Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 145 - 192 iš 352
Rūšiuoti pagal:
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, pušies sp, 0.48 kg
4,49 € / vnt.
0.48 kg / 1 vnt.
9,35 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, pušies sp, 0.48 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Ruda sp.
  • Galima šlifuoti po: 1.5 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Roof And Facade, 0.29 l, pilka sp.
7,49 € / vnt.
7,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Roof And Facade, 0.29 l, pilka sp.
  • Tūris: 0.29 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai universalūs Briko PVA, 1 kg, balta sp.
5,59 € / vnt.
1.0 kg / 1 vnt.
5,59 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai universalūs Briko PVA, 1 kg, balta sp.
  • Klijų tipas: Universalūs
  • Klijų naudojimo sritys: Mediena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, stačiakampis, aliuminis, pilka sp., 200 x 2 x 1 cm
5,49 € / vnt.
5,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, stačiakampis, aliuminis, pilka sp., 200 x 2 x 1 cm
  • Forma: Stačiakampis
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 200 cm
  • Sienelės storis: 1.5 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinimo juosta BRIKO, balta, 9 x 7.4 mm x 100 m
59,00 € / pak.
100.0 m / 1 pak.
0,59 € / 1 m
Turime sandėlyje
Sandarinimo juosta BRIKO, balta, 9 x 7.4 mm x 100 m
  • Juostos paskirtis: Durų plyšiams sandarinti, Langų sandarinimui
  • Ilgis: 100 m
  • Plotis: 9 mm
  • Limpanti: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, apvalus, aliuminis, pilka sp., 200 x 1
2,19 € / vnt.
2,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, apvalus, aliuminis, pilka sp., 200 x 1
  • Forma: Apvalus
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 200 cm
  • Sienelės storis: 1 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kampuotis Briko, aliuminis, 2000 mm x 20 mm x 20 mm
5,89 € / vnt.
5,89 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Kampuotis Briko, aliuminis, 2000 mm x 20 mm x 20 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2000 mm
  • Plotis: 20 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aliuminio profilis Briko, 1000 mm x 12 mm x 12 mm
2,29 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
2,29 € / 1 m
Turime sandėlyje
Aliuminio profilis Briko, 1000 mm x 12 mm x 12 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 1000 mm
  • Plotis: 12 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Ekovata Briko Economy, 13.5 kg
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
12,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
12,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Ekovata Briko Economy, 13.5 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko Micro Light, lengvasis smulkiagrūdis, balta sp., 10 l
12,90 € / vnt.
12,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas Briko Micro Light, lengvasis smulkiagrūdis, balta sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Lengvasis smulkiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistymo kampas Briko pusinis, aliuminis, 2600 mm x 23 mm x 12.5 mm
1,89 € / vnt.
1,89 € / 1 vnt.
Glaistymo kampas Briko pusinis, aliuminis, 2600 mm x 23 mm x 12.5 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2600 mm
  • Plotis: 23 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kartoninė betonavimo kolona Briko, 3000 mm x 250 mm
27,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,50 €
33,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,50 €
33,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Kartoninė betonavimo kolona Briko, 3000 mm x 250 mm
  • Medžiaga: Kartonas
  • Padengimas: Nėra
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinimo juosta Briko, aliuminis/guma, 30 cm x 5 cm, juoda sp.
38,90 € / vnt.
5.0 m / 1 vnt.
7,78 € / 1 m
Turime sandėlyje
Sandarinimo juosta Briko, aliuminis/guma, 30 cm x 5 cm, juoda sp.
  • Medžiaga: Aliuminis, Guma
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, balta sp., 0.48 kg
5,19 € / vnt.
0.48 kg / 1 vnt.
10,81 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, balta sp., 0.48 kg
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko Macro Light, lengvasis stambiagrūdis, balta sp., 10 l
12,50 € / vnt.
10.0 l / 1 vnt.
1,25 € / 1 l
Turime sandėlyje
Glaistas Briko Macro Light, lengvasis stambiagrūdis, balta sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Lengvasis stambiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Universalus
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
PVC kampas Briko, aliuminis, 2500 mm x 20 mm
3,89 € / vnt.
3,89 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
PVC kampas Briko, aliuminis, 2500 mm x 20 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2500 mm
  • Plotis: 20 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Neutral Silicone, 300 ml, balta sp.
6,39 € / vnt.
6,39 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Neutral Silicone, 300 ml, balta sp.
  • Tūris: 300 ml
  • Spalva: Balta sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko Micro Light, lengvasis smulkiagrūdis, balta sp., 3 l
5,99 € / vnt.
3.0 l / 1 vnt.
