Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 241 - 288 iš 353
Rūšiuoti pagal:
Glaistas Briko Wood Glaze, paruoštas naudoti, ąžuolo sp., 0.48 l
5,39 € / vnt.
0.48 kg / 1 vnt.
11,23 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko Wood Glaze, paruoštas naudoti, ąžuolo sp., 0.48 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Ruda sp.
  • Galima šlifuoti po: 1.5 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vasarinės sandarinimo putos Briko Straw 500, 500 ml
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
6,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,29 €
6,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Vasarinės sandarinimo putos Briko Straw 500, 500 ml
  • Tūris: 500 ml
  • Šilumos laidumo koeficientas, W/(mk): 0.030
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, apvalus, aliuminis, 100
2,39 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
2,39 € / 1 m
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, apvalus, aliuminis, 100
  • Forma: Apvalus
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 100 cm
  • Sienelės storis: 1 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kampuotis Briko, aliuminis, 2000 mm x 20 mm x 15 mm
4,59 € / vnt.
2.0 m / 1 vnt.
2,30 € / 1 m
Kampuotis Briko, aliuminis, 2000 mm x 20 mm x 15 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2000 mm
  • Plotis: 20 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, stačiakampis, aliuminis, 100 x 2 x 1 cm
3,79 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
3,79 € / 1 m
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, stačiakampis, aliuminis, 100 x 2 x 1 cm
  • Forma: Stačiakampis
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 100 cm
  • Sienelės storis: 1.5 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, kvadratinis, aliuminis, pilka sp., 200 x 2 x 2 cm
7,49 € / vnt.
7,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, kvadratinis, aliuminis, pilka sp., 200 x 2 x 2 cm
  • Forma: Kvadratinis
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 200 cm
  • Sienelės storis: 1.5 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, aliuminis, 2000 mm x 15 mm x 15 mm
5,99 € / vnt.
5,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, aliuminis, 2000 mm x 15 mm x 15 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2000 mm
  • Plotis: 15 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai grindų dangos Briko Cover-Lim, 3 kg, balta sp.
13,50 € / vnt.
3.0 kg / 1 vnt.
4,50 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai grindų dangos Briko Cover-Lim, 3 kg, balta sp.
  • Klijų tipas: Grindų dangos
  • Klijų naudojimo sritys: Mediena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Betono plastifikatorius Briko Plasticizer for concrete floor, 1 l
1,69 € / vnt.
1.0 l / 1 vnt.
1,69 € / 1 l
Turime sandėlyje
Betono plastifikatorius Briko Plasticizer for concrete floor, 1 l
  • Talpa: 1 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aliuminio profilis Briko, 1000 mm x 15 mm x 15 mm
2,69 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
2,69 € / 1 m
Turime sandėlyje
Aliuminio profilis Briko, 1000 mm x 15 mm x 15 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 1000 mm
  • Plotis: 15 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, stačiakampis, aliuminis, 100 x 4 x 2 cm
6,79 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
6,79 € / 1 m
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, stačiakampis, aliuminis, 100 x 4 x 2 cm
  • Forma: Stačiakampis
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 100 cm
  • Sienelės storis: 2 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Paklotas Briko, 12500 cm x 120 cm x 0.2 cm
208,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 208,50 €
283,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 283,50 €
150.0 kv. m. / 1 vnt.
1,89 € / 1 kv. m.
Turime sandėlyje
Paklotas Briko, 12500 cm x 120 cm x 0.2 cm
  • Medžiaga: Putų polietilenas
  • Ilgis: 12500 cm
  • Plotis: 120 cm
  • Storis: 0.2 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, ąžuolo sp., 0.48 kg
5,19 € / vnt.
0.48 kg / 1 vnt.
10,81 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, ąžuolo sp., 0.48 kg
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Ruda sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai universalūs Briko PVA D1, 0.5 kg, balta sp.
3,99 € / vnt.
0.5 kg / 1 vnt.
7,98 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai universalūs Briko PVA D1, 0.5 kg, balta sp.
  • Klijų tipas: Universalūs
  • Klijų naudojimo sritys: Mediena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, 2600 mm x 35 mm x 34 mm
1,79 € / vnt.
1,79 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, 2600 mm x 35 mm x 34 mm
  • Padengimas: Cinkuota
  • Ilgis: 2600 mm
  • Plotis: 35 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aliuminio profilis Briko, 2500 mm x 20 mm x 10 mm
1,79 € / vnt.
1,79 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aliuminio profilis Briko, 2500 mm x 20 mm x 10 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2500 mm
  • Plotis: 20 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Manžetas Briko, 0.25 m x 250 mm
6,79 € / vnt.
6,79 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Manžetas Briko, 0.25 m x 250 mm
  • Plotis: 250 mm
  • Ilgis: 0.25 m
  • Spalva: Pilka sp.
