Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 193 - 240 iš 353
Rūšiuoti pagal:
Hermetikas Briko Stop Fungi, 0.3 l, skaidri sp.
5,99 € / vnt.
5,99 € / 1 vnt.
Hermetikas Briko Stop Fungi, 0.3 l, skaidri sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Briko, matinis, balta sp.
26,50 € / vnt.
26,50 € / 1 vnt.
Emaliniai dažai, universalūs Briko, matinis, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Juosta Briko, aliuminis, 2000 mm x 25 mm x 3 mm
5,69 € / vnt.
5,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Juosta Briko, aliuminis, 2000 mm x 25 mm x 3 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2000 mm
  • Plotis: 25 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, stačiakampis, aliuminis, 100 x 2.5 x 1.5 cm
5,89 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
5,89 € / 1 m
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, stačiakampis, aliuminis, 100 x 2.5 x 1.5 cm
  • Forma: Stačiakampis
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nerūdijantis
  • Ilgis: 100 cm
  • Sienelės storis: 2 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko Macro Light, lengvasis stambiagrūdis, balta sp., 1 l
3,09 € / vnt.
1.0 l / 1 vnt.
3,09 € / 1 l
Turime sandėlyje
Glaistas Briko Macro Light, lengvasis stambiagrūdis, balta sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Lengvasis stambiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 1 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai grindų dangos Briko Cover - Lim, 1 kg, balta sp.
6,39 € / vnt.
1.0 kg / 1 vnt.
6,39 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai grindų dangos Briko Cover - Lim, 1 kg, balta sp.
  • Klijų tipas: Grindų dangos
  • Klijų naudojimo sritys: Mediena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lipni juosta Briko, 250 cm, Ø 5 cm, 1.25 m²
16,95 € / vnt.
1.0 rulonas / 1 vnt.
16,95 € / 1 rulonas
Turime sandėlyje
Lipni juosta Briko, 250 cm, Ø 5 cm, 1.25 m²
  • Plotis: 5 cm
  • Svoris, g/m²: 230
  • Medžiaga: Polietilenas (PE)
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Juoda polietileno plėvelė Briko, juoda sp., 80 x 6 m
167,20 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 167,20 €
215,20 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 215,20 €
80.0 m / 1 vnt.
2,69 € / 1 m
Turime sandėlyje
Juoda polietileno plėvelė Briko, juoda sp., 80 x 6 m
  • Ilgis: 80 m
  • Plotis: 6 m
  • Spalva: Juoda sp.
  • Plėvelės rūšis: Statybinė
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gipsinis tinko mišinys Briko MT-8, mašininis, 25 kg
6,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,49 €
8,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,19 €
8,19 € / 1 vnt.
Gipsinis tinko mišinys Briko MT-8, mašininis, 25 kg
  • Mišinio tipas: Mašininis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Apdailos darbams
  • Prekės svoris su pakuote: 25 kg
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, pušies sp, 1.6 kg
8,49 € / vnt.
1.6 kg / 1 vnt.
5,31 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, pušies sp, 1.6 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Ruda sp.
  • Galima šlifuoti po: 1.5 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Betono plastifikatorius Briko Plasticizer for concrete supplement, 1 l
1,29 € / vnt.
1.0 l / 1 vnt.
1,29 € / 1 l
Turime sandėlyje
Betono plastifikatorius Briko Plasticizer for concrete supplement, 1 l
  • Talpa: 1 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, kvadratinis, aliuminis, pilka sp., 200 x 3 x 3 cm
13,90 € / vnt.
13,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, kvadratinis, aliuminis, pilka sp., 200 x 3 x 3 cm
  • Forma: Kvadratinis
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 200 cm
  • Sienelės storis: 2 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinimo juosta BRIKO, ruda, 9 x 7.5 mm x 100 m
69,00 € / pak.
100.0 m / 1 pak.
0,69 € / 1 m
Turime sandėlyje
Sandarinimo juosta BRIKO, ruda, 9 x 7.5 mm x 100 m
  • Juostos paskirtis: Durų plyšiams sandarinti, Langų sandarinimui
  • Ilgis: 100 m
  • Plotis: 9 mm
  • Limpanti: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, CW, 2.6 m, 100 mm x 40 mm
2,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,39 €
2,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,99 €
2,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, CW, 2.6 m, 100 mm x 40 mm
  • Ilgis: 2.6 m
  • Plotis: 100 mm
  • Aukštis: 40 mm
  • Skardos storis: 0.5 mm
  • Profilio rūšis: CW
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, apvalus, aliuminis, 100 x 2
6,39 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
6,39 € / 1 m
Vamzdis Briko, apvalus, aliuminis, 100 x 2
  • Forma: Apvalus
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 100 cm
  • Sienelės storis: 1 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vasarinės sandarinimo putos Briko Maxi Gun Foam, 870 ml
6,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,49 €
9,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,19 €
0.87 l / 1 vnt.
