Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 289 - 336 iš 357
Rūšiuoti pagal:
Profilis Briko, aliuminis, 2000 mm x 12 mm x 12 mm
4,29 € / vnt.
4,29 € / 1 vnt.
Profilis Briko, aliuminis, 2000 mm x 12 mm x 12 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2000 mm
  • Plotis: 12 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, kvadratinis, aliuminis, 100 x 2 x 2 cm
4,79 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
4,79 € / 1 m
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, kvadratinis, aliuminis, 100 x 2 x 2 cm
  • Forma: Kvadratinis
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 100 cm
  • Sienelės storis: 1.5 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, stačiakampis, aliuminis, 100 x 3 x 2 cm
6,99 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
6,99 € / 1 m
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, stačiakampis, aliuminis, 100 x 3 x 2 cm
  • Forma: Stačiakampis
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 100 cm
  • Sienelės storis: 2 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kampuotis Briko, 1000 mm x 30 mm x 30 mm
6,59 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
6,59 € / 1 m
Turime sandėlyje
Kampuotis Briko, 1000 mm x 30 mm x 30 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 1000 mm
  • Plotis: 30 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, skaidri sp.
5,19 € / vnt.
5,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, skaidri sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Ne
  • Atsparus pelėsiui: Ne
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, ąžuolo sp., 0.48 l
5,19 € / vnt.
0.48 kg / 1 vnt.
10,81 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, ąžuolo sp., 0.48 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Ruda sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, pelenų sp., 0.48 kg
5,19 € / vnt.
0.48 kg / 1 vnt.
10,81 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, pelenų sp., 0.48 kg
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai parketo Briko, 5 kg, balta sp.
34,50 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
6,90 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai parketo Briko, 5 kg, balta sp.
  • Klijų tipas: Parketo
  • Klijų naudojimo sritys: Cementas, Mediena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, 3000 mm x 20 mm x 20 mm
2,69 € / vnt.
2,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, 3000 mm x 20 mm x 20 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 3000 mm
  • Plotis: 20 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, 2500 mm x 20 mm x 20 mm
1,89 € / vnt.
1,89 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, 2500 mm x 20 mm x 20 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2500 mm
  • Plotis: 20 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko Macro Light, stambiagrūdis, balta sp., 17 l
17,90 € / vnt.
17,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas Briko Macro Light, stambiagrūdis, balta sp., 17 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Stambiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 1 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, stačiakampis, aliuminis, pilka sp., 200 x 2.5 x 1.5 cm
10,50 € / vnt.
10,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, stačiakampis, aliuminis, pilka sp., 200 x 2.5 x 1.5 cm
  • Forma: Stačiakampis
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 200 cm
  • Sienelės storis: 2 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, stačiakampis, aliuminis, pilka sp., 200 x 3 x 2 cm
10,99 € / vnt.
10,99 € / 1 vnt.
Vamzdis Briko, stačiakampis, aliuminis, pilka sp., 200 x 3 x 2 cm
  • Forma: Stačiakampis
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 200 cm
  • Sienelės storis: 2 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, ąžuolo sp., 1.6 kg
8,49 € / vnt.
1.6 kg / 1 vnt.
5,31 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, ąžuolo sp., 1.6 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Ruda sp.
  • Galima šlifuoti po: 1.5 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, pelenų sp., 0.48 kg
4,99 € / vnt.
0.48 kg / 1 vnt.
10,40 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, pelenų sp., 0.48 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Galima šlifuoti po: 1.5 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinimo juosta BRIKO, balta, 9 x 5.5 mm x 100 m
59,00 € / pak.
100.0 m / 1 pak.
0,59 € / 1 m
Turime sandėlyje
Sandarinimo juosta BRIKO, balta, 9 x 5.5 mm x 100 m
  • Juostos paskirtis: Durų plyšiams sandarinti, Langų sandarinimui
  • Ilgis: 100 m
  • Plotis: 9 mm
  • Limpanti: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Neutral LM, 0.3 l, pilka sp.
7,69 € / vnt.
7,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Neutral LM, 0.3 l, pilka sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko Micro Light, lengvasis smulkiagrūdis, balta sp., 17 l
28,50 € / vnt.
28,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas Briko Micro Light, lengvasis smulkiagrūdis, balta sp., 17 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Lengvasis smulkiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 1 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kampuotis Briko, aliuminis, 2000 mm x 15 mm x 10 mm
3,59 € / vnt.
3,59 € / 1 vnt.
Kampuotis Briko, aliuminis, 2000 mm x 15 mm x 10 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2000 mm
  • Plotis: 15 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kampuotis Briko, 1000 mm x 20 mm x 15 mm
2,69 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
2,69 € / 1 m
Turime sandėlyje
Kampuotis Briko, 1000 mm x 20 mm x 15 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 1000 mm
  • Plotis: 20 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kampuotis Briko, 1000 mm x 25 mm x 25 mm
4,19 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
4,19 € / 1 m
Turime sandėlyje
Kampuotis Briko, 1000 mm x 25 mm x 25 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 1000 mm
  • Plotis: 25 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai universalūs Briko PVA D1, 10 kg, balta sp.
44,50 € / vnt.
10.0 kg / 1 vnt.
4,45 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai universalūs Briko PVA D1, 10 kg, balta sp.
  • Klijų tipas: Universalūs
  • Klijų naudojimo sritys: Mediena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, 2000 mm x 23 mm x 23 mm
1,89 € / vnt.
1,89 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, 2000 mm x 23 mm x 23 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2000 mm
  • Plotis: 23 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas paprastasis statybinis Briko Betonprime, rausva sp.
3,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,79 €
4,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,79 €
1.5 kg / 1 vnt.
3,19 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Gruntas paprastasis statybinis Briko Betonprime, rausva sp.
  • Grunto tipas: Paprastasis statybinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai lubų dangos Briko Polyfix Ceiling, 6 kg
17,50 € / vnt.
17,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Klijai lubų dangos Briko Polyfix Ceiling, 6 kg
  • Klijų tipas: Lubų dangos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kampuotis Briko, 1000 mm x 40 mm x 20 mm
7,09 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
7,09 € / 1 m
Turime sandėlyje
Kampuotis Briko, 1000 mm x 40 mm x 20 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 1000 mm
  • Plotis: 40 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, pelenų sp., 1.6 kg
8,49 € / vnt.
1.6 kg / 1 vnt.
5,31 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, pelenų sp., 1.6 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Galima šlifuoti po: 1.5 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai kamštinės dangos Briko Cork Basic, 5 kg
30,50 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
6,10 € / 1 kg
Klijai kamštinės dangos Briko Cork Basic, 5 kg
  • Klijų tipas: Kamštinės dangos
  • Klijų naudojimo sritys: Kamštinė medžiaga
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Strypas Briko, 125 mm x 4 mm
16,00 € / pak.
100.0 vnt. / 1 pak.
0,16 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Strypas Briko, 125 mm x 4 mm
  • Medžiaga: Metalas
  • Paskirtis: Gipskartonio plokščių luboms tvirtinti
  • Ilgis: 125 mm
  • Plotis: 4 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kampuotis Briko, 1000 mm x 15 mm x 10 mm
2,19 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
2,19 € / 1 m
Kampuotis Briko, 1000 mm x 15 mm x 10 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 1000 mm
  • Plotis: 15 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Betono plastifikatorius Briko Plastified concrete supplement Plastmix, 10 l
10,90 € / vnt.
10.0 l / 1 vnt.
1,09 € / 1 l
Turime sandėlyje
Betono plastifikatorius Briko Plastified concrete supplement Plastmix, 10 l
  • Talpa: 10 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aliuminio profilis, 135° kampas, 3000 mm x 0.2 mm x 0.2 mm
124,50 € / pak.
50.0 vnt. / 1 pak.
2,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aliuminio profilis, 135° kampas, 3000 mm x 0.2 mm x 0.2 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 3000 mm
  • Plotis: 0.2 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko pusinis, 3000 mm x 49 mm x 2 mm
164,50 € / pak.
50.0 vnt. / 1 pak.
3,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko pusinis, 3000 mm x 49 mm x 2 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 3000 mm
  • Plotis: 49 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Difuzinė plėvelė Briko, 5000 cm, 150 cm, 75 m²
42,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 42,50 €
59,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 59,50 €
50.0 m / 1 vnt.
1,19 € / 1 m
Turime sandėlyje
Difuzinė plėvelė Briko, 5000 cm, 150 cm, 75 m²
  • Plotis: 150 cm
  • Svoris, g/m²: 95
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Geotekstilė Briko Protex LC200, neaustinė, 2 x 50 m, 200 g/m²

