Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Dydis
Vienetai pakuotėje
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 49 - 96 iš 518
Rūšiuoti pagal:
Grindų valymo skystis Osmo 8026, medinėms grindims, 0.5 l
22,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,49 €
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
Grindų valymo skystis Osmo 8026, medinėms grindims, 0.5 l
  • Tūris: 0.5 l
  • Grindų valiklis skirtas: Medinėms grindims
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Parketo dažymo rinkinys Osmo 14000230, 250 mm
55,90 € / vnt.
Parketo dažymo rinkinys Osmo 14000230, 250 mm
  • Ilgis: 250 mm
  • Medžiaga: Mikropluoštas, Plastikas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Volelių komplektas Osmo 14000182, mikropluoštas, 100 mm, 2 vnt.
9,89 € / vnt.
Volelių komplektas Osmo 14000182, mikropluoštas, 100 mm, 2 vnt.
  • Ilgis: 100 mm
  • Paskirtis: Dažymo darbams
  • Volelio medžiaga: Mikropluoštas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Osmo Wood protector, skaidri sp., 0.75 l
47,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,90 €
55,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 55,90 €
Medienos impregnantas Osmo Wood protector, skaidri sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3590, juoda sp., 0.125 l
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
38,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,90 €
Medienos aliejus Osmo 3590, juoda sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Terasų aliejus Osmo 010 Thermowood, ruda sp., 0.125 l
27,59 € / vnt.
Terasų aliejus Osmo 010 Thermowood, ruda sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3188, sniego balta, 0,375 l
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,90 €
52,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,90 €
0.375 LTR / 1 vnt.
141,07 € / 1 LTR
Medienos aliejus su vašku OSMO 3188, sniego balta, 0,375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos priežiūros pasta Osmo Polyx-oil Care and Repair, medžiui, 0.075 kg
25,59 € / vnt.
Medienos priežiūros pasta Osmo Polyx-oil Care and Repair, medžiui, 0.075 kg
  • Svoris: 0.075 kg
  • Grindų valiklis skirtas: Medžiui
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Šepetys Osmo, 150 mm, medienos paviršiams
27,59 € / vnt.
Šepetys Osmo, 150 mm, medienos paviršiams
  • Plotis: 150 mm
  • Rankena: Plastikinė
  • Teptuko paskirtis: Medienos paviršiams
  • Vienetai pakuotėje: 1
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Osmo Polyx, 10 l
539,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 539,00 €
639,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 639,00 €
Smart 3 Leasing
Medienos aliejus Osmo Polyx, 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis medienos beicas Osmo One Coat Only HS Plus 9221, pušies sp, 0.125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
Aliejinis medienos beicas Osmo One Coat Only HS Plus 9221, pušies sp, 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis medienos beicas Osmo Woodstain 732, ąžuolo sp./šviesus ąžuolas sp., 0.125 l
25,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,19 €
28,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,69 €
Aliejinis medienos beicas Osmo Woodstain 732, ąžuolo sp./šviesus ąžuolas sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis medienos beicas Osmo Woodstain 727, tamsiai ruda sp./palisandro sp., 0.125 l
25,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,19 €
28,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,69 €
Aliejinis medienos beicas Osmo Woodstain 727, tamsiai ruda sp./palisandro sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Alyva Osmo 3098, skaidri sp., 1 l
69,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,90 €
81,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 81,90 €
Alyva Osmo 3098, skaidri sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Original 3065, skaidrus pusiau matinis, 10 l
539,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 539,00 €
639,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 639,00 €
10.0 LTR / 1 vnt.
63,90 € / 1 LTR
Smart 3 Leasing
Medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Original 3065, skaidrus pusiau matinis, 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Alyvos užnešimo aplikatorius OSMO, 95 x 155 mm
13,69 € / vnt.
Alyvos užnešimo aplikatorius OSMO, 95 x 155 mm
  • Svoris: 100 g
  • Spalva: Balta sp., Žalia sp.