10,56 € / 1 l
Turime sandėlyje
Vasarinės sandarinimo putos Briko Maxi Gun Foam, 870 ml
  • Tūris: 870 ml
  • Šilumos laidumo koeficientas, W/(mk): 0.040
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Manžetas Briko, 0.12 m x 120 mm
2,89 € / vnt.
2,89 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Manžetas Briko, 0.12 m x 120 mm
  • Plotis: 120 mm
  • Ilgis: 0.12 m
  • Spalva: Pilka sp.
  • Medžiaga: Poliesteris
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Betono plastifikatorius Briko Plasticizer for concrete Floorplast 4-108, 5 l
7,59 € / vnt.
5.0 l / 1 vnt.
1,52 € / 1 l
Turime sandėlyje
Betono plastifikatorius Briko Plasticizer for concrete Floorplast 4-108, 5 l
  • Talpa: 5 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, stambiagrūdis, balta sp./pilka sp., 5 kg
12,64 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
2,53 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, stambiagrūdis, balta sp./pilka sp., 5 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Glaisto tipas: Stambiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp., Pilka sp.
  • Galima šlifuoti po: 1.5 - 20 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai kamštinės dangos Briko Cork Basic, 1 kg
9,49 € / vnt.
1.0 kg / 1 vnt.
9,49 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai kamštinės dangos Briko Cork Basic, 1 kg
  • Klijų tipas: Kamštinės dangos
  • Klijų naudojimo sritys: Kamštinė medžiaga
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistymo kampas Briko, aliuminis, 2500 mm x 23 mm x 12.5 mm
1,79 € / vnt.
1,79 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistymo kampas Briko, aliuminis, 2500 mm x 23 mm x 12.5 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2500 mm
  • Plotis: 23 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, kvadratinis, aliuminis, 100 x 1.2 x 1.2 cm
2,19 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
2,19 € / 1 m
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, kvadratinis, aliuminis, 100 x 1.2 x 1.2 cm
  • Forma: Kvadratinis
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 100 cm
  • Sienelės storis: 1 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas paprastasis statybinis Briko Contact Primer, rausva sp., 5 l
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
16,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,50 €
16,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gruntas paprastasis statybinis Briko Contact Primer, rausva sp., 5 l
  • Grunto tipas: Paprastasis statybinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aliuminio profilis Briko, 2500 mm x 35 mm x 34 mm
1,79 € / vnt.
1,79 € / 1 vnt.
Aliuminio profilis Briko, 2500 mm x 35 mm x 34 mm
  • Padengimas: Cinkuota
  • Ilgis: 2500 mm
  • Plotis: 35 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, polivinilchloridas (pvc), 2000 mm x 260 mm x 25 mm
13,90 € / vnt.
13,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, polivinilchloridas (pvc), 2000 mm x 260 mm x 25 mm
  • Medžiaga: Polivinilchloridas (PVC)
  • Padengimas: PVC
  • Ilgis: 2000 mm
  • Plotis: 260 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Juosta Briko, 1000 mm x 20 mm x 3 mm
2,39 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
2,39 € / 1 m
Turime sandėlyje
Juosta Briko, 1000 mm x 20 mm x 3 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 1000 mm
  • Plotis: 20 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, kvadratinis, aliuminis, 100 x 2.5 x 2.5 cm
6,99 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
6,99 € / 1 m
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, kvadratinis, aliuminis, 100 x 2.5 x 2.5 cm
  • Forma: Kvadratinis
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 100 cm
  • Sienelės storis: 2 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Juoda polietileno plėvelė Briko, juoda sp., 160 x 3 m
72,56 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 72,56 €
238,40 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 238,40 €
160.0 m / 1 vnt.
1,49 € / 1 m
Juoda polietileno plėvelė Briko, juoda sp., 160 x 3 m
  • Ilgis: 160 m
  • Plotis: 3 m
  • Spalva: Juoda sp.
  • Plėvelės rūšis: Statybinė
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Skiediklis Briko Bearomatis, 0.5 l
4,79 € / vnt.
4,79 € / 1 vnt.
Skiediklis Briko Bearomatis, 0.5 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, CW, 4 m, 100 mm x 40 mm
3,93 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,93 €
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
4,99 € / 1 vnt.
Profilis Briko, CW, 4 m, 100 mm x 40 mm
  • Ilgis: 4 m
  • Plotis: 100 mm
  • Aukštis: 40 mm
  • Skardos storis: 0.5 mm
  • Profilio rūšis: CW
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Vamzdis Briko, apvalus, aliuminis, 100 x 1.5
2,89 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
2,89 € / 1 m
Turime sandėlyje
Vamzdis Briko, apvalus, aliuminis, 100 x 1.5
  • Forma: Apvalus
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 100 cm
  • Sienelės storis: 1.5 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kampuotis Briko, aliuminis, 2000 mm x 40 mm x 20 mm
8,29 € / vnt.