Išparduota

Geotekstilė Briko Protex LC200, neaustinė, 2 x 50 m, 200 g/m²
  • Plotis: 2 m
  • Audinio svoris, g/m²: 200
  • Kiekis ritinyje: 100 m²
  • Paskirtis: Gruntui stabilizuoti, atskirti ir filtruoti
Sandarinimo juosta BRIKO, ruda, 9 x 7 mm x 100 m

Išparduota

Sandarinimo juosta BRIKO, ruda, 9 x 7 mm x 100 m
  • Juostos paskirtis: Durų plyšiams sandarinti, Langų sandarinimui
  • Ilgis: 100 m
  • Plotis: 9 mm
  • Limpanti: Taip
Universalusis glaistas Briko KR, purškimui / volavimui, balta sp., 28 kg

Išparduota

Universalusis glaistas Briko KR, purškimui / volavimui, balta sp., 28 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Purškimui / volavimui
  • Glaistomi paviršiai: Universalus
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pilkas cementas Briko, 42.5 R, 25 kg

Išparduota

Pilkas cementas Briko, 42.5 R, 25 kg
  • Cemento rūšis: CEM II
  • Kiekis pakuotėje, kg: 25
  • Cemento stiprumo klasė: 42.5 R
  • Spalva: Pilka sp.
Glaistas Briko Micro Light Roll & Spray, purškimui / volavimui, balta sp., 17 l

Išparduota

Glaistas Briko Micro Light Roll & Spray, purškimui / volavimui, balta sp., 17 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Purškimui / volavimui
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Betonas Briko C25, remontinis, 25 kg

Išparduota

Betonas Briko C25, remontinis, 25 kg
  • Mišinio tipas: Remontinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Betonavimo darbams
  • Prekės svoris su pakuote: 25 kg
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Glaistas Briko MR, smulkiagrūdis, balta sp., 28 kg

Išparduota

Glaistas Briko MR, smulkiagrūdis, balta sp., 28 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Smulkiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Hidroizoliacinė mastika Briko, 10 kg, juoda sp.

Išparduota

Hidroizoliacinė mastika Briko, 10 kg, juoda sp.
  • Spalva: Juoda sp.
  • Svoris: 10 kg
  • Išeiga: ~1,5 kg/m2/1 mm (hidroizoliavimo darbai); 1,2 - 2,0 kg (EPS, XPS plokščių tvirtinimas)
1 ... 5 7
Rodoma: 289 - 336 iš 357