Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 193 - 240 iš 346
Rūšiuoti pagal:
Dažų priedas Rilak M0117, sidabro sp.
16,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,95 €
20,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,50 €
20,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažų priedas Rilak M0117, sidabro sp.
  • Kiekis pakuotėje, kg: 0.07
  • Spalva: Sidabro sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, blizgus Rilak Aurlak, 2.7 l
35,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,99 €
43,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,99 €
2.7 l / 1 vnt.
16,11 € / 1 l
Turime sandėlyje
Lakas, blizgus Rilak Aurlak, 2.7 l
  • Tūris: 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skiediklis: Vaitspiritas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Rilak Akvatop, emulsiniai, pusiau matinis, 0.9 l
8,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,49 €
10,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,90 €
0.9 l / 1 vnt.
12,11 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažų bazė Rilak Akvatop, emulsiniai, pusiau matinis, 0.9 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Rilak Akvatop, emulsiniai, pusiau matinis, 3.6 l
17,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,99 €
30,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,99 €
3.6 l / 1 vnt.
8,61 € / 1 l
Dažų bazė Rilak Akvatop, emulsiniai, pusiau matinis, 3.6 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 3.6
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Rilak Forakril, balta sp., 3.6 l
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
3.6 l / 1 vnt.
8,75 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Rilak Forakril, balta sp., 3.6 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medinių fasadų dažai Rilak Akvatop, juoda sp., 3.6 l
31,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,90 €
38,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,50 €
3.6 l / 1 vnt.
10,69 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medinių fasadų dažai Rilak Akvatop, juoda sp., 3.6 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Rilak Alukid, blizgus, 0.45 l, sidabro sp.
8,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,99 €
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,79 €
0.45 l / 1 vnt.
25,56 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Rilak Alukid, blizgus, 0.45 l, sidabro sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Sidabro sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Rilak Proteksol, pusiau blizgus, 2.7 l, pilka sp.
38,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,99 €
46,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,50 €
2.7 l / 1 vnt.
17,37 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Rilak Proteksol, pusiau blizgus, 2.7 l, pilka sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, šviesiai pilka sp.
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
2.7 l / 1 vnt.
11,67 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, šviesiai pilka sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Šviesiai pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, oranžinė sp.
33,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
40,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
40,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, oranžinė sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Oranžinė sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, oranžinė sp.
12,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
15,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, oranžinė sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Oranžinė sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, geltona sp.
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
31,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, geltona sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Geltona sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, pilka sp.
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, pilka sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Aureks-60, balta sp., 0.9 l
14,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,90 €
17,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,90 €
0.9 l / 1 vnt.
19,89 € / 1 l
Grindų dažai Rilak Aureks-60, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, šviesiai žalia sp.
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
0.9 l / 1 vnt.
13,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, šviesiai žalia sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Šviesiai žalia sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, ruda sp., 2.7 l
25,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,50 €
30,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,90 €
2.7 l / 1 vnt.
11,44 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, ruda sp., 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, šviesiai ruda sp./geltonai ruda sp., 0.9 l
8,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,69 €
10,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,90 €
0.9 l / 1 vnt.
12,11 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, šviesiai ruda sp./geltonai ruda sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, raudonai ruda sp., 0.9 l
8,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,59 €
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,90 €
0.9 l / 1 vnt.
12,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Rilak Teksturdekor, raudonai ruda sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Rilak Proteksol, pusiau blizgus, 2.7 l, oranžinė sp.
32,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 32,99 €
39,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,90 €
39,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Rilak Proteksol, pusiau blizgus, 2.7 l, oranžinė sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Oranžinė sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Rilak Proteksol, pusiau blizgus, 0.9 l, oranžinė sp.
12,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,99 €
15,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,90 €
15,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Rilak Proteksol, pusiau blizgus, 0.9 l, oranžinė sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Oranžinė sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, apsauginė žalia sp.
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,99 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
2.7 l / 1 vnt.
11,67 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 2.7 l, apsauginė žalia sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Apsauginė žalia sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, raudonai ruda sp.
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, universalūs Rilak Pentaprim, blizgus, 0.9 l, raudonai ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Raudonai ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Rilak Aureks-60, raudonai ruda sp., 0.9 l
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
17,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,50 €
0.9 l / 1 vnt.
19,44 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grindų dažai Rilak Aureks-60, raudonai ruda sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medinių fasadų dažai Rilak Akvatop, garstyčių sp., 9 l