  • Medžiaga: Mikropluoštas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aliejinis medienos beicas Osmo Oil Stain, jatoba (3516) sp., 0.5 l
63,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
73,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 73,90 €
0.5 LTR / 1 vnt.
147,80 € / 1 LTR
Aliejinis medienos beicas Osmo Oil Stain, jatoba (3516) sp., 0.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3111, baltas, 0,375 l
43,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
49,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,90 €
0.375 LTR / 1 vnt.
133,07 € / 1 LTR
Medienos aliejus su vašku OSMO 3111, baltas, 0,375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3032, skaidri sp., 2.5 l
176,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 176,90 €
205,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 205,90 €
205,90 € / 1 vnt.
Medienos aliejus Osmo 3032, skaidri sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Priežiūros rinkinys Osmo Top Oil Surface Kit, skaidri sp., 1 l
62,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 62,90 €
73,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 73,90 €
Priežiūros rinkinys Osmo Top Oil Surface Kit, skaidri sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo UV Protection Oil 420, skaidri sp., 0.75 l
49,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,90 €
56,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 56,90 €
Medienos aliejus Osmo UV Protection Oil 420, skaidri sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis medienos beicas Osmo Woodstain 900, balta sp., 10 l
469,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 469,00 €
559,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 559,00 €
Smart 3 Leasing
Aliejinis medienos beicas Osmo Woodstain 900, balta sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis vaškas baldams Osmo TopOil 3039, grafito sp., 0.125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
Aliejinis vaškas baldams Osmo TopOil 3039, grafito sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Grafito sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3188, sniegas sp., 0.125 l
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
38,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,90 €
Medienos vaškas Osmo 3188, sniegas sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3161, juodmedis, 2,5 l
167,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 167,90 €
194,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 194,90 €
Medienos aliejus su vašku OSMO 3161, juodmedis, 2,5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejus terasoms OSMO 019, pilkas, 0.75 l
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,90 €
52,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,90 €
0.75 LTR / 1 vnt.
70,53 € / 1 LTR
Aliejus terasoms OSMO 019, pilkas, 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis medienos beicas Osmo Oil Stain, konjako sp., 0.5 l
63,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
73,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 73,90 €
0.5 LTR / 1 vnt.
147,80 € / 1 LTR
Aliejinis medienos beicas Osmo Oil Stain, konjako sp., 0.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Original 3065, skaidrus p. matinis, 2.5 l
176,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 176,90 €
205,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 205,90 €
2.5 LTR / 1 vnt.
82,36 € / 1 LTR
Medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Original 3065, skaidrus p. matinis, 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3166, riešutmedis, 0,375 l
43,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
49,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,90 €
0.375 LTR / 1 vnt.
133,07 € / 1 LTR
Medienos aliejus su vašku OSMO 3166, riešutmedis, 0,375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3164, ąžuolas, 0,375 l
43,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
49,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,90 €
0.375 LTR / 1 vnt.
133,07 € / 1 LTR
Medienos aliejus su vašku OSMO 3164, ąžuolas, 0,375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3166, riešutmedis, 0,75 l
60,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 60,90 €
69,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,90 €
0.75 LTR / 1 vnt.
93,20 € / 1 LTR
Medienos aliejus su vašku OSMO 3166, riešutmedis, 0,75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejus terasoms OSMO 016, tamsus bangkirai, 2.5 l
121,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 121,90 €
141,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 141,90 €
2.5 LTR / 1 vnt.
56,76 € / 1 LTR
Aliejus terasoms OSMO 016, tamsus bangkirai, 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Lakas, blizgus Osmo Concrete 610, 2.5 l, Skaidri sp.
138,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 138,90 €
160,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 160,90 €
Lakas, blizgus Osmo Concrete 610, 2.5 l, Skaidri sp.
