Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Suderinami gamintojai
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 49 - 96 iš 361
Rūšiuoti pagal:
Membrana Briko, 2000 cm, 150 cm, 30 m²
25,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,50 €
35,70 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,70 €
30.0 kv. m. / 1 vnt.
1,19 € / 1 kv. m.
Turime sandėlyje
Membrana Briko, 2000 cm, 150 cm, 30 m²
  • Plotis: 150 cm
  • Svoris, g/m²: 400
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Juoda polietileno plėvelė Briko, juoda sp., 100 x 6 m
72,85 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 72,84 €
119,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 119,00 €
100.0 m / 1 vnt.
1,19 € / 1 m
Turime sandėlyje
Juoda polietileno plėvelė Briko, juoda sp., 100 x 6 m
  • Ilgis: 100 m
  • Plotis: 6 m
  • Spalva: Juoda sp.
  • Plėvelės rūšis: Universali
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Putos Briko HH, 750 ml
3,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,59 €
5,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,19 €
0.75 l / 1 vnt.
6,92 € / 1 l
Turime sandėlyje
Putos Briko HH, 750 ml
  • Tūris: 750 ml
  • Šilumos laidumo koeficientas, W/(mk): 0.030
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinimo juosta langų sandarinimui/durų plyšiams sandarinti Briko, 2 m x 20 mm
5,99 € / vnt.
5,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sandarinimo juosta langų sandarinimui/durų plyšiams sandarinti Briko, 2 m x 20 mm
  • Juostos paskirtis: Durų plyšiams sandarinti, Langų sandarinimui
  • Ilgis: 2 m
  • Plotis: 20 mm
  • Limpanti: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistymo kampas Briko pusinis, aliuminis, 3000 mm x 23 mm x 12.5 mm
1,99 € / vnt.
1,99 € / 1 vnt.
Glaistymo kampas Briko pusinis, aliuminis, 3000 mm x 23 mm x 12.5 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 3000 mm
  • Plotis: 23 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kartoninė betonavimo kolona Briko, 3000 mm x 200 mm
21,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,59 €
25,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,95 €
25,95 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Kartoninė betonavimo kolona Briko, 3000 mm x 200 mm
  • Medžiaga: Kartonas
  • Padengimas: Nėra
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tapetų klijai Briko Ready Bond, 5 kg
11,50 € / vnt.
11,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Tapetų klijai Briko Ready Bond, 5 kg
  • Svoris: 5 kg
  • Klijų tipas: Paruošti naudoti
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Montažinės putos Briko Smart Foam, 750 ml
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,79 €
6,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
0.75 l / 1 vnt.
8,39 € / 1 l
Turime sandėlyje
Montažinės putos Briko Smart Foam, 750 ml
  • Tūris: 750 ml
  • Šilumos laidumo koeficientas, W/(mk): 0.040
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Membrana Briko, 2000 cm, 200 cm, 40 m²
43,60 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,60 €
59,60 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 59,60 €
40.0 kv. m. / 1 vnt.
1,49 € / 1 kv. m.
Turime sandėlyje
Membrana Briko, 2000 cm, 200 cm, 40 m²
  • Plotis: 200 cm
  • Svoris, g/m²: 400
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Mišinys Briko Mixture GIM SA 5/35, išlyginamasis, 25 kg
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
15,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,50 €
15,50 € / 1 vnt.
Mišinys Briko Mixture GIM SA 5/35, išlyginamasis, 25 kg
  • Mišinio tipas: Išlyginamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Betonavimo darbams
  • Prekės svoris su pakuote: 25 kg
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tapetų klijai Briko Ready Bond, 3 kg
6,89 € / vnt.
6,89 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Tapetų klijai Briko Ready Bond, 3 kg
  • Svoris: 3 kg
  • Klijų tipas: Paruošti naudoti
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kamštinė grindų danga Briko CR-109, 1000 cm x 100 cm x 0.2 cm
22,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,90 €
28,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,90 €
10.0 kv. m. / 1 vnt.
2,89 € / 1 kv. m.
Turime sandėlyje
Kamštinė grindų danga Briko CR-109, 1000 cm x 100 cm x 0.2 cm
  • Medžiaga: Kamštinė medžiaga
  • Ilgis: 1000 cm
  • Plotis: 100 cm
  • Storis: 0.2 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, CW, 3 m, 50 mm x 40 mm
2,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,29 €
2,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,89 €
2,89 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, CW, 3 m, 50 mm x 40 mm
  • Ilgis: 3 m
  • Plotis: 50 mm
  • Aukštis: 40 mm
  • Skardos storis: 0.5 mm
  • Profilio rūšis: CW
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai montažiniai Briko Universal Strong, 0.3 l, balta sp.
6,49 € / vnt.
6,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Klijai montažiniai Briko Universal Strong, 0.3 l, balta sp.
