Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 145 - 192 iš 346
Rūšiuoti pagal:
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, dramblio kaulo sp.
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, dramblio kaulo sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Dramblio kaulo sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, šviesiai mėlyna sp.
21,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,99 €
29,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,99 €
29,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, šviesiai mėlyna sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Šviesiai mėlyna sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, pilka sp.
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
31,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, pilka sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, žalsva sp.
31,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
38,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
38,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, žalsva sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Žalsva sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Aureks-60, balta sp., 2.7 l
41,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 41,90 €
50,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 50,90 €
2.7 l / 1 vnt.
18,85 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grindų dažai Rilak Aureks-60, balta sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Aureks-60, geltonai ruda sp., 2.7 l
26,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,50 €
30,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 40,90 €
2.7 l / 1 vnt.
11,30 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grindų dažai Rilak Aureks-60, geltonai ruda sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Aureks-60, raudonai ruda sp., 2.7 l
33,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,99 €
40,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 40,90 €
2.7 l / 1 vnt.
15,15 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grindų dažai Rilak Aureks-60, raudonai ruda sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Alkida Emalja, geltonai ruda sp., 10 l
104,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 104,00 €
120,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 120,00 €
10.0 l / 1 vnt.
12,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grindų dažai Rilak Alkida Emalja, geltonai ruda sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 10 l, geltona sp.
99,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 99,99 €
115,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 115,00 €
10.0 l / 1 vnt.
11,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 10 l, geltona sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Geltona sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.45 l, ruda sp.
6,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
8,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,49 €
0.45 l / 1 vnt.
18,20 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.45 l, ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, dramblio kaulo sp.
32,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,99 €
39,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,90 €
39,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, dramblio kaulo sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Dramblio kaulo sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, blizgus Rilak Neokron, 2.7 l
36,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,99 €
44,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,90 €
2.7 l / 1 vnt.
16,48 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas, blizgus Rilak Neokron, 2.7 l
  • Tūris: 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skiediklis: Vanduo
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, žalia sp., 0.9 l
8,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,59 €
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,90 €
0.9 l / 1 vnt.
12,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, žalia sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Žalia sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, šviesiai ruda sp., 2.7 l
24,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,50 €
29,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,50 €
2.7 l / 1 vnt.
10,93 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, šviesiai ruda sp., 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, tamsiai ruda sp., 2.7 l
24,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,50 €
29,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,50 €
2.7 l / 1 vnt.
10,93 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, tamsiai ruda sp., 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Rilak Movilat 7, balta sp., 3.6 l
19,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,09 €
22,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,95 €
3.6 l / 1 vnt.
6,38 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Rilak Movilat 7, balta sp., 3.6 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau matinis Rilak Aurlak, 2.7 l
35,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,95 €
43,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,50 €
2.7 l / 1 vnt.
16,11 € / 1 l
Lakas, pusiau matinis Rilak Aurlak, 2.7 l
  • Tūris: 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vaitspiritas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medinių fasadų dažai Rilak Akvatop, raudonai ruda sp., 3.6 l
27,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,50 €
33,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,50 €
3.6 l / 1 vnt.
9,31 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medinių fasadų dažai Rilak Akvatop, raudonai ruda sp., 3.6 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, lašišinė raudona sp.
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
31,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, lašišinė raudona sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Lašišinė raudona sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, šviesiai mėlyna sp.
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, šviesiai mėlyna sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Šviesiai mėlyna sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Alkida Emalja, geltonai ruda sp., 2.7 l
32,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
39,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
39,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Grindų dažai Rilak Alkida Emalja, geltonai ruda sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 10 l, smėlio ruda sp.
72,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 72,90 €
83,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 83,90 €
10.0 l / 1 vnt.
8,39 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 10 l, smėlio ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Smėlio ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, apsauginė žalia sp.
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
0.9 l / 1 vnt.
13,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, apsauginė žalia sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Apsauginė žalia sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, terakotinė sp.