2,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Glaistas Briko Micro Light, lengvasis smulkiagrūdis, balta sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Lengvasis smulkiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 1 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, ąžuolo sp., 0.48 kg
4,99 € / vnt.
0.48 kg / 1 vnt.
10,40 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, ąžuolo sp., 0.48 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Ruda sp.
  • Galima šlifuoti po: 1.5 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Putos Briko Windows&Doors Elastic, 750 ml, 790 g
5,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,29 €
6,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,69 €
6,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Putos Briko Windows&Doors Elastic, 750 ml, 790 g
  • Tūris: 750 ml
  • Šilumos laidumo koeficientas, W/(mk): 35
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai Briko GKL-15, remontinis, 25 kg
7,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,29 €
9,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,19 €
9,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Klijai Briko GKL-15, remontinis, 25 kg
  • Mišinio tipas: Remontinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Gipskartonio plokštėms klijuoti
  • Prekės svoris su pakuote: 25 kg
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, aliuminis, 2000 mm x 20 mm x 20 mm
10,50 € / vnt.
10,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, aliuminis, 2000 mm x 20 mm x 20 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2000 mm
  • Plotis: 20 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tapetų klijai Briko Bordofix, 0.5 kg
8,29 € / vnt.
0.5 kg / 1 vnt.
16,58 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Tapetų klijai Briko Bordofix, 0.5 kg
  • Svoris: 0.5 kg
  • Klijų tipas: Skysti
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai apšiltinimo sistemų Briko Polyfix, 0.75 l
4,58 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,58 €
6,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,79 €
0.75 l / 1 vnt.
9,05 € / 1 l
Turime sandėlyje
Klijai apšiltinimo sistemų Briko Polyfix, 0.75 l
  • Klijų tipas: Apšiltinimo sistemų
  • Klijų naudojimo sritys: Polistirenas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, polivinilchloridas (pvc), 2500 mm x 12.5 mm x 16 mm
2,49 € / vnt.
2,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, polivinilchloridas (pvc), 2500 mm x 12.5 mm x 16 mm
  • Medžiaga: Polivinilchloridas (PVC)
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2500 mm
  • Plotis: 12.5 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai plytelių Briko B3 Plus, 25 kg
6,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,79 €
8,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,49 €
25.0 kg / 1 vnt.
0,34 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai plytelių Briko B3 Plus, 25 kg
  • Klijų tipas: Plytelių
  • Klijų naudojimo sritys: Akmuo, Keramika
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Stiklo pluošto juosta Briko, stiklo pluoštas, 20 m x 48 mm
2,29 € / vnt.
20.0 m / 1 vnt.
0,11 € / 1 m
Turime sandėlyje
Stiklo pluošto juosta Briko, stiklo pluoštas, 20 m x 48 mm
  • Juostos medžiaga: Stiklo pluoštas
  • Ritinio ilgis: 20 m
  • Plotis: 48 mm
  • Naudojimo sąlygos: Vidaus patalpos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, juoda sp.
5,19 € / vnt.
5,19 € / 1 vnt.
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, juoda sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Ne
  • Atsparus pelėsiui: Ne
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Juoda polietileno plėvelė Briko, juoda sp., 120 x 6 m
118,80 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 114,00 €
154,80 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 154,80 €
120.0 m / 1 vnt.
1,29 € / 1 m
Juoda polietileno plėvelė Briko, juoda sp., 120 x 6 m
  • Ilgis: 120 m
  • Plotis: 6 m
  • Spalva: Juoda sp.
  • Plėvelės rūšis: Universali
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, CW, 2.6 m, 75 mm x 40 mm
2,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,29 €
2,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,89 €
2,89 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, CW, 2.6 m, 75 mm x 40 mm
  • Ilgis: 2.6 m
  • Plotis: 75 mm
  • Aukštis: 40 mm
  • Skardos storis: 0.5 mm
  • Profilio rūšis: CW
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Stop Fungi, 0.3 l, balta sp.
4,89 € / vnt.
4,89 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Stop Fungi, 0.3 l, balta sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Juosta Briko, aliuminis, 2000 mm x 40 mm x 3 mm
14,99 € / vnt.
14,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Juosta Briko, aliuminis, 2000 mm x 40 mm x 3 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2000 mm
  • Plotis: 40 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, apvalus, aliuminis, pilka sp., 200
3,19 € / vnt.
3,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, apvalus, aliuminis, pilka sp., 200
  • Forma: Apvalus
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 200 cm
  • Sienelės storis: 1 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko, juoda sp., 0.3 l
3,59 € / vnt.
0.3 l / 1 vnt.
