Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 97 - 144 iš 352
Rūšiuoti pagal:
Mišinys Briko ZSZ1/III, remontinis, 10 kg
5,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,89 €
7,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,39 €
7,39 € / 1 vnt.
Mišinys Briko ZSZ1/III, remontinis, 10 kg
  • Mišinio tipas: Remontinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tinko mišiniams gaminti
  • Prekės svoris su pakuote: 10 kg
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Bituminė mastika Briko, 10 kg, juoda sp.
25,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,29 €
27,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,90 €
27,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Bituminė mastika Briko, 10 kg, juoda sp.
  • Spalva: Juoda sp.
  • Svoris: 10 kg
  • Išeiga: 0,5 - 1,0 kg/m2
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai plytelių Briko B4, 25 kg
8,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,29 €
11,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,99 €
11,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Klijai plytelių Briko B4, 25 kg
  • Klijų tipas: Plytelių
  • Klijų naudojimo sritys: Akmuo, Keramika
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, apvalus, aliuminis, pilka sp., 190
4,39 € / vnt.
4,39 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, apvalus, aliuminis, pilka sp., 190
  • Forma: Apvalus
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 190 cm
  • Sienelės storis: 1.5 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akrilinis hermetikas Briko, 0.3 l, pilka sp.
2,19 € / vnt.
2,19 € / 1 vnt.
Akrilinis hermetikas Briko, 0.3 l, pilka sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sausasis mūro mišinys blokelių Briko B-F, 25 kg
4,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,19 €
6,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,29 €
25.0 kg / 1 vnt.
0,25 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Sausasis mūro mišinys blokelių Briko B-F, 25 kg
  • Klijų tipas: Blokelių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko Micro Light, lengvasis smulkiagrūdis, balta sp., 1 l
3,09 € / vnt.
1.0 l / 1 vnt.
3,09 € / 1 l
Turime sandėlyje
Glaistas Briko Micro Light, lengvasis smulkiagrūdis, balta sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Lengvasis smulkiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 1 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, CW, 3 m, 100 mm x 40 mm
3,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,19 €
3,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,99 €
3,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, CW, 3 m, 100 mm x 40 mm
  • Ilgis: 3 m
  • Plotis: 100 mm
  • Aukštis: 40 mm
  • Skardos storis: 0.5 mm
  • Profilio rūšis: CW
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinimo juosta langų sandarinimui/durų plyšiams sandarinti Briko, 2 m x 8 mm
5,69 € / vnt.
5,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sandarinimo juosta langų sandarinimui/durų plyšiams sandarinti Briko, 2 m x 8 mm
  • Juostos paskirtis: Durų plyšiams sandarinti, Langų sandarinimui
  • Ilgis: 2 m
  • Plotis: 8 mm
  • Limpanti: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai universalūs Briko PVA D3, 1 kg, balta sp.
8,39 € / vnt.
1.0 kg / 1 vnt.
8,39 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai universalūs Briko PVA D3, 1 kg, balta sp.
  • Klijų tipas: Universalūs
  • Klijų naudojimo sritys: Mediena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kampuotis Briko, 2000 mm x 50 mm x 25 mm
10,90 € / vnt.
2.0 m / 1 vnt.
5,45 € / 1 m
Turime sandėlyje
Kampuotis Briko, 2000 mm x 50 mm x 25 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2000 mm
  • Plotis: 50 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalusis glaistas Briko KR, paruoštas naudoti, balta sp./pilka sp., 1.5 kg
3,29 € / vnt.
1.5 kg / 1 vnt.
2,19 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Universalusis glaistas Briko KR, paruoštas naudoti, balta sp./pilka sp., 1.5 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp., Pilka sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Putos Briko GG, 750 ml
3,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,59 €
5,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,19 €
0.75 l / 1 vnt.
6,92 € / 1 l
Turime sandėlyje
Putos Briko GG, 750 ml
  • Tūris: 750 ml
  • Šilumos laidumo koeficientas, W/(mk): 0.030
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas paprastasis statybinis Briko Contact Primer, rausva sp., 10 l
23,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,50 €
28,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,50 €
28,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gruntas paprastasis statybinis Briko Contact Primer, rausva sp., 10 l
  • Grunto tipas: Paprastasis statybinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistymo kampas Briko, aliuminis, 2500 mm x 20 mm x 20 mm
1,49 € / vnt.
1,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistymo kampas Briko, aliuminis, 2500 mm x 20 mm x 20 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2500 mm
  • Plotis: 20 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hidroizoliacinė mastika Briko, 10 kg, juoda sp.