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
2.7 l / 1 vnt.
11,67 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, terakotinė sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Terakotinė sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.45 l, geltona sp.
5,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,49 €
7,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,89 €
0.45 l / 1 vnt.
16,64 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.45 l, geltona sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Geltona sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, šviesiai ruda sp./geltonai ruda sp., 2.7 l
21,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,99 €
29,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,50 €
2.7 l / 1 vnt.
10,93 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, šviesiai ruda sp./geltonai ruda sp., 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, šviesiai ruda sp., 0.9 l
8,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,49 €
10,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,90 €
0.9 l / 1 vnt.
12,11 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, šviesiai ruda sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Alkida Emalja, raudonai ruda sp., 0.9 l
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
14,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Grindų dažai Rilak Alkida Emalja, raudonai ruda sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Aureks-60, geltonai ruda sp., 0.9 l
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
17,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,50 €
0.9 l / 1 vnt.
19,44 € / 1 l
Grindų dažai Rilak Aureks-60, geltonai ruda sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Rilak Forakril, balta sp., 0.9 l
7,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,99 €
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
0.9 l / 1 vnt.
11,10 € / 1 l
Fasado dažai Rilak Forakril, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Rilak Proteksol, pusiau blizgus, 0.9 l, ruda sp.
13,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,99 €
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,90 €
0.9 l / 1 vnt.
18,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Rilak Proteksol, pusiau blizgus, 0.9 l, ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Rilak Proteksol, pusiau blizgus, 0.9 l, pilka sp.
13,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,99 €
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,90 €
0.9 l / 1 vnt.
18,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Rilak Proteksol, pusiau blizgus, 0.9 l, pilka sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 10 l, geltonai ruda sp.
99,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 99,99 €
115,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 115,00 €
10.0 l / 1 vnt.
11,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 10 l, geltonai ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Geltonai ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, terakotinė sp.
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
0.9 l / 1 vnt.
13,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, terakotinė sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Terakotinė sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.45 l, raudona sp.
6,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
8,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,49 €
0.45 l / 1 vnt.
18,20 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.45 l, raudona sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Raudona sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, raudona sp.
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
31,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, raudona sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Raudona sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, raudona sp.
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, raudona sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Raudona sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, mėlyna sp.
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, mėlyna sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Mėlyna sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, žalsva sp.
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, žalsva sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Žalsva sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Alkida Emalja, geltonai ruda sp., 0.9 l
12,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
14,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
14,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Grindų dažai Rilak Alkida Emalja, geltonai ruda sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, šviesiai žalia sp.
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
2.7 l / 1 vnt.
11,67 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, šviesiai žalia sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Šviesiai žalia sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, geltonai ruda sp.
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
0.9 l / 1 vnt.
13,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, geltonai ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Geltonai ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.45 l, žalia sp.
6,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
8,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,49 €
0.45 l / 1 vnt.
18,20 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.45 l, žalia sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Žalia sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, ruda sp., 10 l
57,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 57,90 €
66,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 66,90 €
10.0 l / 1 vnt.
6,69 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, ruda sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, raudonai ruda sp., 2.7 l
25,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,50 €
30,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,90 €
2.7 l / 1 vnt.
11,44 € / 1 l
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, raudonai ruda sp., 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, pilka sp., 0.9 l
8,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,29 €
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
11,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, pilka sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų priedas Rilak M0101, geltono aukso sp.
16,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,95 €
20,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,50 €
20,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažų priedas Rilak M0101, geltono aukso sp.
  • Kiekis pakuotėje, kg: 0.07
  • Spalva: Aukso sp., Geltona sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų priedas Rilak M0116, juoda sp.
17,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,95 €
21,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,90 €
21,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažų priedas Rilak M0116, juoda sp.
  • Kiekis pakuotėje, kg: 0.07
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 ... 2 4 6 ... 8
Rodoma: 145 - 192 iš 346