Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Suderinami gamintojai
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 97 - 144 iš 426
Rūšiuoti pagal:
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, šviesiai geltona sp.
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
0.7 kg / 1 vnt.
15,00 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, šviesiai geltona sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Geltona sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, tamsiai ruda sp., 0.9 l
9,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,09 €
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
0.9 l / 1 vnt.
12,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, tamsiai ruda sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, šviesiai ruda sp., 0.9 l
9,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,09 €
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
0.9 l / 1 vnt.
12,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, šviesiai ruda sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Alkydamel, blizgus, 0.9 kg, šokolado sp.
5,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
10,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Naujiena
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Alkydamel, blizgus, 0.9 kg, šokolado sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis
  • Dažų spalva: Šokolado sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Alkydamel, blizgus, 0.9 kg, tamsiai pilka sp.
6,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,99 €
8,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,79 €
8,79 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Naujiena
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Alkydamel, blizgus, 0.9 kg, tamsiai pilka sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor Beton, raudonai ruda sp., 0.9 l
12,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,95 €
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,90 €
15,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor Beton, raudonai ruda sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 7 - 9 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Acryl Facade, balta sp., 10 l
66,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,99 €
76,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 59,90 €
10.0 l / 1 vnt.
7,70 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Acryl Facade, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Pentacolor Ultra 10, balta sp., 1 l
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
1.0 l / 1 vnt.
10,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Pentacolor Ultra 10, balta sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, šokolado sp., 1 l
7,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,79 €
9,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,79 €
1.0 l / 1 vnt.
9,79 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, šokolado sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor, pilka sp., 0.9 l
10,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,99 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
0.9 l / 1 vnt.
15,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor, pilka sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Chrome effect, paprastieji, aukso - chromo sp., 0.4 l
6,29 € / vnt.
6,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Chrome effect, paprastieji, aukso - chromo sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Paprastieji
  • Dažų spalva: Aukso sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Visiškai išdžiūsta po: 4 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor, šviesiai ruda sp., 0.9 l
10,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,09 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
0.9 l / 1 vnt.
15,00 € / 1 l
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor, šviesiai ruda sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Šviesiai ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Anti Rust Hammered, blizgus, 0.75 l, raudona sp.
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
13,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,90 €
13,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Anti Rust Hammered, blizgus, 0.75 l, raudona sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Raudona sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Anti Rust Hammered, blizgus, 0.75 l, ruda sp.
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
14,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Anti Rust Hammered, blizgus, 0.75 l, ruda sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, juoda sp., 0.9 l
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,99 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
0.9 l / 1 vnt.
16,11 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, juoda sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, baldams Pentacolor Furniture, pusiau matinis, 0.9 l, balta sp.
8,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,99 €
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
11,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, baldams Pentacolor Furniture, pusiau matinis, 0.9 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, geltona sp., 0.4 l
6,79 € / vnt.
6,79 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, geltona sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Paprastieji
  • Dažų spalva: Geltona sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntiniai dažai Pentacolor Ultra Primer, balta sp., 3 l
19,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,50 €
23,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,50 €
3.0 l / 1 vnt.
7,83 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntiniai dažai Pentacolor Ultra Primer, balta sp., 3 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 12 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor, raudonai ruda sp., 0.9 l
10,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,09 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
0.9 l / 1 vnt.
15,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor, raudonai ruda sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Anti Rust Hammered, blizgus, 0.75 l, mėlyna sp.
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
13,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,90 €
13,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Anti Rust Hammered, blizgus, 0.75 l, mėlyna sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Mėlyna sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, šviesiai ruda sp./oregon sp., 2.7 l
20,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,90 €
25,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,50 €
2.7 l / 1 vnt.
9,44 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, šviesiai ruda sp./oregon sp., 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Aliuminium, blizgus, 0.9 l, sidabro sp.
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,89 €
16,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
0.9 l / 1 vnt.
18,33 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Aliuminium, blizgus, 0.9 l, sidabro sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Sidabro sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lazūra Pentacolor Ultra Lasur, raudonmedžio sp., 3 l
15,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,99 €
23,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,99 €
3.0 l / 1 vnt.
8,00 € / 1 l
Lazūra Pentacolor Ultra Lasur, raudonmedžio sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 3
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, pilka sp., 2.7 l
21,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,50 €
31,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,90 €
2.7 l / 1 vnt.
11,81 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, pilka sp., 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Pentacolor Glamour, balta sp., 5 l
32,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 32,99 €
47,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,90 €
5.0 l / 1 vnt.
