Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Suderinami gamintojai
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 49 - 96 iš 426
Rūšiuoti pagal:
Lakas, pusiau matinis Pentacolor Aqua Lack, 0.9 l
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,29 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
0.9 l / 1 vnt.
16,11 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas, pusiau matinis Pentacolor Aqua Lack, 0.9 l
  • Tūris: 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Alkydamel, blizgus, 0.9 kg, balta sp.
5,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
10,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Naujiena
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Alkydamel, blizgus, 0.9 kg, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor High temperature, karščiui atsparūs, antracito sp., 0.4 l
8,29 € / vnt.
8,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor High temperature, karščiui atsparūs, antracito sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Karščiui atsparūs
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Visiškai išdžiūsta po: 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Cokoliniai dažai Pentacolor Sokkel, balta sp., 3 l
20,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,90 €
25,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,50 €
3.0 l / 1 vnt.
8,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Cokoliniai dažai Pentacolor Sokkel, balta sp., 3 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, šokolado sp.
17,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,90 €
21,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,50 €
0.9 l / 1 vnt.
23,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, šokolado sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, balta sp., 5 l
29,15 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,15 €
34,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,99 €
5.0 l / 1 vnt.
7,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, balta sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai faktūriniai dažai Pentacolor Decor, balta sp., 10 l
42,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 42,19 €
62,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 62,99 €
10.0 l / 1 vnt.
6,30 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai faktūriniai dažai Pentacolor Decor, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor High temperature, karščiui atsparūs, balta sp., 0.4 l
9,49 € / vnt.
9,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor High temperature, karščiui atsparūs, balta sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Karščiui atsparūs
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Visiškai išdžiūsta po: 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, antracito sp., 1 l
7,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,79 €
9,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,79 €
1.0 l / 1 vnt.
9,79 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, antracito sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Antracito sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor PF-115, blizgus, 2.8 kg, tamsiai pilka sp.
16,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,99 €
20,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,50 €
20,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Naujiena
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor PF-115, blizgus, 2.8 kg, tamsiai pilka sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Radiatorių dažų bazė Pentacolor Radiator, 1 l
10,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,90 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
1.0 l / 1 vnt.
13,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Radiatorių dažų bazė Pentacolor Radiator, 1 l
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Visiškai išdžiūsta po: 672 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, balta sp.
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
12,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
0.7 kg / 1 vnt.
18,43 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 2.7 l, pilka sp.
31,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,90 €
38,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,50 €
2.7 l / 1 vnt.
14,26 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 2.7 l, pilka sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor, šviesiai ruda sp., 2.7 l
30,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,50 €
36,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,50 €
2.7 l / 1 vnt.
13,67 € / 1 l
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor, šviesiai ruda sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Šviesiai ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai faktūriniai dažai Pentacolor Decor, balta sp., 3 l
18,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,09 €
33,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,50 €
3.0 l / 1 vnt.
11,17 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai faktūriniai dažai Pentacolor Decor, balta sp., 3 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Pentacolor Silver Shield, balta sp., 1 l
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
13,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,90 €
1.0 l / 1 vnt.
13,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Sienų dažai Pentacolor Silver Shield, balta sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, 2.7 l
27,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,95 €
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
2.7 l / 1 vnt.
12,56 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor High temperature, karščiui atsparūs, aliuminio sp., 0.4 l
8,29 € / vnt.
8,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor High temperature, karščiui atsparūs, aliuminio sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Karščiui atsparūs
  • Dažų spalva: Aliuminio pilka sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Visiškai išdžiūsta po: 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, ruda sp., 0.9 l
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
13,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,90 €
0.9 l / 1 vnt.
15,44 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, ruda sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, juoda sp.
15,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,95 €
19,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,50 €
0.9 l / 1 vnt.
21,67 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, juoda sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Chrome effect, paprastieji, vario - chromo sp., 0.4 l
6,29 € / vnt.
6,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Chrome effect, paprastieji, vario - chromo sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Paprastieji
  • Dažų spalva: Vario sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Visiškai išdžiūsta po: 4 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, blizgus, 0.7 kg, balta sp.
8,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,59 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
0.7 kg / 1 vnt.
20,71 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, blizgus, 0.7 kg, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, dramblio kaulo sp.
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
0.7 kg / 1 vnt.
15,00 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, dramblio kaulo sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Dramblio kaulo sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Alkydamel, blizgus, 0.9 kg, juoda sp.
5,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
12,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
12,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Naujiena
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Alkydamel, blizgus, 0.9 kg, juoda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, aliuminio (ral 9006) sp., 0.4 l
7,29 € / vnt.
