Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Dydis
Vienetai pakuotėje
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 97 - 144 iš 517
Rūšiuoti pagal:
Medienos vaškas Osmo 3123, pušies sp, 2.5 l
167,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 167,90 €
194,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 194,90 €
Medienos vaškas Osmo 3123, pušies sp, 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3136, beržo/skaidri sp., 0.125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
Medienos vaškas Osmo 3136, beržo/skaidri sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Terasų aliejus Osmo 010 Thermowood, ruda sp., 0.125 l
27,59 € / vnt.
Terasų aliejus Osmo 010 Thermowood, ruda sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo Wood Wax Finish 3103, ąžuolo sp./skaidri sp./šviesus ąžuolas sp., 0.375 l
43,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
49,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,90 €
0.375 LTR / 1 vnt.
133,07 € / 1 LTR
Medienos vaškas Osmo Wood Wax Finish 3103, ąžuolo sp./skaidri sp./šviesus ąžuolas sp., 0.375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Ruda sp., Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Grindų vaškas Osmo, medinėms grindims, 0.5 l
34,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,90 €
40,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 40,90 €
0.5 LTR / 1 vnt.
81,80 € / 1 LTR
Grindų vaškas Osmo, medinėms grindims, 0.5 l
  • Tūris: 0.5 l
  • Grindų valiklis skirtas: Medinėms grindims
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus su vašku OSMO 3119, pilkas, 0,375 l
43,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
49,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,90 €
0.375 LTR / 1 vnt.
133,07 € / 1 LTR
Medienos aliejus su vašku OSMO 3119, pilkas, 0,375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3161, juodmedis, 0,375 l
43,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
49,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,90 €
0.375 LTR / 1 vnt.
133,07 € / 1 LTR
Medienos aliejus su vašku OSMO 3161, juodmedis, 0,375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo Wood Wax Finish, pušies sp, 0.375 l
43,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
49,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,90 €
0.375 LTR / 1 vnt.
133,07 € / 1 LTR
Medienos aliejus Osmo Wood Wax Finish, pušies sp, 0.375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3111, baltas, 0,375 l
43,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
49,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,90 €
0.375 LTR / 1 vnt.
133,07 € / 1 LTR
Medienos aliejus su vašku OSMO 3111, baltas, 0,375 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.375
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis beicas OSMO 3590, juoda, 0.5 l
63,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
73,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 73,90 €
0.5 LTR / 1 vnt.
147,80 € / 1 LTR
Aliejinis beicas OSMO 3590, juoda, 0.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.5
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejus terasoms OSMO 016, tamsus bangkirai, 2.5 l
121,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 121,90 €
141,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 141,90 €
2.5 LTR / 1 vnt.
56,76 € / 1 LTR
Aliejus terasoms OSMO 016, tamsus bangkirai, 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Lakas, blizgus Osmo Concrete 610, 2.5 l, Skaidri sp.
138,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 138,90 €
160,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 160,90 €
Lakas, blizgus Osmo Concrete 610, 2.5 l, Skaidri sp.
  • Tūris: 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skiediklis: Neskiedžiama
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medinių fasadų dažai Osmo Country Colour 2402, fir green sp., 0.75 l
58,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 58,90 €
67,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 67,90 €
Medinių fasadų dažai Osmo Country Colour 2402, fir green sp., 0.75 l
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Dažų spalva: Žalia sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 10 - 12 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medinių fasadų dažai Osmo Country Colour 2716, antracito pilka sp., 0.75 l
58,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 58,90 €
67,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 67,90 €
Medinių fasadų dažai Osmo Country Colour 2716, antracito pilka sp., 0.75 l
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Dažų spalva: Antracito sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 10 - 12 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Dažai Osmo Country Colour 2506, royal blue sp., 2.5 l
161,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 161,90 €
188,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 188,90 €
Dažai Osmo Country Colour 2506, royal blue sp., 2.5 l
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Dažų spalva: Melsva sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 10 - 12 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Dažai Osmo Country Colour 2708, pebble grey sp., 2.5 l
161,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 161,90 €
188,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 188,90 €
Dažai Osmo Country Colour 2708, pebble grey sp., 2.5 l
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 10 - 12 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Dažai Osmo Country Colour 2606, medium brown, 2.5 l
161,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 161,90 €
188,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 188,90 €
Dažai Osmo Country Colour 2606, medium brown, 2.5 l
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 10 - 12 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Grindų valymo skystis Osmo WPC & BPC, medinėms grindims, 1 l