  • Medžiaga: Poliesteris
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Juosta Briko, 1000 mm x 30 mm x 3 mm
4,49 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
4,49 € / 1 m
Turime sandėlyje
Juosta Briko, 1000 mm x 30 mm x 3 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 1000 mm
  • Plotis: 30 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, kvadratinis, aliuminis, pilka sp., 200 x 1.5 x 1.5 cm
4,89 € / vnt.
4,89 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, kvadratinis, aliuminis, pilka sp., 200 x 1.5 x 1.5 cm
  • Forma: Kvadratinis
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 200 cm
  • Sienelės storis: 1 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, kvadratinis, aliuminis, 100 x 3 x 3 cm
10,99 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
10,99 € / 1 m
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, kvadratinis, aliuminis, 100 x 3 x 3 cm
  • Forma: Kvadratinis
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 100 cm
  • Sienelės storis: 2 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kampuotis Briko, 1000 mm x 20 mm x 20 mm
3,39 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
3,39 € / 1 m
Turime sandėlyje
Kampuotis Briko, 1000 mm x 20 mm x 20 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 1000 mm
  • Plotis: 20 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko MR, smulkiagrūdis, balta sp., 1.5 kg
3,29 € / vnt.
1.5 kg / 1 vnt.
2,19 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko MR, smulkiagrūdis, balta sp., 1.5 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Smulkiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, pušies sp, 0.48 kg
5,19 € / vnt.
0.48 kg / 1 vnt.
10,81 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, pušies sp, 0.48 kg
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Ruda sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai parketo Briko, 1 kg, balta sp.
7,09 € / vnt.
1.0 kg / 1 vnt.
7,09 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai parketo Briko, 1 kg, balta sp.
  • Klijų tipas: Parketo
  • Klijų naudojimo sritys: Mediena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinimo juosta BRIKO, balta, 9 x 4 mm x 150 m
88,50 € / pak.
150.0 m / 1 pak.
0,59 € / 1 m
Turime sandėlyje
Sandarinimo juosta BRIKO, balta, 9 x 4 mm x 150 m
  • Juostos paskirtis: Durų plyšiams sandarinti, Langų sandarinimui
  • Ilgis: 150 m
  • Plotis: 9 mm
  • Limpanti: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, 2000 mm x 260 mm x 25 mm
0,65 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 0,65 €
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
4,99 € / 1 vnt.
Profilis Briko, 2000 mm x 260 mm x 25 mm
  • Padengimas: PVC
  • Ilgis: 2000 mm
  • Plotis: 260 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Stiklo pluošto juosta Briko, stiklo pluoštas, 90 m x 48 mm
4,39 € / vnt.
1.0 rulonas / 1 vnt.
4,39 € / 1 rulonas
Turime sandėlyje
Stiklo pluošto juosta Briko, stiklo pluoštas, 90 m x 48 mm
  • Juostos medžiaga: Stiklo pluoštas
  • Ritinio ilgis: 90 m
  • Plotis: 48 mm
  • Naudojimo sąlygos: Vidaus patalpos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Stiklo pluošto juosta Briko, stiklo pluoštas, 180 m x 48 mm
9,29 € / vnt.
1.0 rulonas / 1 vnt.
9,29 € / 1 rulonas
Turime sandėlyje
Stiklo pluošto juosta Briko, stiklo pluoštas, 180 m x 48 mm
  • Juostos medžiaga: Stiklo pluoštas
  • Ritinio ilgis: 180 m
  • Plotis: 48 mm
  • Naudojimo sąlygos: Vidaus patalpos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas paprastasis statybinis Briko Betonprime, rausva sp., 7 kg
17,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,90 €
21,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,50 €
7.0 kg / 1 vnt.
3,07 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Gruntas paprastasis statybinis Briko Betonprime, rausva sp., 7 kg
  • Grunto tipas: Paprastasis statybinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aliuminio profilis Briko, 1000 mm x 20 mm x 20 mm
4,39 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
4,39 € / 1 m
Turime sandėlyje
Aliuminio profilis Briko, 1000 mm x 20 mm x 20 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 1000 mm
  • Plotis: 20 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Juosta Briko, 1000 mm x 40 mm x 3 mm
6,99 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
6,99 € / 1 m
Juosta Briko, 1000 mm x 40 mm x 3 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 1000 mm
  • Plotis: 40 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Juosta Briko, 1000 mm x 25 mm x 3 mm
3,49 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
3,49 € / 1 m
Turime sandėlyje
Juosta Briko, 1000 mm x 25 mm x 3 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 1000 mm
  • Plotis: 25 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, beržo sp., 0.48 l
5,39 € / vnt.
0.48 kg / 1 vnt.
11,23 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, beržo sp., 0.48 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Ruda sp.