18,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,50 €
22,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,50 €
22,50 € / 1 vnt.
Hidroizoliacinė mastika Briko, 10 kg, juoda sp.
  • Spalva: Juoda sp.
  • Svoris: 10 kg
  • Išeiga: 0,5 - 0,9 kg/m2
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akrilinis glaistas įtrūkimams Briko, 0.3 l, balta sp.
4,29 € / vnt.
4,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Akrilinis glaistas įtrūkimams Briko, 0.3 l, balta sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Ne
  • Atsparus pelėsiui: Ne
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas giluminis Briko, balta sp., 1 l
3,29 € / vnt.
1.0 l / 1 vnt.
3,29 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas giluminis Briko, balta sp., 1 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Garų barjerinis popierius Briko, 2400 cm, 125 cm, 30 m²
23,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,50 €
28,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,50 €
1.0 rulonas / 1 vnt.
28,50 € / 1 rulonas
Turime sandėlyje
Garų barjerinis popierius Briko, 2400 cm, 125 cm, 30 m²
  • Plotis: 125 cm
  • Svoris, g/m²: 104
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, pušies sp, 0.48 kg
5,19 € / vnt.
0.48 kg / 1 vnt.
10,81 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, pušies sp, 0.48 kg
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Ruda sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, UW, 3 m, 100 mm x 30 mm
2,42 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,42 €
3,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,09 €
3,09 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, UW, 3 m, 100 mm x 30 mm
  • Ilgis: 3 m
  • Plotis: 100 mm
  • Aukštis: 30 mm
  • Skardos storis: 0.5 mm
  • Profilio rūšis: UW
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, balta sp.
5,19 € / vnt.
5,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, balta sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Ne
  • Atsparus pelėsiui: Ne
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Neutral Silicone, 300 ml, skaidri sp.
6,39 € / vnt.
6,39 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Neutral Silicone, 300 ml, skaidri sp.
  • Tūris: 300 ml
  • Spalva: Skaidri sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, UW, 3 m, 75 mm x 30 mm
2,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,09 €
2,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,69 €
2,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, UW, 3 m, 75 mm x 30 mm
  • Ilgis: 3 m
  • Plotis: 75 mm
  • Aukštis: 30 mm
  • Skardos storis: 0.5 mm
  • Profilio rūšis: UW
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai universalūs Briko PVA D3, 3 kg, balta sp.
17,50 € / vnt.
3.0 kg / 1 vnt.
5,83 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai universalūs Briko PVA D3, 3 kg, balta sp.
  • Klijų tipas: Universalūs
  • Klijų naudojimo sritys: Mediena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, beržo sp., 0.48 l
4,99 € / vnt.
0.48 kg / 1 vnt.
10,40 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, beržo sp., 0.48 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Ruda sp.
  • Galima šlifuoti po: 1.5 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lipni juosta Briko, 2500 cm, Ø 6 cm,
15,90 € / vnt.
1.0 rulonas / 1 vnt.
15,90 € / 1 rulonas
Turime sandėlyje
Lipni juosta Briko, 2500 cm, Ø 6 cm,
  • Plotis: 6 cm
  • Svoris, g/m²: 230
  • Medžiaga: Polietilenas (PE)
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Betonas Briko C25, remontinis, 25 kg
3,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,09 €
3,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,89 €
3,89 € / 1 vnt.
Betonas Briko C25, remontinis, 25 kg
  • Mišinio tipas: Remontinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Betonavimo darbams
  • Prekės svoris su pakuote: 25 kg
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, CW, 2.6 m, 50 mm x 40 mm
1,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,89 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, CW, 2.6 m, 50 mm x 40 mm
  • Ilgis: 2.6 m
  • Plotis: 50 mm
  • Aukštis: 40 mm
  • Skardos storis: 0.5 mm
  • Profilio rūšis: CW
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Roof & Facade, 0.29 l, ruda sp.
7,49 € / vnt.
7,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Roof & Facade, 0.29 l, ruda sp.
  • Tūris: 0.29 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hidroizoliacinė mastika Briko HD, 4 kg
16,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,50 €
19,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,90 €
4.0 kg / 1 vnt.
4,98 € / 1 kg
Hidroizoliacinė mastika Briko HD, 4 kg
  • Svoris: 4 kg
  • Eksploatavimo temperatūra: 5 - 35 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko MR, smulkiagrūdis, balta sp., 5 kg
6,29 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
1,26 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko MR, smulkiagrūdis, balta sp., 5 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Smulkiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai universalūs Briko PVA D2, 1 kg, balta sp.