  • Klijų tipas: Montažiniai
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko, 300 ml, balta sp.
4,79 € / vnt.
4,79 € / 1 vnt.
Hermetikas Briko, 300 ml, balta sp.
  • Tūris: 300 ml
  • Spalva: Balta sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Armavimo mišinys apšiltinimo sistemų Briko KL-A, 25 kg
5,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
7,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,49 €
7,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Armavimo mišinys apšiltinimo sistemų Briko KL-A, 25 kg
  • Klijų tipas: Apšiltinimo sistemų
  • Klijų naudojimo sritys: Polistirenas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, stambiagrūdis, balta sp., 1.6 l
4,79 € / vnt.
1.6 kg / 1 vnt.
2,99 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, stambiagrūdis, balta sp., 1.6 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Glaisto tipas: Stambiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 1.5 - 20 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, CW, 3 m, 75 mm x 40 mm
2,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,99 €
3,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,79 €
3,79 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, CW, 3 m, 75 mm x 40 mm
  • Ilgis: 3 m
  • Plotis: 75 mm
  • Aukštis: 40 mm
  • Skardos storis: 0.5 mm
  • Profilio rūšis: CW
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, stambiagrūdis, balta sp./pilka sp., 16 kg
25,90 € / vnt.
16.0 kg / 1 vnt.
1,62 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, stambiagrūdis, balta sp./pilka sp., 16 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Glaisto tipas: Stambiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp., Pilka sp.
  • Galima šlifuoti po: 1.5 - 20 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sausasis mūro mišinys Briko, remontinis, 25 kg
3,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,19 €
3,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,89 €
25.0 kg / 1 vnt.
0,16 € / 1 kg
Sausasis mūro mišinys Briko, remontinis, 25 kg
  • Mišinio tipas: Remontinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Mūrijimo darbams
  • Prekės svoris su pakuote: 25 kg
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Juoda polietileno plėvelė Briko, juoda sp., 120 x 3 m
72,72 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 72,72 €
190,80 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 190,80 €
120.0 m / 1 vnt.
1,59 € / 1 m
Juoda polietileno plėvelė Briko, juoda sp., 120 x 3 m
  • Ilgis: 120 m
  • Plotis: 3 m
  • Spalva: Juoda sp.
  • Plėvelės rūšis: Statybinė
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Putų pistoletas Briko, 21 cm
24,50 € / vnt.
24,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Putų pistoletas Briko, 21 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, apvalus, aliuminis, pilka sp., 200
5,29 € / vnt.
5,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, apvalus, aliuminis, pilka sp., 200
  • Forma: Apvalus
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 200 cm
  • Sienelės storis: 1 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hidroizoliacinė mastika Briko, 1.2 kg
5,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,09 €
6,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,39 €
6,39 € / 1 vnt.
Hidroizoliacinė mastika Briko, 1.2 kg
  • Svoris: 1.2 kg
  • Eksploatavimo temperatūra: 5 - 35 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gipsinis tinko mišinys Briko, remontinis, 25 kg
8,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,09 €
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
10,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gipsinis tinko mišinys Briko, remontinis, 25 kg
  • Mišinio tipas: Remontinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Apdailos darbams, Sienoms ir luboms tinkuoti, Vidaus tinkavimo darbams
  • Prekės svoris su pakuote: 25 kg
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Bituminė mastika Briko, 5 kg, juoda sp.
14,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,19 €
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,90 €
15,90 € / 1 vnt.
Bituminė mastika Briko, 5 kg, juoda sp.
  • Spalva: Juoda sp.
  • Svoris: 5 kg
  • Išeiga: 0,5 - 1,0 kg/m2
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Plėvelė Briko, juoda sp., 60 x 6 m
119,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 72,35 €
155,40 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 149,40 €
60.0 m / 1 vnt.
2,59 € / 1 m
Turime sandėlyje
Plėvelė Briko, juoda sp., 60 x 6 m
  • Ilgis: 60 m
  • Plotis: 6 m
  • Spalva: Juoda sp.
  • Plėvelės rūšis: Statybinė
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko, 300 ml, skaidri sp.
5,59 € / vnt.
5,59 € / 1 vnt.
Hermetikas Briko, 300 ml, skaidri sp.
  • Tūris: 300 ml
  • Spalva: Skaidri sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, balta sp., 1.6 kg
8,49 € / vnt.
1.6 kg / 1 vnt.
5,31 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, balta sp., 1.6 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 1.5 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, stačiakampis, plienas, 200
12,90 € / vnt.
2.0 m / 1 vnt.
6,45 € / 1 m
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, stačiakampis, plienas, 200
  • Forma: Stačiakampis
  • Medžiaga: Plienas
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 200 cm
  • Sienelės storis: 2 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hidroizoliacinė mastika Briko, 5 kg, juoda sp.