  • Galima šlifuoti po: 1.5 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai universalūs Briko PVA, 3 kg, balta sp.
16,50 € / vnt.
3.0 kg / 1 vnt.
5,50 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai universalūs Briko PVA, 3 kg, balta sp.
  • Klijų tipas: Universalūs
  • Klijų naudojimo sritys: Mediena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lipni juosta Briko, 2500 cm, Ø 5 cm
12,90 € / vnt.
1.0 rulonas / 1 vnt.
12,90 € / 1 rulonas
Turime sandėlyje
Lipni juosta Briko, 2500 cm, Ø 5 cm
  • Plotis: 5 cm
  • Svoris, g/m²: 210
  • Medžiaga: Polietilenas (PE)
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Juosta Briko, aliuminis, 2000 mm x 20 mm x 3 mm
4,59 € / vnt.
4,59 € / 1 vnt.
Juosta Briko, aliuminis, 2000 mm x 20 mm x 3 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2000 mm
  • Plotis: 20 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kampuotis Briko, 1000 mm x 15 mm x 15 mm
2,09 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
2,09 € / 1 m
Turime sandėlyje
Kampuotis Briko, 1000 mm x 15 mm x 15 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 1000 mm
  • Plotis: 15 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, kvadratinis, aliuminis, pilka sp., 200 x 2.5 x 2.5 cm
10,99 € / vnt.
10,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, kvadratinis, aliuminis, pilka sp., 200 x 2.5 x 2.5 cm
  • Forma: Kvadratinis
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 200 cm
  • Sienelės storis: 2 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinimo juosta BRIKO, balta, 9 x 7 mm x 100 m
75,00 € / pak.
100.0 m / 1 pak.
0,75 € / 1 m
Turime sandėlyje
Sandarinimo juosta BRIKO, balta, 9 x 7 mm x 100 m
  • Juostos paskirtis: Durų plyšiams sandarinti, Langų sandarinimui
  • Ilgis: 100 m
  • Plotis: 9 mm
  • Limpanti: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, CW, 4 m, 75 mm x 40 mm
3,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,59 €
4,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,49 €
4,49 € / 1 vnt.
Profilis Briko, CW, 4 m, 75 mm x 40 mm
  • Ilgis: 4 m
  • Plotis: 75 mm
  • Aukštis: 40 mm
  • Skardos storis: 0.5 mm
  • Profilio rūšis: CW
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Strypas Briko, 375 mm x 4 mm
31,00 € / pak.
100.0 vnt. / 1 pak.
0,31 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Strypas Briko, 375 mm x 4 mm
  • Medžiaga: Metalas
  • Paskirtis: Gipskartonio plokščių luboms tvirtinti
  • Ilgis: 375 mm
  • Plotis: 4 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Juosta Briko, aliuminis, 2000 mm x 30 mm x 3 mm
7,49 € / vnt.
7,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Juosta Briko, aliuminis, 2000 mm x 30 mm x 3 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2000 mm
  • Plotis: 30 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, aliuminis, 2000 mm x 12 mm x 12 mm
4,29 € / vnt.
4,29 € / 1 vnt.
Profilis Briko, aliuminis, 2000 mm x 12 mm x 12 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2000 mm
  • Plotis: 12 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, kvadratinis, aliuminis, pilka sp., 200 x 1.2 x 1.2 cm
3,49 € / vnt.
3,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, kvadratinis, aliuminis, pilka sp., 200 x 1.2 x 1.2 cm
  • Forma: Kvadratinis
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 200 cm
  • Sienelės storis: 1 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, kvadratinis, aliuminis, 100 x 2 x 2 cm
4,79 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
4,79 € / 1 m
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, kvadratinis, aliuminis, 100 x 2 x 2 cm
  • Forma: Kvadratinis
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 100 cm
  • Sienelės storis: 1.5 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, stačiakampis, aliuminis, 100 x 3 x 2 cm
6,99 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
6,99 € / 1 m
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, stačiakampis, aliuminis, 100 x 3 x 2 cm
  • Forma: Stačiakampis
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 100 cm
  • Sienelės storis: 2 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, stačiakampis, aliuminis, pilka sp., 200 x 3 x 2 cm
10,99 € / vnt.
10,99 € / 1 vnt.
Vamzdis Briko, stačiakampis, aliuminis, pilka sp., 200 x 3 x 2 cm
  • Forma: Stačiakampis
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 200 cm
  • Sienelės storis: 2 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kampuotis Briko, 1000 mm x 30 mm x 30 mm
6,59 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
6,59 € / 1 m
Turime sandėlyje
Kampuotis Briko, 1000 mm x 30 mm x 30 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 1000 mm
  • Plotis: 30 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 ... 4 6 8
Rodoma: 241 - 288 iš 353