Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 49 - 96 iš 144
Rūšiuoti pagal:
Dažai Vivacolor Green Line Wall 4, balta, 2.7 l
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
2.7 l / 1 vnt.
11,67 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Vivacolor Green Line Wall 4, balta, 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Vivacolor Wall 20 A-bāze 710006843, balta sp., 11.7 l
94,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 94,99 €
110,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 110,00 €
11.7 l / 1 vnt.
9,40 € / 1 l
Turime sandėlyje
Sienų dažai Vivacolor Wall 20 A-bāze 710006843, balta sp., 11.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Vivacolor Floor A-bāze 710006892, balta sp., 2.7 l
39,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,99 €
47,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,99 €
2.7 l / 1 vnt.
17,77 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Vivacolor Floor A-bāze 710006892, balta sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, fasadui/universalūs/langams Vivacolor Metal & Wood Matt, matinis, 0.9 l, balta sp.
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
15,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,50 €
15,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, fasadui/universalūs/langams Vivacolor Metal & Wood Matt, matinis, 0.9 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Vivacolor Green Line Wall 4, balta, 0.9 l
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
0.9 l / 1 vnt.
13,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Sienų dažai Vivacolor Green Line Wall 4, balta, 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Vivacolor Wall 20 A-bāze 710006841, balta sp., 2.7 l
27,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,99 €
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
2.7 l / 1 vnt.
12,56 € / 1 l
Turime sandėlyje
Sienų dažai Vivacolor Wall 20 A-bāze 710006841, balta sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Vivacolor Hansa Sokkel, balta sp., 2.7 l
24,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,99 €
29,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,99 €
2.7 l / 1 vnt.
11,11 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Vivacolor Hansa Sokkel, balta sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, žalia sp., 2.7 l
27,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,99 €
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
33,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, žalia sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Žalia sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, langams/metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Vivacolor Villa Window & Door, pusiau blizgus, 2.7 l, balta sp.
39,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 36,99 €
47,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,50 €
47,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, langams/metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Vivacolor Villa Window & Door, pusiau blizgus, 2.7 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Vivacolor Ceiling 2 A-bāze 710006880, balta sp., 7.2 l
49,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,99 €
59,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 59,99 €
7.2 l / 1 vnt.
8,33 € / 1 l
Dažai Vivacolor Ceiling 2 A-bāze 710006880, balta sp., 7.2 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Vivacolor Hansa Sokkel, emulsiniai, matinis, 9 l
57,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 57,99 €
66,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 66,90 €
9.0 l / 1 vnt.
7,43 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažų bazė Vivacolor Hansa Sokkel, emulsiniai, matinis, 9 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 9
  • Blizgumas: Matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, langams/metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Vivacolor Villa Window & Door, pusiau blizgus, 0.9 l, balta sp.
13,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,49 €
16,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,50 €
0.9 l / 1 vnt.
18,33 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, langams/metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Vivacolor Villa Window & Door, pusiau blizgus, 0.9 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akriliniai sienų dažai Vivacolor Green Line Color Test, balti, 0,45L
6,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,49 €
8,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,19 €
0.45 l / 1 vnt.
18,20 € / 1 l
Turime sandėlyje
Akriliniai sienų dažai Vivacolor Green Line Color Test, balti, 0,45L
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Vivacolor ACRYLATE PREMIUM, balta sp., 0.9 l
12,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,99 €
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
15,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sienų dažai Vivacolor ACRYLATE PREMIUM, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, raudonai ruda sp., 2.7 l
27,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,99 €
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
33,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, raudonai ruda sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Vivacolor Wall 12, balta sp., 0.9 l
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sienų dažai Vivacolor Wall 12, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, žalia sp., 9 l
69,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 64,95 €
80,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 80,90 €
80,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, žalia sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Žalia sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emulsiniai dažai Vivacolor Wall 7, emulsiniai, matinis, 0.9 l
11,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,49 €
13,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,90 €
13,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emulsiniai dažai Vivacolor Wall 7, emulsiniai, matinis, 0.9 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Blizgumas: Matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Vivacolor Hansa Sokkel, balta sp., 0.9 l
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
0.9 l / 1 vnt.
13,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Vivacolor Hansa Sokkel, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, geltona sp., 2.7 l
27,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,99 €
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
33,90 € / 1 vnt.
Fasado dažai Vivacolor Villa Akva, geltona sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Geltona sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Vivacolor, emulsiniai, visiškai matinis, 0.9 l
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
12,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
0.9 l / 1 vnt.
14,33 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažų bazė Vivacolor, emulsiniai, visiškai matinis, 0.9 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Vivacolor Hansa Sokkel, emulsiniai, matinis, 0.9 l
7,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,49 €
9,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,39 €
0.9 l / 1 vnt.
10,43 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažų bazė Vivacolor Hansa Sokkel, emulsiniai, matinis, 0.9 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Blizgumas: Matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Vivacolor Hansa Sokkel, emulsiniai, matinis, 2.7 l
19,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,99 €
23,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,99 €
2.7 l / 1 vnt.
8,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažų bazė Vivacolor Hansa Sokkel, emulsiniai, matinis, 2.7 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Blizgumas: Matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Vivacolor Ceiling 2 A-bāze 710006878, balta sp., 0.9 l
8,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,49 €
10,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,90 €
0.9 l / 1 vnt.
12,11 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Vivacolor Ceiling 2 A-bāze 710006878, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Vivacolor Hansa Facade, emulsiniai, visiškai matinis, 9 l
77,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 77,99 €
89,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 89,90 €
9.0 l / 1 vnt.
9,99 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažų bazė Vivacolor Hansa Facade, emulsiniai, visiškai matinis, 9 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 9
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Vivacolor Special Floor, balta sp., 0.9 l