Išparduota

Medinių fasadų dažai Rilak Akvatop, garstyčių sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Geltona sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Dekoratyvinis tinkas Rilak Rilakdekor, matinis, 5 kg

Išparduota

Dekoratyvinis tinkas Rilak Rilakdekor, matinis, 5 kg
  • Spalva: Balta sp.
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, kg: 5
  • Džiūvimo laikas (prieš liečiant): 1440 min
  • Galima tonuoti: Taip
Gruntas, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Rilak Neosprint, matinis, 2.7 l, pilka sp.

Išparduota

Gruntas, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Rilak Neosprint, matinis, 2.7 l, pilka sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Gruntiniai dažai Rilak Movilat Base, balta sp., 3.6 l

Išparduota

Gruntiniai dažai Rilak Movilat Base, balta sp., 3.6 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Medinių fasadų dažai Rilak Akvatop, tamsiai žalia sp., 9 l

Išparduota

Medinių fasadų dažai Rilak Akvatop, tamsiai žalia sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Žalia sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Dispersiniai dažai Rilak Lateksil, balta sp., 9 l

Išparduota

Dispersiniai dažai Rilak Lateksil, balta sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Dispersiniai dažai Rilak Movilat 3, balta matinė sp., 0.9 l

Išparduota

Dispersiniai dažai Rilak Movilat 3, balta matinė sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Dispersiniai dažai Rilak Movilat 25, balta sp., 0.9 l

Išparduota

Dispersiniai dažai Rilak Movilat 25, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Emaliniai dažai, universalūs Rilak Rialkid, pusiau matinis, 0.9 l, balta sp.

Išparduota

Emaliniai dažai, universalūs Rilak Rialkid, pusiau matinis, 0.9 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Medinių fasadų dažai Rilak Akvatop, pilka sp., 3.6 l

Išparduota

Medinių fasadų dažai Rilak Akvatop, pilka sp., 3.6 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Emaliniai dažai, universalūs Rilak Enamel Aqua Mat, satino, 0.9 l, žalia sp.

Išparduota

Emaliniai dažai, universalūs Rilak Enamel Aqua Mat, satino, 0.9 l, žalia sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Žalia sp.
  • Blizgumas: Satino
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Lakas, pusiau blizgus Rilak Pentadtala Laka, 2.7 l

Išparduota

Lakas, pusiau blizgus Rilak Pentadtala Laka, 2.7 l
  • Tūris: 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skiediklis: Rs-2, Vaitspiritas
Dispersiniai dažai Rilak Interior Professional Black, juoda sp., 3.6 l

Išparduota

Dispersiniai dažai Rilak Interior Professional Black, juoda sp., 3.6 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 h
Dispersiniai dažai Rilak Movilat 3, balta matinė sp., 3.6 l

Išparduota

Dispersiniai dažai Rilak Movilat 3, balta matinė sp., 3.6 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Emaliniai dažai, universalūs Rilak Enamel Aqua Mat, satino, 0.9 l, tamsiai ruda sp.

Išparduota

Emaliniai dažai, universalūs Rilak Enamel Aqua Mat, satino, 0.9 l, tamsiai ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Satino
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Dispersiniai dažai Rilak Movilat 12, balta sp., 3.6 l

Išparduota

Dispersiniai dažai Rilak Movilat 12, balta sp., 3.6 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Emaliniai dažai, universalūs Rilak Enamel Aqua Mat, satino, 0.9 l, raudona sp.

Išparduota

Emaliniai dažai, universalūs Rilak Enamel Aqua Mat, satino, 0.9 l, raudona sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Raudona sp.
  • Blizgumas: Satino
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Emaliniai dažai, universalūs Rilak Enamel Aqua Mat, satino, 0.9 l, raudonai ruda sp.

Išparduota

Emaliniai dažai, universalūs Rilak Enamel Aqua Mat, satino, 0.9 l, raudonai ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Satino
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
1 ... 3 5 7 ... 8
Rodoma: 193 - 240 iš 346