11,97 € / 1 l
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko, juoda sp., 0.3 l
  • Tūris: 0.3 l
  • Stingimo laikas: 5 h
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko Macro Light, lengvasis stambiagrūdis, balta sp., 3 l
5,99 € / vnt.
3.0 l / 1 vnt.
2,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Glaistas Briko Macro Light, lengvasis stambiagrūdis, balta sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Lengvasis stambiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 1 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Mišinys tinko mišiniams gaminti Briko SZM I(0-2), 6 kg
4,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,39 €
5,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,49 €
5,49 € / 1 vnt.
Mišinys tinko mišiniams gaminti Briko SZM I(0-2), 6 kg
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Tinko mišiniams gaminti
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, plastikas, 2400 mm x 10 mm x 10 mm
3,59 € / vnt.
3,59 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, plastikas, 2400 mm x 10 mm x 10 mm
  • Medžiaga: Plastikas
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2400 mm
  • Plotis: 10 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, 2000 mm x 53 mm x 53 mm
4,29 € / vnt.
4,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, 2000 mm x 53 mm x 53 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2000 mm
  • Plotis: 53 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistymo kampas Briko, aliuminis, 2500 mm x 24 mm x 24 mm
1,49 € / vnt.
Min. užsakomas kiekis – 50 vnt.
1,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistymo kampas Briko, aliuminis, 2500 mm x 24 mm x 24 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2500 mm
  • Plotis: 24 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vasarinės sandarinimo putos Briko Straw 300, 300 ml
3,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,59 €
4,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,49 €
4,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Vasarinės sandarinimo putos Briko Straw 300, 300 ml
  • Tūris: 300 ml
  • Šilumos laidumo koeficientas, W/(mk): 0.030
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aliuminio profilis Briko, polivinilchloridas (pvc)/stiklo pluoštas, 3000 mm x 80 mm x 120 mm
0,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 0,95 €
1,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,29 €
1,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aliuminio profilis Briko, polivinilchloridas (pvc)/stiklo pluoštas, 3000 mm x 80 mm x 120 mm
  • Medžiaga: Polivinilchloridas (PVC), Stiklo pluoštas
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 3000 mm
  • Plotis: 80 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinimo juosta BRIKO, ruda, 9 x 5.5 mm x 100 m
59,00 € / pak.
100.0 m / 1 pak.
0,59 € / 1 m
Turime sandėlyje
Sandarinimo juosta BRIKO, ruda, 9 x 5.5 mm x 100 m
  • Juostos paskirtis: Durų plyšiams sandarinti, Langų sandarinimui
  • Ilgis: 100 m
  • Plotis: 9 mm
  • Limpanti: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai lubų dangos Briko Polyfix Ceiling, 1 kg
3,49 € / vnt.
3,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Klijai lubų dangos Briko Polyfix Ceiling, 1 kg
  • Klijų tipas: Lubų dangos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko MR, smulkiagrūdis, balta sp., 18 kg
11,90 € / vnt.
18.0 kg / 1 vnt.
0,66 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko MR, smulkiagrūdis, balta sp., 18 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Smulkiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinimo juosta BRIKO, balta, 15 x 8 mm x 50 m
54,50 € / pak.
50.0 m / 1 pak.
1,09 € / 1 m
Turime sandėlyje
Sandarinimo juosta BRIKO, balta, 15 x 8 mm x 50 m
  • Juostos paskirtis: Durų plyšiams sandarinti, Langų sandarinimui
  • Ilgis: 50 m
  • Plotis: 15 mm
  • Limpanti: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Juoda polietileno plėvelė Briko, juoda sp., 240 x 3 m
159,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 159,00 €
237,60 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 237,60 €
240.0 m / 1 vnt.
0,99 € / 1 m
Turime sandėlyje
Juoda polietileno plėvelė Briko, juoda sp., 240 x 3 m
  • Ilgis: 240 m
  • Plotis: 3 m
  • Spalva: Juoda sp.
  • Plėvelės rūšis: Universali
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Valiklis, poliuretano putoms Briko Pu Foam Cleaner, 0.5 l
4,19 € / vnt.
4,19 € / 1 vnt.
Valiklis, poliuretano putoms Briko Pu Foam Cleaner, 0.5 l
  • Tūris: 0.5 l
  • Svoris: 0.5 kg
  • Priemonė skirta: Poliuretano putoms
  • Su purškikliu: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, ruda sp.
5,19 € / vnt.
5,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, ruda sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Ne
  • Atsparus pelėsiui: Ne
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 ... 2 4 6 ... 8
Rodoma: 145 - 192 iš 352