7,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, aliuminio (ral 9006) sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Paprastieji
  • Dažų spalva: Aliuminio pilka sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Pentacolor Ultra 20, balta sp., 3 l
23,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,50 €
28,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,50 €
3.0 l / 1 vnt.
9,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Pentacolor Ultra 20, balta sp., 3 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Alkydamel, blizgus, 0.9 kg, chaki sp.
6,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,39 €
7,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,99 €
7,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Naujiena
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Alkydamel, blizgus, 0.9 kg, chaki sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis
  • Dažų spalva: Chaki sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Pentacolor Ultra 7, balta sp., 5 l
21,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,90 €
26,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,50 €
5.0 l / 1 vnt.
5,30 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Pentacolor Ultra 7, balta sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Acryl Facade, balta sp., 1 l
9,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,79 €
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,90 €
1.0 l / 1 vnt.
11,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Acryl Facade, balta sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Metallic Effect, dekoratyviniai, sidabro sp., 0.4 l
8,99 € / vnt.
8,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Metallic Effect, dekoratyviniai, sidabro sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Dekoratyviniai
  • Dažų spalva: Sidabro sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor Beton, pilka sp., 2.7 l
40,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 40,99 €
49,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,50 €
49,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor Beton, pilka sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 7 - 9 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, balta sp.
15,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,95 €
19,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,50 €
0.9 l / 1 vnt.
21,67 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, balta sp., 3 l
24,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,99 €
29,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,99 €
3.0 l / 1 vnt.
10,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, balta sp., 3 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau blizgus Pentacolor Aqua Lack, 0.9 l
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,29 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
0.9 l / 1 vnt.
16,11 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas, pusiau blizgus Pentacolor Aqua Lack, 0.9 l
  • Tūris: 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skiediklis: Vanduo
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Pentacolor Acryl 7, balta sp., 10 l
32,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
39,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,90 €
10.0 l / 1 vnt.
3,99 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Pentacolor Acryl 7, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Aliuminium, blizgus, 0.45 l, sidabro sp.
8,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,29 €
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,89 €
0.45 l / 1 vnt.
23,33 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Aliuminium, blizgus, 0.45 l, sidabro sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Sidabro sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, geltona sp., 3 l
23,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,50 €
28,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,50 €
3.0 l / 1 vnt.
9,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, geltona sp., 3 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Geltona sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor Beton, geltonai ruda sp., 0.9 l
12,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,95 €
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,90 €
15,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor Beton, geltonai ruda sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 7 - 9 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, blizgus, 0.7 kg, dramblio kaulo sp.
9,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,59 €
11,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,99 €
0.7 kg / 1 vnt.
17,13 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, blizgus, 0.7 kg, dramblio kaulo sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Dramblio kaulo sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor High temperature, karščiui atsparūs, raudona sp., 0.4 l
7,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,39 €
8,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,29 €
8,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor High temperature, karščiui atsparūs, raudona sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Karščiui atsparūs
  • Dažų spalva: Raudona sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Visiškai išdžiūsta po: 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, balta matinė sp., 0.4 l
7,39 € / vnt.
7,39 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, balta matinė sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Paprastieji
  • Dažų spalva: Matinė balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntiniai dažai Pentacolor Ultra Primer, balta sp., 1 l
7,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,49 €
9,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,39 €
1.0 l / 1 vnt.
9,39 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntiniai dažai Pentacolor Ultra Primer, balta sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 12 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, c bazė sp.
10,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,95 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,95 €
0.85 l / 1 vnt.
15,88 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, c bazė sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Be spalvos
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Pentacolor PentaPro Wall 7, balta sp., 1 l
15,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,50 €
19,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,90 €
1.0 l / 1 vnt.
19,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Pentacolor PentaPro Wall 7, balta sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, balta sp., 1 l
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
1.0 l / 1 vnt.
12,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, balta sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau blizgus Pentacolor Sauna, 1 l, Skaidri sp.
13,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,99 €
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
1.0 l / 1 vnt.
15,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas, pusiau blizgus Pentacolor Sauna, 1 l, Skaidri sp.
  • Tūris: 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skiediklis: Vanduo
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Anti Rust Hammered, blizgus, 0.75 l, sidabro sp.
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
17,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,50 €
17,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Anti Rust Hammered, blizgus, 0.75 l, sidabro sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Sidabro sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor Beton, balta sp., 0.9 l
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
16,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,50 €
16,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor Beton, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 7 - 9 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
2 4 ... 9
Rodoma: 49 - 96 iš 426