9,58 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Pentacolor Glamour, balta sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, balta blizgi (ral 9010) sp., 0.4 l
7,69 € / vnt.
7,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, balta blizgi (ral 9010) sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Paprastieji
  • Dažų spalva: Blizgi balta sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Pentacolor Professional Matt, balta sp., 10 l
49,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,99 €
62,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 62,90 €
10.0 l / 1 vnt.
6,29 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Pentacolor Professional Matt, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Metallic effect, dekoratyviniai, juoda sp., 0.4 l
8,99 € / vnt.
8,99 € / 1 vnt.
Aerozoliniai dažai Pentacolor Metallic effect, dekoratyviniai, juoda sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Dekoratyviniai
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Pentacolor PentaPro Wall 7, balta sp., 5 l
39,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,99 €
47,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,99 €
5.0 l / 1 vnt.
9,60 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Pentacolor PentaPro Wall 7, balta sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai faktūriniai dažai Pentacolor Decor, balta sp., 1 l
7,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,29 €
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
1.0 l / 1 vnt.
11,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai faktūriniai dažai Pentacolor Decor, balta sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, tamsiai žalia sp., 0.4 l
5,49 € / vnt.
5,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, tamsiai žalia sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Paprastieji
  • Dažų spalva: Tamsiai žalia sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Pentacolor Acryl 3, balta sp., 3 l
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,25 €
12,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
3.0 l / 1 vnt.
4,30 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Pentacolor Acryl 3, balta sp., 3 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Alkydamel, blizgus, 2.8 kg, balta sp.
15,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,99 €
26,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,50 €
26,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Naujiena
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Alkydamel, blizgus, 2.8 kg, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, žalia sp., 1 l
7,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,79 €
9,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,79 €
1.0 l / 1 vnt.
9,79 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, žalia sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Žalia sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai faktūriniai dažai Pentacolor Decor, balta sp., 5 l
29,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,89 €
43,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
5.0 l / 1 vnt.
8,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai faktūriniai dažai Pentacolor Decor, balta sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Alkydamel, blizgus, 0.9 kg, šviesiai pilka sp.
6,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,39 €
7,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,99 €
7,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Naujiena
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Alkydamel, blizgus, 0.9 kg, šviesiai pilka sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis
  • Dažų spalva: Šviesiai pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor Beton, geltonai ruda sp., 2.7 l
27,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,50 €
33,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,50 €
33,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor Beton, geltonai ruda sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 7 - 9 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Pentacolor PentaPro Wall 7, balta sp., 10 l
62,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 62,99 €
86,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 86,90 €
10.0 l / 1 vnt.
8,69 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Pentacolor PentaPro Wall 7, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau matinis Pentacolor Aqua Lack, 2.7 l
27,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,25 €
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,50 €
2.7 l / 1 vnt.
12,56 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas, pusiau matinis Pentacolor Aqua Lack, 2.7 l
  • Tūris: 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, skaidri sp., 0.9 l
6,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,69 €
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
0.9 l / 1 vnt.
9,32 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, skaidri sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Smooth Effect, dekoratyviniai, juoda sp., 0.4 l
11,90 € / vnt.
11,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Smooth Effect, dekoratyviniai, juoda sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Dekoratyviniai
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, pilka (ral 7001) sp., 0.4 l
7,69 € / vnt.
7,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, pilka (ral 7001) sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Paprastieji
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, pilka sp., 1 l
7,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,79 €
9,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,79 €
1.0 l / 1 vnt.
9,79 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, pilka sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, vyšnios sp., 1 l
7,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,79 €
9,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,79 €
1.0 l / 1 vnt.
9,79 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, vyšnios sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Raudona sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Pentacolor Ultra 7, balta sp., 1 l
6,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,69 €
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
1.0 l / 1 vnt.
8,39 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Pentacolor Ultra 7, balta sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, ruda sp., 4.5 l
45,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,50 €
49,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,50 €
4.0 l / 1 vnt.
12,38 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, ruda sp., 4.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 4.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau matinis Pentacolor Parquet, 2.7 l
32,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 32,90 €
39,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,50 €
2.7 l / 1 vnt.
14,63 € / 1 l
Lakas, pusiau matinis Pentacolor Parquet, 2.7 l
  • Tūris: 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, blizgus Pentacolor Parquet, 0.9 l
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
0.9 l / 1 vnt.
16,11 € / 1 l
Lakas, blizgus Pentacolor Parquet, 0.9 l
  • Tūris: 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skiediklis: Vanduo
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 3 5 ... 9
Rodoma: 97 - 144 iš 426