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
12,50 € / 1 vnt.
Hidroizoliacinė mastika Briko, 5 kg, juoda sp.
  • Spalva: Juoda sp.
  • Svoris: 5 kg
  • Išeiga: 0,5 - 0,9 kg/m2
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalusis glaistas Briko KR, paruoštas naudoti, balta sp., 18 kg
9,89 € / vnt.
18.0 kg / 1 vnt.
0,55 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Universalusis glaistas Briko KR, paruoštas naudoti, balta sp., 18 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Manžetas Briko, 0.15 m x 150 mm
3,49 € / vnt.
3,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Manžetas Briko, 0.15 m x 150 mm
  • Plotis: 150 mm
  • Ilgis: 0.15 m
  • Spalva: Pilka sp.
  • Medžiaga: Poliesteris
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Skiediklis Briko Bearomatis, 5 l
22,90 € / vnt.
22,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Skiediklis Briko Bearomatis, 5 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas giluminis Briko, balta sp., 5 l
8,29 € / vnt.
5.0 l / 1 vnt.
1,66 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas giluminis Briko, balta sp., 5 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, balta sp., 0.48 kg
4,99 € / vnt.
0.48 kg / 1 vnt.
10,40 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, balta sp., 0.48 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Metalas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 1.5 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistymo kampas Briko, aliuminis, 2600 mm x 24 mm x 24 mm
1,49 € / vnt.
1,49 € / 1 vnt.
Glaistymo kampas Briko, aliuminis, 2600 mm x 24 mm x 24 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2600 mm
  • Plotis: 24 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Heat 300 °C, 300 ml, raudona sp.
6,79 € / vnt.
0.3 l / 1 vnt.
22,63 € / 1 l
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Heat 300 °C, 300 ml, raudona sp.
  • Tūris: 300 ml
  • Spalva: Raudona sp.
  • Darbinė temperatūra: 60 - 300 °C
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, CD, 2.6 m, 60 mm x 27 mm
1,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,49 €
1,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,99 €
1,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, CD, 2.6 m, 60 mm x 27 mm
  • Ilgis: 2.6 m
  • Plotis: 60 mm
  • Aukštis: 27 mm
  • Skardos storis: 0.5 mm
  • Profilio rūšis: CD
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akrilinis hermetikas Briko Acry-Seal, 0.3 l, balta sp.
2,19 € / vnt.
2,19 € / 1 vnt.
Akrilinis hermetikas Briko Acry-Seal, 0.3 l, balta sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Hidroizoliacinis išorinis kampas Briko, 0.135 m x 60 mm
3,49 € / vnt.
3,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hidroizoliacinis išorinis kampas Briko, 0.135 m x 60 mm
  • Plotis: 60 mm
  • Ilgis: 0.135 m
  • Spalva: Pilka sp.
  • Medžiaga: Poliesteris
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tapetų klijai Briko Ready Bond, 10 kg
14,90 € / vnt.
14,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Tapetų klijai Briko Ready Bond, 10 kg
  • Svoris: 10 kg
  • Klijų tipas: Paruošti naudoti
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tapetų klijai Briko Ready Bond, 1 kg
3,59 € / vnt.
3,59 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Tapetų klijai Briko Ready Bond, 1 kg
  • Svoris: 1 kg
  • Klijų tipas: Paruošti naudoti
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, apvalus, aliuminis, 100
2,49 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
2,49 € / 1 m
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, apvalus, aliuminis, 100
  • Forma: Apvalus
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 100 cm
  • Sienelės storis: 1 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kampuotis Briko, 1000 mm x 50 mm x 25 mm
6,49 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
6,49 € / 1 m
Turime sandėlyje
Kampuotis Briko, 1000 mm x 50 mm x 25 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 1000 mm
  • Plotis: 50 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hidroizoliacinė mastika Briko HD, 4 kg
16,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,50 €
19,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,90 €
4.0 kg / 1 vnt.
4,98 € / 1 kg
Hidroizoliacinė mastika Briko HD, 4 kg
  • Svoris: 4 kg
  • Eksploatavimo temperatūra: 5 - 35 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Mišinys Briko ZSZ1/III, remontinis, 3.5 kg
4,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,09 €
5,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,19 €
5,19 € / 1 vnt.
Mišinys Briko ZSZ1/III, remontinis, 3.5 kg
  • Mišinio tipas: Remontinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tinko mišiniams gaminti
  • Prekės svoris su pakuote: 3.5 kg
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai universalūs Briko PVA D3, 0.5 kg, balta sp.
4,79 € / vnt.
0.5 kg / 1 vnt.
9,58 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai universalūs Briko PVA D3, 0.5 kg, balta sp.
  • Klijų tipas: Universalūs
  • Klijų naudojimo sritys: Mediena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
2 4 ... 8
Rodoma: 49 - 96 iš 361