 €
37,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,90 €
2.7 l / 1 vnt.
14,04 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas Vivacolor Special Primer, balta sp., 3 l
  • Dažų tipas: Gruntiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tinkuotų ir mūrinių fasadų dažai Vivacolor Hansa Facade, balta sp., 2.7 l
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
2.7 l / 1 vnt.
11,67 € / 1 l
Turime sandėlyje
Tinkuotų ir mūrinių fasadų dažai Vivacolor Hansa Facade, balta sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 12 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Vivacolor Wall 12, balta, 4.8 l
39,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,99 €
47,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,99 €
47,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sienų dažai Vivacolor Wall 12, balta, 4.8 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Vivacolor W, universalus, mėlyna sp., 3 l
19,90 € / vnt.
3.0 l / 1 vnt.
6,63 € / 1 l
Turime sandėlyje
Glaistas Vivacolor W, universalus, mėlyna sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Universalus
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Mėlyna sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Vivacolor Ceiling 3, balta sp., 0.9 l
6,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,99 €
8,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,79 €
8,79 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai Vivacolor Ceiling 3, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tinkuotų ir mūrinių fasadų dažai Vivacolor Hansa Facade, balta sp., 0.9 l
10,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,99 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
0.9 l / 1 vnt.
15,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Tinkuotų ir mūrinių fasadų dažai Vivacolor Hansa Facade, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 12 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Vivacolor ACRYLATE PREMIUM, balta sp., 9 l
64,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 64,99 €
74,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 74,90 €
74,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sienų dažai Vivacolor ACRYLATE PREMIUM, balta sp., 9 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Vivacolor Wall 20 A-bāze 710006842, balta sp., 7.2 l
64,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 64,99 €
74,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 74,90 €
7.2 l / 1 vnt.
10,40 € / 1 l
Turime sandėlyje
Sienų dažai Vivacolor Wall 20 A-bāze 710006842, balta sp., 7.2 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Vivacolor Hansa Sokkel, balta sp., 9 l
69,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,99 €
80,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 80,90 €
9.0 l / 1 vnt.
8,99 € / 1 l
Fasado dažai Vivacolor Hansa Sokkel, balta sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas Vivacolor Special Primer, balta sp., 10 l
89,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 89,99 €
104,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 104,00 €
9.0 l / 1 vnt.
11,56 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas Vivacolor Special Primer, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Gruntiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Vivacolor Ceiling 3, balta sp., 2.7 l
16,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,99 €
25,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,50 €
25,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai Vivacolor Ceiling 3, balta sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Vivacolor Floor A-bāze 710006891, balta sp., 0.9 l
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,90 €
19,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,50 €
0.9 l / 1 vnt.
21,67 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Vivacolor Floor A-bāze 710006891, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Vivacolor Special Floor, balta sp., 2.7 l
39,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,99 €
47,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,99 €
2.7 l / 1 vnt.
17,77 € / 1 l
Grindų dažai Vivacolor Special Floor, balta sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntiniai dažai Vivacolor Primer 1, balta sp., 9 l
59,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 54,99 €
68,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
68,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gruntiniai dažai Vivacolor Primer 1, balta sp., 9 l
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Vivacolor Furniture 30 C-bāze 710006887, 0.9, Emulsiniai
10,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,99 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
0.9 l / 1 vnt.
15,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažų bazė Vivacolor Furniture 30 C-bāze 710006887, 0.9, Emulsiniai
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, geltona sp., 9 l
68,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 64,95 €
79,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 74,90 €
79,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, geltona sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Geltona sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Rodoma: 1 - 48 iš 144