4,49 € / vnt.
1.0 kg / 1 vnt.
4,49 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai universalūs Briko PVA D2, 1 kg, balta sp.
  • Klijų tipas: Universalūs
  • Klijų naudojimo sritys: Mediena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Mišinys tinko mišiniams gaminti Briko SZM I(0-2), 25 kg
9,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,69 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
12,50 € / 1 vnt.
Mišinys tinko mišiniams gaminti Briko SZM I(0-2), 25 kg
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tinko mišiniams gaminti
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, UW, 3 m, 50 mm x 30 mm
1,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,89 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, UW, 3 m, 50 mm x 30 mm
  • Ilgis: 3 m
  • Plotis: 50 mm
  • Aukštis: 30 mm
  • Skardos storis: 0.5 mm
  • Profilio rūšis: UW
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, ąžuolo sp., 0.48 kg
4,99 € / vnt.
0.48 kg / 1 vnt.
10,40 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, ąžuolo sp., 0.48 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Ruda sp.
  • Galima šlifuoti po: 1.5 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalusis glaistas Briko KR, paruoštas naudoti, balta sp., 5 kg
6,49 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
1,30 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Universalusis glaistas Briko KR, paruoštas naudoti, balta sp., 5 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai apšiltinimo sistemų Briko KL-P, 25 kg
5,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,39 €
6,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,89 €
6,89 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Klijai apšiltinimo sistemų Briko KL-P, 25 kg
  • Klijų tipas: Apšiltinimo sistemų
  • Klijų naudojimo sritys: Polistirenas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas giluminis Briko, balta sp., 1 l
1,29 € / vnt.
1.0 l / 1 vnt.
1,29 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas giluminis Briko, balta sp., 1 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistymo kampas Briko, aliuminis, 3000 mm x 20 mm x 20 mm
1,49 € / vnt.
1,49 € / 1 vnt.
Glaistymo kampas Briko, aliuminis, 3000 mm x 20 mm x 20 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 3000 mm
  • Plotis: 20 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko Structura, stambiagrūdis, balta sp., 1.5 l
3,99 € / vnt.
1.5 kg / 1 vnt.
2,66 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko Structura, stambiagrūdis, balta sp., 1.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Stambiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 1 - 36 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai universalūs Briko PVA, 1 kg, balta sp.
5,59 € / vnt.
1.0 kg / 1 vnt.
5,59 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai universalūs Briko PVA, 1 kg, balta sp.
  • Klijų tipas: Universalūs
  • Klijų naudojimo sritys: Mediena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Betono plastifikatorius Briko Plasticizer for concrete Plastmix 4/108, 5 l
5,69 € / vnt.
5.0 l / 1 vnt.
1,14 € / 1 l
Turime sandėlyje
Betono plastifikatorius Briko Plasticizer for concrete Plastmix 4/108, 5 l
  • Talpa: 5 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinimo juosta langų sandarinimui/durų plyšiams sandarinti Briko, 2 m x 8 mm
5,59 € / vnt.
5,59 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sandarinimo juosta langų sandarinimui/durų plyšiams sandarinti Briko, 2 m x 8 mm
  • Juostos paskirtis: Durų plyšiams sandarinti, Langų sandarinimui
  • Ilgis: 2 m
  • Plotis: 8 mm
  • Limpanti: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, apvalus, aliuminis, 100
2,49 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
2,49 € / 1 m
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, apvalus, aliuminis, 100
  • Forma: Apvalus
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 100 cm
  • Sienelės storis: 1 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, pušies sp, 0.48 kg
4,49 € / vnt.
0.48 kg / 1 vnt.
9,35 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, pušies sp, 0.48 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Ruda sp.
  • Galima šlifuoti po: 1.5 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Roof And Facade, 0.29 l, pilka sp.
7,49 € / vnt.
7,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Roof And Facade, 0.29 l, pilka sp.
  • Tūris: 0.29 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Geotekstilė Briko Geo 90, neaustinė, 2 x 50 m, 80 g/m²
99,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 99,00 €
129,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 129,00 €
100.0 kv. m. / 1 vnt.
1,29 € / 1 kv. m.
Turime sandėlyje
Geotekstilė Briko Geo 90, neaustinė, 2 x 50 m, 80 g/m²
  • Plotis: 2 m
  • Audinio svoris, g/m²: 80
  • Kiekis ritinyje: 100 m²
  • Paskirtis: Gruntui stabilizuoti, atskirti ir filtruoti
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 3 5 ... 8
Rodoma: 97 - 144 iš 352