8,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Kampuotis Briko, aliuminis, 2000 mm x 40 mm x 20 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2000 mm
  • Plotis: 40 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistymo kampas Briko, plienas, 2500 mm x 23 mm x 23 mm
1,79 € / vnt.
2.5 m / 1 vnt.
0,72 € / 1 m
Turime sandėlyje
Glaistymo kampas Briko, plienas, 2500 mm x 23 mm x 23 mm
  • Medžiaga: Plienas
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2500 mm
  • Plotis: 23 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Glass House, 0.3 l, skaidri sp.
5,79 € / vnt.
5,79 € / 1 vnt.
Hermetikas Briko Glass House, 0.3 l, skaidri sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kampuotis Briko, aliuminis, 2000 mm x 15 mm x 15 mm
3,79 € / vnt.
3,79 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Kampuotis Briko, aliuminis, 2000 mm x 15 mm x 15 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2000 mm
  • Plotis: 15 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Juosta Briko, aliuminis, 2000 mm x 15 mm x 3 mm
3,49 € / vnt.
3,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Juosta Briko, aliuminis, 2000 mm x 15 mm x 3 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2000 mm
  • Plotis: 15 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai parketo Briko, 10 kg, balta sp.
51,90 € / vnt.
10.0 kg / 1 vnt.
5,19 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai parketo Briko, 10 kg, balta sp.
  • Klijų tipas: Parketo
  • Klijų naudojimo sritys: Cementas, Mediena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Skiediklis Briko Bearomatis, 1 l
5,29 € / vnt.
5,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Skiediklis Briko Bearomatis, 1 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Juosta Briko, 1000 mm x 15 mm x 3 mm
2,09 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
2,09 € / 1 m
Turime sandėlyje
Juosta Briko, 1000 mm x 15 mm x 3 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 1000 mm
  • Plotis: 15 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, aliuminis, 2000 mm x 25 mm x 15 mm
6,49 € / vnt.
6,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, aliuminis, 2000 mm x 25 mm x 15 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2000 mm
  • Plotis: 25 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai grindų dangos Briko Cover-Lim, 4.5 kg, balta sp.
19,50 € / vnt.
4.5 kg / 1 vnt.
4,33 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Klijai grindų dangos Briko Cover-Lim, 4.5 kg, balta sp.
  • Klijų tipas: Grindų dangos
  • Klijų naudojimo sritys: Mediena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistymo kampas Briko, aliuminis, 2750 mm x 20 mm x 20 mm
1,39 € / vnt.
1,39 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistymo kampas Briko, aliuminis, 2750 mm x 20 mm x 20 mm
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2750 mm
  • Plotis: 20 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Profilis Briko, polivinilchloridas (pvc), 2500 mm x 10 mm x 10 mm
2,69 € / vnt.
2,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Profilis Briko, polivinilchloridas (pvc), 2500 mm x 10 mm x 10 mm
  • Medžiaga: Polivinilchloridas (PVC)
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 2500 mm
  • Plotis: 10 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aliuminio profilis Briko, 1000 mm x 25 mm x 15 mm
4,29 € / vnt.
1.0 m / 1 vnt.
4,29 € / 1 m
Turime sandėlyje
Aliuminio profilis Briko, 1000 mm x 25 mm x 15 mm
  • Padengimas: Nėra
  • Ilgis: 1000 mm
  • Plotis: 25 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko Structura, stambiagrūdis, balta sp., 5 kg
12,50 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
2,50 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko Structura, stambiagrūdis, balta sp., 5 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Stambiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 1 - 36 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, raudonmedžio sp., 0.48 kg
5,39 € / vnt.
0.48 kg / 1 vnt.
11,23 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, raudonmedžio sp., 0.48 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Ruda sp.
  • Galima šlifuoti po: 1.5 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko Wood Glaze, paruoštas naudoti, ąžuolo sp., 0.48 l
5,39 € / vnt.
0.48 kg / 1 vnt.
11,23 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko Wood Glaze, paruoštas naudoti, ąžuolo sp., 0.48 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Ruda sp.
  • Galima šlifuoti po: 1.5 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vasarinės sandarinimo putos Briko Straw 500, 500 ml
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
6,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,29 €
6,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Vasarinės sandarinimo putos Briko Straw 500, 500 ml
  • Tūris: 500 ml
  • Šilumos laidumo koeficientas, W/(mk): 0.030
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 ... 3 5 7 ... 8
Rodoma: 193 - 240 iš 353