37,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,90 €
43,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
1.0 LTR / 1 vnt.
43,90 € / 1 LTR
Grindų valymo skystis Osmo WPC & BPC, medinėms grindims, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Grindų valiklis skirtas: Medinėms grindims
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų valymo rinkinys Osmo Wood Reviver Power Gel, medžiui, 5 l
126,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 126,90 €
149,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 149,90 €
Grindų valymo rinkinys Osmo Wood Reviver Power Gel, medžiui, 5 l
  • Tūris: 5 l
  • Grindų valiklis skirtas: Medžiui
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų ploviklis Osmo Intensive Cleaner, medinėms grindims, 5 l
123,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 123,90 €
146,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 146,90 €
5.0 LTR / 1 vnt.
29,38 € / 1 LTR
Grindų ploviklis Osmo Intensive Cleaner, medinėms grindims, 5 l
  • Tūris: 5 l
  • Grindų valiklis skirtas: Medinėms grindims
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Šluostė, universali Osmo, balta sp., audinys, 10 vnt.
10,97 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,97 €
15,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,29 €
Šluostė, universali Osmo, balta sp., audinys, 10 vnt.
  • Spalva: Balta sp.
  • Medžiaga: Audinys
  • Šluostės paskirtis: Universali
  • Vienetai pakuotėje: 10
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Osmo 009, maumedžio sp., 2.5 l
121,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 121,90 €
141,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 141,90 €
2.5 LTR / 1 vnt.
56,76 € / 1 LTR
Terasų aliejus Osmo 009, maumedžio sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Teptukas Osmo Flachenstreicher, plokščias, 100 mm, medienos paviršiams
24,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,49 €
28,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,29 €
Teptukas Osmo Flachenstreicher, plokščias, 100 mm, medienos paviršiams
  • Plotis: 100 mm
  • Šeriai: Sintetiniai
  • Rankena: Medinė
  • Teptuko paskirtis: Medienos paviršiams
  • Vienetai pakuotėje: 1
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aliejinis medienos beicas Osmo UV Protection Oil 425, ąžuolo sp., 0.75 l
51,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 51,90 €
59,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 59,90 €
Aliejinis medienos beicas Osmo UV Protection Oil 425, ąžuolo sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 620, 0.75 l
49,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,90 €
56,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 56,90 €
Medienos aliejus Osmo 620, 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis medienos beicas Osmo One Coat Only HS Plus 9241, ąžuolo sp., 2.5 l
170,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 170,90 €
198,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 198,90 €
Aliejinis medienos beicas Osmo One Coat Only HS Plus 9241, ąžuolo sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis medienos beicas Osmo One Coat Only HS Plus 9206, ąžuolo sp./šviesus ąžuolas sp., 0.125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
Aliejinis medienos beicas Osmo One Coat Only HS Plus 9206, ąžuolo sp./šviesus ąžuolas sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis medienos beicas Osmo Woodstain 707, riešuto sp., 0.125 l
25,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,19 €
28,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,69 €
Aliejinis medienos beicas Osmo Woodstain 707, riešuto sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis medienos beicas Osmo Woodstain 701, skaidri sp., 0.75 l
56,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 56,90 €
64,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 64,90 €
Aliejinis medienos beicas Osmo Woodstain 701, skaidri sp., 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis medienos beicas Osmo Woodstain 701, skaidri sp., 0.125 l
25,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,19 €
28,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,69 €
Aliejinis medienos beicas Osmo Woodstain 701, skaidri sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3564, tamsiai ruda sp., 1 l
102,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 102,90 €
119,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 119,90 €
Medienos aliejus Osmo 3564, tamsiai ruda sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3514, grafito sp./tamsiai pilka sp., 1 l
102,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 102,90 €
119,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 119,90 €
Medienos aliejus Osmo 3514, grafito sp./tamsiai pilka sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo 3501, balta sp., 2.5 l
212,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 212,90 €
250,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 250,90 €
Medienos aliejus Osmo 3501, balta sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Alyva Osmo 3098, skaidri sp., 2.5 l
156,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 156,90 €
181,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 181,90 €
Alyva Osmo 3098, skaidri sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3111, balta sp., 0.125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
Medienos vaškas Osmo 3111, balta sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo 3164, ąžuolo sp., 0.125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
Medienos vaškas Osmo 3164, ąžuolo sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo Polyx®-Oil 3075, juoda sp., 0.125 l