Išparduota

Grindų dažai Vivacolor Special Floor, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Dažai Vivacolor Floor A-bāze 710006893, balta sp., 7.2 l

Išparduota

Dažai Vivacolor Floor A-bāze 710006893, balta sp., 7.2 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 h
Glaistas Vivacolor, paruoštas naudoti, balta sp., 3 l

Išparduota

Glaistas Vivacolor, paruoštas naudoti, balta sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 h
Glaistas Vivacolor LJ, paruoštas naudoti, balta sp./pilka sp., 10 l

Išparduota

Glaistas Vivacolor LJ, paruoštas naudoti, balta sp./pilka sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp., Pilka sp.
  • Galima šlifuoti po: 4 h
Grindų dažai Vivacolor Special Floor, balta sp., 9 l

Išparduota

Grindų dažai Vivacolor Special Floor, balta sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Glaistas Vivacolor LF, paruoštas naudoti, balta sp., 10 l

Išparduota

Glaistas Vivacolor LF, paruoštas naudoti, balta sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 h
Glaistas Vivacolor, paruoštas naudoti, balta sp., 3 l

Išparduota

Glaistas Vivacolor, paruoštas naudoti, balta sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 3 h
Dažai, baldams Vivacolor Furniture 30 A-bāze 710006885, pusiau matinis, 7.2 l, furniture 30 a sp.

Išparduota

Dažai, baldams Vivacolor Furniture 30 A-bāze 710006885, pusiau matinis, 7.2 l, furniture 30 a sp.
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Fasado dažai Vivacolor Hansa Silicate, balta sp., 2.7 l

Išparduota

Fasado dažai Vivacolor Hansa Silicate, balta sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 12 h
Grindų dažai Vivacolor, c bazė sp., 9 l

Išparduota

Grindų dažai Vivacolor, c bazė sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Dažai, universalūs Vivacolor Metal & Wood Semi Gloss, pusiau blizgus, 0.9 l, balta sp.

Išparduota

Dažai, universalūs Vivacolor Metal & Wood Semi Gloss, pusiau blizgus, 0.9 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Rodoma: 49 - 96 iš 144