  • Tūris: 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skiediklis: Neskiedžiama
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medinių fasadų dažai Osmo Country Colour 2506, royal blue sp., 0.125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
Medinių fasadų dažai Osmo Country Colour 2506, royal blue sp., 0.125 l
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Dažų spalva: Melsva sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 10 - 12 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Dažai Osmo Country Colour 2716, antracito pilka sp., 2.5 l
161,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 161,90 €
188,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 188,90 €
Dažai Osmo Country Colour 2716, antracito pilka sp., 2.5 l
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 12 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Dažai Osmo Country Colour 2607, tamsiai ruda sp., 2.5 l
161,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 161,90 €
188,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 188,90 €
Dažai Osmo Country Colour 2607, tamsiai ruda sp., 2.5 l
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 12 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Grindų valymo rinkinys Osmo Wood Reviver Power Gel, medžiui, 5 l
126,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 126,90 €
149,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 149,90 €
Grindų valymo rinkinys Osmo Wood Reviver Power Gel, medžiui, 5 l
  • Tūris: 5 l
  • Grindų valiklis skirtas: Medžiui
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Osmo 009, maumedžio sp., 2.5 l
121,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 121,90 €
141,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 141,90 €
2.5 LTR / 1 vnt.
56,76 € / 1 LTR
Terasų aliejus Osmo 009, maumedžio sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Terasų aliejavimo rinkinys Osmo Oil Finish Set, 220 mm x 200 mm
42,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 42,90 €
49,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,90 €
Terasų aliejavimo rinkinys Osmo Oil Finish Set, 220 mm x 200 mm
  • Ilgis: 220 mm
  • Plotis: 200 mm
  • Medžiaga: Plastikas, Tekstilė
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Volelis Osmo 14000173, mikropluoštas, 250 mm
23,49 € / vnt.
Volelis Osmo 14000173, mikropluoštas, 250 mm
  • Ilgis: 250 mm
  • Paskirtis: Dažymo darbams
  • Volelio medžiaga: Mikropluoštas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos vaškas Osmo 5735, skaidri sp., 0.375 l
44,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,90 €
50,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 50,90 €
0.375 LTR / 1 vnt.
135,73 € / 1 LTR
Medienos vaškas Osmo 5735, skaidri sp., 0.375 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis medienos beicas Osmo UV Protection Oil 425, ąžuolo sp., 2.5 l
142,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 142,90 €
166,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 166,90 €
Aliejinis medienos beicas Osmo UV Protection Oil 425, ąžuolo sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo Polyx®-Oil 3332, 0.75 l
65,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 65,90 €
75,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 75,90 €
Medienos aliejus Osmo Polyx®-Oil 3332, 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo Polyx®-Oil 3072, gintaro sp./šviesiai ruda sp., 2.5 l
179,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 179,90 €
209,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 209,90 €
Medienos aliejus Osmo Polyx®-Oil 3072, gintaro sp./šviesiai ruda sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis medienos beicas Osmo One Coat Only HS Plus 9261, riešuto sp., 2.5 l
170,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 170,90 €
198,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 198,90 €
Aliejinis medienos beicas Osmo One Coat Only HS Plus 9261, riešuto sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis medienos beicas Osmo Woodstain 712, juodmedis sp., 0.75 l
56,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 56,90 €
64,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 64,90 €
Aliejinis medienos beicas Osmo Woodstain 712, juodmedis sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis medienos beicas Osmo Woodstain 700, pušies sp, 10 l
469,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 469,00 €
559,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 559,00 €
Smart 3 Leasing
Aliejinis medienos beicas Osmo Woodstain 700, pušies sp, 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis medienos beicas Osmo Woodstain 700, pušies sp, 0.125 l
25,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,19 €
28,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,69 €
Aliejinis medienos beicas Osmo Woodstain 700, pušies sp, 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
2 4 ... 11
Rodoma: 49 - 96 iš 518