27,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,99 €
31,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,90 €
0.125 LTR / 1 vnt.
255,20 € / 1 LTR
Medienos aliejus Osmo Polyx®-Oil 3075, juoda sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Juoda sp., Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo Polyx®-Oil 3071, medaus sp., 0.125 l
27,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,99 €
31,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,90 €
0.125 LTR / 1 vnt.
255,20 € / 1 LTR
Medienos aliejus Osmo Polyx®-Oil 3071, medaus sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos vaškas Osmo Wood Wax Finish 3119, šilko pilka sp., 0.125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
0.125 LTR / 1 vnt.
242,32 € / 1 LTR
Medienos vaškas Osmo Wood Wax Finish 3119, šilko pilka sp., 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Pilka sp., Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis beicas OSMO 3514, grafito, 0.5 l
63,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
73,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 73,90 €
0.5 LTR / 1 vnt.
147,80 € / 1 LTR
Aliejinis beicas OSMO 3514, grafito, 0.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.5
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3111, baltas, 2,5 l
167,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 167,90 €
194,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 194,90 €
2.5 LTR / 1 vnt.
77,96 € / 1 LTR
Medienos aliejus su vašku OSMO 3111, baltas, 2,5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Original 3065, p. matinis, 0,75 l
63,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
73,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 73,90 €
73,90 € / 1 vnt.
Medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Original 3065, p. matinis, 0,75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Tonuotas aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Tints 3073, žemės, 0.75 l
59,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 59,90 €
69,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,90 €
69,90 € / 1 vnt.
Tonuotas aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Tints 3073, žemės, 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Oranžinė sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejus terasoms OSMO 021, brandintas ąžuolas, 2.5 l
121,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 121,90 €
141,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 141,90 €
2.5 LTR / 1 vnt.
56,76 € / 1 LTR
Aliejus terasoms OSMO 021, brandintas ąžuolas, 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Tonuotas aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Tints 3040, baltas, 0.75 l
59,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 59,90 €
69,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,90 €
69,90 € / 1 vnt.
Tonuotas aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Tints 3040, baltas, 0.75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus su vašku OSMO 3186, baltas, 0,75 l
65,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 65,90 €
75,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 75,90 €
75,90 € / 1 vnt.
Medienos aliejus su vašku OSMO 3186, baltas, 0,75 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.75
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos aliejus Osmo Country, medium brown, 0.125 l
26,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,59 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,29 €
Medienos aliejus Osmo Country, medium brown, 0.125 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.125
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Aliejinis medienos beicas Osmo Woodstain 731, pušies sp/oregonos pušies sp., 10 l
469,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 469,00 €
559,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 559,00 €
Smart 3 Leasing
Aliejinis medienos beicas Osmo Woodstain 731, pušies sp/oregonos pušies sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
1 3 5 ... 11
Rodoma: 97 - 144 iš 517